Polecane posty

soltys48    19716
Dnia 19.05.2022 o 23:30, pedro2 napisał:

Jak się ma 3 ha na własność, a obrabia ponad 30 to wiadomo, że limit dawno wykorzystany 😆😆😆 

Ja też chyba na dniach wezmę na żniwa, ok 800L wejdzie do pełna

Do tylu ile użytkuje hektarów mam zwrot i mi brakuję. Jest jedno ale....nie najmuje nikogo do niczego

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jarecki    3274

ja tez wszystkie usługi swoje i około 60 % paliwa wykorzystuje z limitu , około 65 % ornego reszta uzytki zielone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PAN88    1761

Orlen powiat miński dzisiaj 7,06 on.

Zamawiał ktoś w sąsiednich powiatach paliwo w hurcie i jaka cena?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Belaruss820    1559
33 minuty temu, Rolnik1973 napisał:

Orlen 7.14 on

W Wisznicach? Jakos po 13 bylem to 7,09 a verva 7,29. Benzyna 7,38

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PAN88    1761

Dzisiaj lotos koło bronisz 7.02 on

52 minuty temu, soltys48 napisał:

Może i to cię nie obchodzi ale nie mierz wszystkich swoją miarą. Nie każdy uprawia brzozową gałęzią

Podobnie nie każdy za pół darmo bierze pod nosem zdycha a później za krocie sprzedaje

Widocznie ma jakiś kompleks.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daron64    4258

Jak myślicie jak w dłuższej perspektywie będzie z cena ropy? Mam zapas tak do połowy jesiennych upraw i nie wiem czy sobie powoli kupowac resztę, czy się wstrzymać jeszcze. Choć chyba większych obnizek nie będzie, szybciej chyba podwyzki 🤔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRIMO    8046

Zauważyłem że w ostatnich dniach cena na stacjach spadła coś około 30-50 groszy na litrze. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krilan06    2429
19 minut temu, daron64 napisał:

Jak myślicie jak w dłuższej perspektywie będzie z cena ropy? Mam zapas tak do połowy jesiennych upraw i nie wiem czy sobie powoli kupowac resztę, czy się wstrzymać jeszcze. Choć chyba większych obnizek nie będzie, szybciej chyba podwyzki 🤔

No ja skłaniam się do tego żeby trochę dokupić bo po żniwach pewnie zapas się skończy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sadek    1123

Na B"0" dziś względem piątku to taniej 12 groszy. 


"Cogito ergo sum"
Pozostaję: otwarty, elastyczny, ciekawy.

 

GG 8872878

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slawek74    12194
PRIMO napisał:

Zauważyłem że w ostatnich dniach cena na stacjach spadła coś około 30-50 groszy na litrze. 

nie przesadzaj ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slawek74    12194

to miała z czego w moich okolicach cały czas w granicach 7.3 on a teraz podobnie i 95

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dodi    520

I raczej zostanie 7.3. Hurt znowu w górę?

76D01687-51BE-4B1C-B38C-44617B8CE829.png

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slawek74    12194

jak narazie to poważniejsze obniżki nie zapowiadają się co najwyżej korekty mimo że złoty się umacnia to ceny stoją albo i lekko w górę może by jednak uzupełnić zbiornik 🤔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kr9292    950

Dzwoniłem to niby od dwóch dni drożeje. Falko bo 6.86

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez aaimk
      Jakie będą ceny pszenicy w 2024 roku?
      każdy z nas zadaje sobie to pytanie. Rok 2023 w głównej mierze opierał się na spadkach cen ziarna.  Aktualna cena pszenicy nie jest już tak wysoka a same notowania cen ziarna nie napawają optymizmem. Rolnicy i handlowcy mają w magazynach jeszcze duże zapasy pszenicy paszowej i konsumpcyjnej którą chcieli by sprzedać po najwyższej cenie.  
      Jakie jest Wasze zdanie? Sprzedawać pszenice po obecnych cenach czy czekać na podwyżki? a może pszenica będzie tylko tanieć? 
      zapraszam do merytorycznej dyskusji, podwajając propozycje cenowe lub transakcyjne dopiszcie jakie są warunki sprzedaży, jakość pszenicy i miejsce z którego pochodzi oferta.
       
      Jest to kontynuacja tematu: 
       
    • Przez DanielFarmer
      Jakie są u was ceny mleka? Jak płacą poszczególne mleczarnie? Podawajcie ceny i parametry w swoich regionach. Uważacie, że nadchodzący rok 2024 będzie dla nas lepszy czy gorszy?
       
      Czas zacząć narzekania w nowym temacie 🙂
    • Przez danielhaker
      Jak Waszym zdaniem będą się kształtować ceny paliw w 2024? Czy można liczyć na obiecywane w kampanii wyborczej spadki?
      Dziś wiodące koncerny zaktualizowały cenniki uwzględniając nowe stawki podatków i opłat, a więc olej napędowy drożeje o +5,3gr
      Najlepszego w Nowym Roku
       
      kontynuacja zeszłorocznego tematu:
       
    • Przez Bartek933
      Ceny nawozów utrzymują się nadal na bardzo wysokim poziomie. Cena i dostępność nawozu sprawia trudności z zaplanowaniem zakupów. Ciężko przewidzieć czy ceny będą spadać czy nieoczekiwanie będziemy obserwować ich wzrost
       
      Jak myślicie? czy ceny będą spadać? jaki nawóz najlepiej kupić? 
      Proszę o podawanie cen, miejsca zakupu i wolumenu ton dla której sprzedający zaoferował tą cenę 
      Temat jest kontynuacją: 
       
    • Przez Neveragain
      Jakie będą ceny kukurydzy mokrej i suchej w sezonie 2024? W jakich cenach sprzedajecie kukurydzę w Waszych regionach? Z tego co pisaliście w poprzednim temacie o notowaniach kukurydzy, ceny rosną.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj