Polecane posty

Gość   
Gość
8 minut temu, pawel885 napisał:

nie rozumiem, masz pretensje do jakiegoś polityka że państwowa stacja paliw ma najtańsze paliwo i ludzie wykupują na potęgę zaczynając tam gdzie najtaniej ? 

A jakby było odwrotnie ,że państwowa ma wyższe , dopiero by płakał 😛

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
galan99    7589

Bułgaria buntuje się przeciw sankcjom na Rosję. "Pewnych decyzji nie możemy poprzeć"

Powinni zostać wchłonięci do Rosji i zawisnąć Sierp i młot tak ja było dawniej .

Sami pchają się w paszczę diabła .

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacek1296    1682
1 godzinę temu, pawel885 napisał:

nie rozumiem, masz pretensje do jakiegoś polityka że państwowa stacja paliw ma najtańsze paliwo i ludzie wykupują na potęgę zaczynając tam gdzie najtaniej ? 

Źle mnie zrozumiałeś, pretensje mam o kłamstwa nie o ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damiano12332    61
4 godziny temu, mariusz4321 napisał:

Dziś lokalna stacja LRY diesel 7,29 zł. Ojciec dzwonił do hurtownika to 7,65 w hurcie na chwilę obecną ale termin dostawy nie znany. Takie mam małe spostrzeżenie jadąc S17 do Lublina - jadąc dwa tygodnie temu około 110km/h większość mnie wyprzedzała a wczoraj to ja musiałem wyprzedzać. Czyżby cena paliwa bardziej działała na przestrzeganie ograniczeń niż wyższe mandaty? ;) .

Tez dzis jechałem 17 i nie zauważyłem aby ruch byl wolniejszy ale za to w stronę Warszawy prawie połowa samochodów to na blachach z Ukrainy i załadowane az d*pa siedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pedro2    7226

Ale żółć, glifosat aż czuć przez foto 🤪🤪


..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomekg109    1

Okolice Koszalina 7,39-7,80. Jak wszędzie.

Panowie, robicie zapasy? Ja nie mam jeszcze nic. Zaczynam się bać, że będzie 9zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slawek74    12196
tytanowyJanusz napisał:

Ii 600zł poszłoo... 7.40zł/L przy limicie 100 litrów

IMG_20220308_162243_HDR.jpg

to Ty jedziesz do mnie po bańki 🤔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tytanowyJanusz    3616

Sławek mam swoje 😁🤠

30 minut temu, Tomekg109 napisał:

Okolice Koszalina 7,39-7,80. Jak wszędzie.

Panowie, robicie zapasy? Ja nie mam jeszcze nic. Zaczynam się bać, że będzie 9zł.

Cóż mogę powiedzieć, Twoje obawy są słuszne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomekg109    1

Wiem, dlatego napiszcie co robicie, kupujecie? Kupiliście? Czekacie? 

Ja kupiłem dziś tylko na robote na najbliższe dni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
4 minuty temu, Tomekg109 napisał:

Wiem, dlatego napiszcie co robicie, kupujecie? Kupiliście? Czekacie? 

Ja kupiłem dziś tylko na robote na najbliższe dni...

to kupisz zaraz drożej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrest    25637

9 to promocja, bój się o 15zł.

Na razie końca podwyżek nie widać. Tu się nie ma co pytać czy robić zapas tylko wozić.

 

Dziś przy limicie 100l tyle wyrwałem- za 2000zł tj. około 265l po 7,44. Oczywiście paliwo to samo co wczoraj po 6,99.  Złote czasy dla właścicieli stacji.

20220308_164404.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
john56l    0

Panowie a kombinował ktoś coś z tym Ecoterm, tym olejem opałowym? Tak tak wiem nie wolno kary itp, ale z ciekawości pytam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mario666    1113

Z ciekawości nie pytaj bo nie wolno tym na tym jeździć ale były czasy że piecyki typu c330 c360 na czystym chodziły 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomekg109    1
2 minuty temu, john56l napisał:

Panowie a kombinował ktoś coś z tym Ecoterm, tym olejem opałowym? Tak tak wiem nie wolno kary itp, ale z ciekawości pytam

Kolega interesował się ceną opałówki. Droga tak samo jak ON. Skórka za wyprawkę.

11 minut temu, john56l napisał:

Wielkopolska ceny hurtowe dziś dzwonione 8,50 a stacje od 7,14 do 7,80

8,50 hurtownik? Na pewno? Kurłaaaa 9,50 do końca tygodnia jak nic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tigon    1490

breaking news embargo na gaz i ropę ruskich, szybko do cpn !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tytanowyJanusz    3616
23 minuty temu, Tomekg109 napisał:

Wiem, dlatego napiszcie co robicie, kupujecie? Kupiliście? Czekacie? 

Ja kupiłem dziś tylko na robote na najbliższe dni...

Kupuj

Jak Agrest robi zapasy to musi coś być na rzeczy, uwierz mi 🙂

Te 1X zł też bardzo realne, zwiastunem tego są dokładane okienka aby cena za litr była czterocyfrowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez DanielFarmer
      Jakie są u was ceny mleka? Jak płacą poszczególne mleczarnie? Podawajcie ceny i parametry w swoich regionach. Uważacie, że nadchodzący rok 2024 będzie dla nas lepszy czy gorszy?
       
      Czas zacząć narzekania w nowym temacie 🙂
    • Przez aaimk
      Jakie będą ceny pszenicy w 2024 roku?
      każdy z nas zadaje sobie to pytanie. Rok 2023 w głównej mierze opierał się na spadkach cen ziarna.  Aktualna cena pszenicy nie jest już tak wysoka a same notowania cen ziarna nie napawają optymizmem. Rolnicy i handlowcy mają w magazynach jeszcze duże zapasy pszenicy paszowej i konsumpcyjnej którą chcieli by sprzedać po najwyższej cenie.  
      Jakie jest Wasze zdanie? Sprzedawać pszenice po obecnych cenach czy czekać na podwyżki? a może pszenica będzie tylko tanieć? 
      zapraszam do merytorycznej dyskusji, podwajając propozycje cenowe lub transakcyjne dopiszcie jakie są warunki sprzedaży, jakość pszenicy i miejsce z którego pochodzi oferta.
       
      Jest to kontynuacja tematu: 
       
    • Przez Bartek933
      Ceny nawozów utrzymują się nadal na bardzo wysokim poziomie. Cena i dostępność nawozu sprawia trudności z zaplanowaniem zakupów. Ciężko przewidzieć czy ceny będą spadać czy nieoczekiwanie będziemy obserwować ich wzrost
       
      Jak myślicie? czy ceny będą spadać? jaki nawóz najlepiej kupić? 
      Proszę o podawanie cen, miejsca zakupu i wolumenu ton dla której sprzedający zaoferował tą cenę 
      Temat jest kontynuacją: 
       
    • Przez danielhaker
      Jak Waszym zdaniem będą się kształtować ceny paliw w 2024? Czy można liczyć na obiecywane w kampanii wyborczej spadki?
      Dziś wiodące koncerny zaktualizowały cenniki uwzględniając nowe stawki podatków i opłat, a więc olej napędowy drożeje o +5,3gr
      Najlepszego w Nowym Roku
       
      kontynuacja zeszłorocznego tematu:
       
    • Przez Neveragain
      Jakie będą ceny kukurydzy mokrej i suchej w sezonie 2024? W jakich cenach sprzedajecie kukurydzę w Waszych regionach? Z tego co pisaliście w poprzednim temacie o notowaniach kukurydzy, ceny rosną.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj