Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
lusjan    248
18 godzin temu, krzychu121 napisał:

Za kwiecień wyszło mi 2,5 netto, za maj dołożyli 5 gr to wyjdzie 2,55 netto. Za czerwiec zostaje premia taka sama jak w maju czyli powinno wyjść 2,55 netto ale trzeba wziąć pod uwagę że w cenniku bierze się średnia z dwóch pierwszych miesięcy kwartału poprzedzających miesiąc dostaw. Czyli jeśli w styczniu i lutym według GUS średnia cena była w granicach 1,83-1,85 netto a w kwietniu i maju koło 2 zł to trzeba te 15-17 gr dołożyć do ceny majowej. Brawo mlekpol 

I przy takiej cenie nie uaktywnił się @grzesiu? 😛Jakie parametry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzychu121    3900

Średnio 3,5 i 4,5 . Raz w górę raz w dół . Ostatnio wyniki przyszły to było 3,7 i 4,4 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcin441    342
3 godziny temu, BananBanan napisał:

A jak Piatnica , Sierpc i Gizycko płaci? Bo coś ostatnio malo informacji od dostawcow tych mleczarni.

Mlekpol teraz lepiej płaci od tych ancymonów

  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rotor32    94
10 godzin temu, BananBanan napisał:

A jak Piatnica , Sierpc i Gizycko płaci? Bo coś ostatnio malo informacji od dostawcow tych mleczarni.

mi za kwiecień w sierpcu wyszło 2,25 czy coś takiego😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kierownik    437

Daniel jakieś słabe parametry czy o co chodzi? Piątnica zawsze płaciła dużo lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
leszek1000    1816

Wielkopolskie: Rolnik i pracownicy mleczarni w Kole z zarzutami za fałszowanie próbek mleka. Źródło farmer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DanielFarmer    1379
Kierownik napisał:

Daniel jakieś słabe parametry czy o co chodzi? Piątnica zawsze płaciła dużo lepiej

4,25 i 3,3.Ja całe życie byłem tam gdzie słabiej płacą i tak zostało 🤣 Klątwa.Jak odszedłem z mlekpolu to patrzcie jaka cena odrazu.Tylko Giżycko lepiej 😉 Styczeń Luty marzec mieliśmy najlepszą cenę ale kwieceń już nie 😎

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karol091193    874
25 minut temu, DanielFarmer napisał:

4,25 i 3,3.Ja całe życie byłem tam gdzie słabiej płacą i tak zostało 🤣 Klątwa.Jak odszedłem z mlekpolu to patrzcie jaka cena odrazu.Tylko Giżycko lepiej 😉 Styczeń Luty marzec mieliśmy najlepszą cenę ale kwieceń już nie 😎

W Mlekpolu przy tych parametrach i ilości 25-50tys miałbyś około 5 groszy mniej. Przynajmniej tak mi się wydaje 😛


Wszystkie moje posty i zdjęcia są chronione prawem autorskim ;)
Zainteresowanych wykorzystaniem proszę o kontakt na PW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DanielFarmer    1379
krzychu121 napisał:

A za maj i czerwiec ile wyjdzie? 

U nas? A kto to wie.Za.maj nie wiemy a czerwiec to odległa przyszłość 🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Troker1979    566

w mlekpolu za maj przy tł 4,28 i biał. 3,32 wychodzi 2,387 zł netto. próg 10-25tys. Przy progu powyżej 25 tys jest  1 gr więcej. W czerwcu będzie tak samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witejus    8522
13 minut temu, jarecki napisał:

pewnie innemu rolnikowi musieli tłuszczu ukrasc zeby temu wode zagescic 

Nie pewnie tylko na pewno, takie historie dzieją się odkąd powstały mleczarnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michal_19    181

Mlekovita na czerwiec cena nie niższa niż w maju, ostateczna cena będzie podana po rozliczeniu maja.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dodi    520
Dnia 15.05.2022 o 06:44, slawek74 napisał:

co nie mają 🤔 czyli u Ciebie standard ? ja nie widziałem na oczy nawet tego urządzenia 🤷‍♂️

 

dobrze napisane ''plota'' ....

 

Jednak nie do końca plota. Wychodzi, że najciemniej pod latarnią. Od nas to wymogi, przypierdzielanie się o byle co. Swoją drogą ciekawe, która mleczarnia przyjemnie już byłego pana przewodniczącego w pakiecie z jego kolegom, mlecznym milionerem z sąsiedniej miejscowości. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzychu121    3900

Wszędzie układy ukladziki. Jakby pewnie ktoś mocno nie drążył tematu to wszystko było by po staremu. Weźmie pewnie go jakoś ,,przerzutowiec'' co liczy się aby białe i dużo. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cow_milk    23
3 godziny temu, Dodi napisał:

Jednak nie do końca plota. Wychodzi, że najciemniej pod latarnią. Od nas to wymogi, przypierdzielanie się o byle co. Swoją drogą ciekawe, która mleczarnia przyjemnie już byłego pana przewodniczącego w pakiecie z jego kolegom, mlecznym milionerem z sąsiedniej miejscowości. 

Wyleciał i z mleczarni czy tylko z przewodniczącego? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cieply90    18

osm włoszczowa 10gr premi extra + dodatkowa premia 5gr za maj  a u mnie coraz mniej mleka...🤦‍♂️ nie dlatego ze kasuje a za to że zasuszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cieply90 napisał:

osm włoszczowa 10gr premi extra + dodatkowa premia 5gr za maj  a u mnie coraz mniej mleka...🤦‍♂️ nie dlatego ze kasuje a za to że zasuszam

ale to 10gr to za mleko czerwcowe a 5 za majowe. przynajmniej ja tak otrzymałem smsy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez danielhaker
      Jak Waszym zdaniem będą się kształtować ceny paliw w 2024? Czy można liczyć na obiecywane w kampanii wyborczej spadki?
      Dziś wiodące koncerny zaktualizowały cenniki uwzględniając nowe stawki podatków i opłat, a więc olej napędowy drożeje o +5,3gr
      Najlepszego w Nowym Roku
       
      kontynuacja zeszłorocznego tematu:
       
    • Przez aaimk
      Jakie będą ceny pszenicy w 2024 roku?
      każdy z nas zadaje sobie to pytanie. Rok 2023 w głównej mierze opierał się na spadkach cen ziarna.  Aktualna cena pszenicy nie jest już tak wysoka a same notowania cen ziarna nie napawają optymizmem. Rolnicy i handlowcy mają w magazynach jeszcze duże zapasy pszenicy paszowej i konsumpcyjnej którą chcieli by sprzedać po najwyższej cenie.  
      Jakie jest Wasze zdanie? Sprzedawać pszenice po obecnych cenach czy czekać na podwyżki? a może pszenica będzie tylko tanieć? 
      zapraszam do merytorycznej dyskusji, podwajając propozycje cenowe lub transakcyjne dopiszcie jakie są warunki sprzedaży, jakość pszenicy i miejsce z którego pochodzi oferta.
       
      Jest to kontynuacja tematu: 
       
    • Przez DanielFarmer
      Jakie są u was ceny mleka? Jak płacą poszczególne mleczarnie? Podawajcie ceny i parametry w swoich regionach. Uważacie, że nadchodzący rok 2024 będzie dla nas lepszy czy gorszy?
       
      Czas zacząć narzekania w nowym temacie 🙂
    • Przez Neveragain
      Jakie będą ceny kukurydzy mokrej i suchej w sezonie 2024? W jakich cenach sprzedajecie kukurydzę w Waszych regionach? Z tego co pisaliście w poprzednim temacie o notowaniach kukurydzy, ceny rosną.
    • Przez Boles
      Witam,
      Temat odnośnie projektu dopłat do zbóż, który być uruchomiony.
      Dopłata ma być do pszenicy, żyta, jęczmienia, pszenżyta lub mieszanek zbożowych,
      czy owies też będzie się kwalifikował ?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj