Gość

Ceny bydła 2022

Polecane posty

Mieciu24    48
59 minut temu, czaro napisał:

Sprzedane 2 byki hf i 2 mm, średnio 805 kg (wbc średnio 430 kg) 22,1 zł netto, Węgrzynowo.

To byki poszły w dół ja sprzedał 30 marca to dostał 22,40 a za Hf 22,20 miały dwa powyżej 30 miesięcy a jeden miał 25 miesięcy 

59 minut temu, czaro napisał:

Sprzedane 2 byki hf i 2 mm, średnio 805 kg (wbc średnio 430 kg) 22,1 zł netto, Węgrzynowo.

To byki poszły w dół ja sprzedał 30 marca to dostał 22,40 a za Hf 22,20 miały dwa powyżej 30 miesięcy a jeden miał 25 miesięcy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris148a    89
Maccbeff w piątek dzwoniłem to 22.20 czyli bez zmian

Żyd wróci to mam nadzieję że pójdzie coś w górę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malaczarna    1660
20 godzin temu, wojak1986 napisał:

Tylko WBC pewne 😉. Waga x cena koniec pieśni. Tutaj w tym burdelu skity, wagi handlarza, ceny z kapelusza. Szuka się najmniej zachłannego typa i tyle bo handlem bardzo nazwać tego procederu nie można...

Chyba śnisz wieki temu już wróżyli z wybicia itp pierwsza sprzedaż jest zawsze na plus kolejne to już nie takie rewelacyjne... Chyba że sobie swoje byski na ubojni przypilnujesz i masz  klasyfikatora za tescia

  • Like 2
  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AdamRo    1503
23 godziny temu, Mieciu24 napisał:

To byki poszły w dół ja sprzedał 30 marca to dostał 22,40 a za Hf 22,20 miały dwa powyżej 30 miesięcy a jeden miał 25 miesięcy 

To byki poszły w dół ja sprzedał 30 marca to dostał 22,40 a za Hf 22,20 miały dwa powyżej 30 miesięcy a jeden miał 25 miesięcy 

Nie ciesz się Mieciu bo nie ma z czego, na święta jajko w cenie a po świętach różnie może być :)  Byki powyżej 30 miesięcy lubią się wysoko wybić :) 

Zdrowych i wesołych.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malorolny121    205
Dnia 16.04.2022 o 20:39, stonka15ak napisał:

Mówiłem że będą byki po 15 ,to się smialiscie 😃

Jutro od sasiada maja zabierac byki mm i cena 15 brutto  - ryczałt 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mieciu24    48
2 minuty temu, malorolny121 napisał:

Jutro od sasiada maja zabierac byki mm i cena 15 brutto  - ryczałt 

Taka cena 🤔 to ciekawa waga🤔 ale elektroniczna to nie oszuka 🤔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malorolny121    205

Wlaśnie  sasiad przyjechał  po wagę  żeby  zwazyc dziś  na zwyklej wadze i czy bedzie sie jutro zgadzało. I z stąd  wiem o cenie.

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karol091193    874

A po co Ci jego rozliczenie? Cenę jaką zaproponowała dla niego ubojnia została podana. Co więcej potrzebujesz?

Z resztą i tak nie dostaniesz takiej ceny jak Pedro. Nie masz takiej siły przebicia i reklamy jak on na forum. Pierwszy ,,JockerFarm" na agrofoto🤣

  • Haha 2

Wszystkie moje posty i zdjęcia są chronione prawem autorskim ;)
Zainteresowanych wykorzystaniem proszę o kontakt na PW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

a daj mu na spokojnie przeliczyć kasiurke. będziesz zawracał głowę to się pomyli i znowu od nowa, a teraz dużo liczenia 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karol091193    874
26 minut temu, przemek28_28 napisał:

Może leży gdzieś na Bali🤣

Chyba za belą 🤭

  • Haha 3

Wszystkie moje posty i zdjęcia są chronione prawem autorskim ;)
Zainteresowanych wykorzystaniem proszę o kontakt na PW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piotrek91p    79
56 minut temu, karol091193 napisał:

A po co Ci jego rozliczenie? Cenę jaką zaproponowała dla niego ubojnia została podana. Co więcej potrzebujesz?

Z resztą i tak nie dostaniesz takiej ceny jak Pedro. Nie masz takiej siły przebicia i reklamy jak on na forum. Pierwszy ,,JockerFarm" na agrofoto🤣

Mi do niczego nie potrzebne, sam pisał że wstawi. 

Tak się składa, że sprzedajemy do podobnobnych odbiorców, tylko że moje wspomnienia z Tykocinem nie są najlepsze. 

Może jak ruszy ubojnia w Szczuczynie to spróbuję na wbc, bo mam do niej trochę ponad 10 km. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pedro2    7223
1 godzinę temu, piotrek91p napisał:

A jak wygląda rozliczenie z Tykocina użytkownika Pedro? Bo coś ucichł po sprzedaży 😁

Chyba cię pogrzało jeśli liczysz na to, że coś tu jeszcze wstawię, oddają przez pośredników, przez dużych, niby lepiej, a potem nie mogą przeżyć jak u kogoś zobaczą lepsze wyboje i szczekają kundelki 🤭 na co mi się szarpać... Karawana jedzie dalej jak to mówią. 2 w U kl, 1w R i 1 O kl. Wczoraj przyszło rozliczenie

Jak sprzedajesz na wbc to wstawiaj swoje

  • Like 1

..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pcheella    86

A ja z takim pytaniem czy ubojnia ma obowiązek podać wagę przed zabiciem? Kiedyś sąsiad dostał tylko wagę po ubiciu sprzedawał byki z luza i mówi wpędził je na auto, które wcześniej było ratowane i drugi raz było ważone z bykami to ciężko jest obliczyć jaka sztuka ile się wybiła

Edytowano przez Pcheella

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

nie I zazwyczaj nawet jak podaje to wymyśloną. ten kuwidolek jest tak ustawiony że każdy może skubać bezkarnie i nic nie zrobisz. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pedro2    7223
18 minut temu, piotrek91p napisał:

Mi do niczego nie potrzebne, sam pisał że wstawi. 

Tak się składa, że sprzedajemy do podobnobnych odbiorców, tylko że moje wspomnienia z Tykocinem nie są najlepsze. 

Może jak ruszy ubojnia w Szczuczynie to spróbuję na wbc, bo mam do niej trochę ponad 10 km. 

 


..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pedro2    7223
11 minut temu, Pcheella napisał:

A ja z takim pytaniem czy ubojnia ma obowiązek podać wagę przed zabiciem? Kiedyś sąsiad dostał tylko wagę po ubiciu sprzedawał byki z luza i mówi wpędził je na auto, które wcześniej było ratowane i drugi raz było ważone z bykami to ciężko jest obliczyć jaka sztuka ile się wybiła

ABP też nie podaje. Ale nawet i ogólną warto sprawdzić. Ja oddaję częściej mniejsze partie, w miarę wyrównane i zawsze ważę... z ogólnej średnia, z mięsa średnia i coś nie coś wiadomo. 

  • Like 1

..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pcheella    86

Właśnie się przymierzam do sprzedaży tych leni i chciałem też na wbc spróbować ale łapać je i ważyć to jakaś masakra

IMG_20220417_125021.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez AgroSikora
      Jakie ceny nasion kukurydzy za j.s na waszym terenie?
       
       
      - KWS
      - Pionner
      - LG
      - Syngenta
      - Euralis
       
    • Przez kuba24051
      pora zalozyc nowy temat. jak u was z cena?
      Michalczyk dzis 670+vat a cena od 640-670
    • Przez thomas015
      Witam, potrzebuje ceny Brony talerzowej Unia Cut Xl 3.2, chodzi mi o maszynę nową fabrycznie.
      Pozdrawiam i czekam na odpowiedzi  
    • Przez agroRolniTV
      Witam.
      Kolega będzie sprzedawał prasę Claas Variant 360RC z 2012 roku i nie jest do końca pewny za ile wystawić.
      Tą belarką zrobił około 20tys. bel
      Może znajdzie się ktoś kto się zna i wyceni taką prasę, mniej więcej.
      Z góry dzięki, pozdrawiam
       

    • Przez jarek2030
      Witam! Mam problem ponieważ chcę sprzedać słomę po mieszance jęczmienia/owsa/pszenicy 2.70 ha i kolega chce sobie kupić i zbelowac tą słomę moje pytanie jest ile wziąć od belki zestaw to Case maxxum 135 i class Variant
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj