Polecane posty

gregory81    157
10 godzin temu, Palmusny napisał:

Pany gdzie sprawdzić decyzje wojwody o suszowym i ? 

Logujesz się tam gdzie składałes. I masz protokół lub kalkulacje. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gregory81    157
3 godziny temu, bravo2 napisał:

Jak długo czeka się na raport suszowy

Nie wiem jak teraz ale w mazowieckim parę dni temu trzy dni

16 minut temu, Palmusny napisał:

Dostałem decyzje że mój wniosek suszowy został rozpatrzony  : Wniosek przeliczony
Szkody w Twoim gospodarstwie nie przekroczyły 30% średniej rocznej produkcji rolnej. 

 Problem jest taki, że nie mogę pobrać kalkulacji ani zestawienia upraw? też tak macie ? 

Podobno pobieranie jest zablokowane żeby odciążyć ta aplikację. Próbować trzeba w listopadzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysza103    2464

A jak to jest z tym szacowaniem i pózniej wysłaniem do wojewody , liczy się data wysłania szacowania czy data jak oni zrobią kalkulację , bo niby termin do 31 pazdziernika  , ale większość tych dni jest wolnych ? Pytam się tak z ciekawości , bo w mojej okolicy dopiero wczoraj się szał z tym zrobił , bo 95% ludzi do tej pory nic nie wiedziała . Ja kalkulację miałem już z 3 tygodnie temu zrobioną , jak jeszcze miało być normalne suszowe , i nikt nic nie wspominał o pomocy w rodzinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Palmusny    76

Nie można pobrać może faktycznie wyłączone poprostu aktualnie jest pobieranie. Oszacowałem po plonach a ile oni wyliczyli to nie mogę sprawdzić niestety bo sie nie otwiera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gregory81    157
3 minuty temu, mysza103 napisał:

A jak to jest z tym szacowaniem i pózniej wysłaniem do wojewody , liczy się data wysłania szacowania czy data jak oni zrobią kalkulację , bo niby termin do 31 pazdziernika  , ale większość tych dni jest wolnych ? Pytam się tak z ciekawości , bo w mojej okolicy dopiero wczoraj się szał z tym zrobił , bo 95% ludzi do tej pory nic nie wiedziała . Ja kalkulację miałem już z 3 tygodnie temu zrobioną , jak jeszcze miało być normalne suszowe , i nikt nic nie wspominał o pomocy w rodzinie

Do wojewody wysyłasz do 31 października. Do ARiMR ma wpłynąć do 15 listopada.

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysza103    2464

Czyli jak ktoś jeszcze w poniedziałek wyśle , to też ok. będzie? U mnie to już trza patrzeć na konto czy kasa nie wpłynęła , bo juz trochę czasu minęło od złożenia😀 , oczywiście żartuję

Edytowano przez mysza103

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poderwa    24
26 minut temu, Desperado napisał:

Nie,tak nie mamy, tylko pobieramy.

 

To przychodzi powiadomienie na mejla ?czy jak ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krilan06    2451

A co się wysyła do wojewody?

4 minuty temu, gregory81 napisał:

Do wojewody wysyłasz do 31 października. Do ARiMR ma wpłynąć do 15 listopada.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Desperado    4192

Nie, trzeba się zalogować i sprawdzić czy wniosek jest przeliczony.

1 minutę temu, poderwa napisał:

To przychodzi powiadomienie na mejla ?czy jak ?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Strongman    3241
3 minuty temu, poderwa napisał:

To przychodzi powiadomienie na mejla ?czy jak ?

W gov się wyswietla status wniosku.Jak obliczą to bedzie pisać ile %

Edytowano przez Strongman

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysza103    2464
1 minutę temu, krilan06 napisał:

A co się wysyła do wojewody?

 

Jak to co . Od tego musisz zacząć , a wysyłasz szacowanie strat , które sam sobie szacujesz i jeszcze parę innych pierdół

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gregory81    157
3 minuty temu, krilan06 napisał:

A co się wysyła do wojewody?

 

Przepraszam nie do wojewody tylko do Urzedu Wojewódzkiego. Już lepiej brzmi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paszkamax    16

Nic chyba do wojewody nie musisz "wysyłać" poprostu wypełniasz w aplikacji suszowej wszystko i po jakimś czasie przyjdzie ci tam oszacowanie strat który drukujesz i zanosisz do ARiMR

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krilan06    2451

Tak to napisaliście że sam się zgubiłem. Myślałem że po oszacowaniu strat jeszcze coś trzeba dosłać 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gregory81    157
3 minuty temu, Paszkamax napisał:

Nic chyba do wojewody nie musisz "wysyłać" poprostu wypełniasz w aplikacji suszowej wszystko i po jakimś czasie przyjdzie ci tam oszacowanie strat który drukujesz i zanosisz do ARiMR

Jak zwał tak zwał. Wypełnia się w aplikacji o oszacowanie suszy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

żeby socjal dostać , to trzeba jeszcze następny wniosek.

1 minutę temu, krilan06 napisał:

Tak to napisaliście że sam się zgubiłem. Myślałem że po oszacowaniu strat jeszcze coś trzeba dosłać 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gregory81    157
3 minuty temu, krilan06 napisał:

Tak to napisaliście że sam się zgubiłem. Myślałem że po oszacowaniu strat jeszcze coś trzeba dosłać 

Nic nie trzeba. Oprócz wniosku do ARiMR 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysza103    2464
10 minut temu, Paszkamax napisał:

Nic chyba do wojewody nie musisz "wysyłać" poprostu wypełniasz w aplikacji suszowej wszystko i po jakimś czasie przyjdzie ci tam oszacowanie strat który drukujesz i zanosisz do ARiMR

Gdy byś nie wysłał tego co napiszesz w tej aplikacji , to niby z czego ci mają oszacować . CHyba wypełniasz i na końcu wciskasz przycisk wyślij  , Chyba że ty pod pojęciem wyślij - masz na myśli listonosza

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krilan06    2451
12 minut temu, gregory81 napisał:

Nic nie trzeba. Oprócz wniosku do ARiMR 

To wiem, ale dzięki za rozjaśnienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Strongman    3241

Jak nie trzeba,kawalerom nie dają to pewnie jakieś dane osób trzecich.Tak jak w tym węglowym dodatku ale to w agencji.

Edytowano przez Strongman

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dejmian90    159
26 minut temu, Strongman napisał:

Jak nie trzeba,kawalerom nie dają to pewnie jakieś dane osób trzecich.Tak jak w tym węglowym dodatku ale to w agencji.

Czemu kawalerom mają nie dawać? Przecież ktoś może też być wdowcem czy rozwodnikiem i może przez to nie dostać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
warchest    253

nom wasnie kawalerom nie dają to już cios ponizej pasa , ciekawe ktora partia to wymysliła pewnie ten j**any pis 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez aaimk
      Jakie będą ceny pszenicy w 2024 roku?
      każdy z nas zadaje sobie to pytanie. Rok 2023 w głównej mierze opierał się na spadkach cen ziarna.  Aktualna cena pszenicy nie jest już tak wysoka a same notowania cen ziarna nie napawają optymizmem. Rolnicy i handlowcy mają w magazynach jeszcze duże zapasy pszenicy paszowej i konsumpcyjnej którą chcieli by sprzedać po najwyższej cenie.  
      Jakie jest Wasze zdanie? Sprzedawać pszenice po obecnych cenach czy czekać na podwyżki? a może pszenica będzie tylko tanieć? 
      zapraszam do merytorycznej dyskusji, podwajając propozycje cenowe lub transakcyjne dopiszcie jakie są warunki sprzedaży, jakość pszenicy i miejsce z którego pochodzi oferta.
       
      Jest to kontynuacja tematu: 
       
    • Przez Bartek933
      Ceny nawozów utrzymują się nadal na bardzo wysokim poziomie. Cena i dostępność nawozu sprawia trudności z zaplanowaniem zakupów. Ciężko przewidzieć czy ceny będą spadać czy nieoczekiwanie będziemy obserwować ich wzrost
       
      Jak myślicie? czy ceny będą spadać? jaki nawóz najlepiej kupić? 
      Proszę o podawanie cen, miejsca zakupu i wolumenu ton dla której sprzedający zaoferował tą cenę 
      Temat jest kontynuacją: 
       
    • Przez DanielFarmer
      Jakie są u was ceny mleka? Jak płacą poszczególne mleczarnie? Podawajcie ceny i parametry w swoich regionach. Uważacie, że nadchodzący rok 2024 będzie dla nas lepszy czy gorszy?
       
      Czas zacząć narzekania w nowym temacie 🙂
    • Przez Neveragain
      Jakie będą ceny kukurydzy mokrej i suchej w sezonie 2024? W jakich cenach sprzedajecie kukurydzę w Waszych regionach? Z tego co pisaliście w poprzednim temacie o notowaniach kukurydzy, ceny rosną.
    • Przez yacenty
      Jakie są ceny rzepaku w sezonie 2023? Jaka może być cena rzepaku po żniwach 2023? Jaka jest opłacalność produkcji rzepaku? Zapraszamy do dyksuji.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj