baton386785

Lemiesze z firmy Rolland

Polecane posty

baton386785    6

Witam.

Czy zna ktoś może firmę Rolland, produkująca lemiesze?

Pytam ponieważ bardzo źle mnie potraktowano, maja klienta w d*pie. Nie chcą udzielać informacji na temat sowich produktów.

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jurek321    129

Mnie robili listwy do pługa ażurowego kilka lat temu, zawiozłem im  oryginały na jeden korpus, oni mi dorobili na cztery z ciut grubszego materiału, wszystko pasowało, zużycie w porównaniu do oryginalnych części dobre można powiedzieć bardzo dobre .Cena oryginał, a ich listwa wówczas 1:4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtal24    2471

ja tez polecam bralem od nich plozy dluta lemiesze ws ystko pasowalo jakosc taka jak na dzisiejsze czasy


ZETOR TEAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ceston    35

brałem do skjolda t77 wszystko pasowało i trzyma dobrze. teraz miałem zamówione dłuta i lemiesze. w tydzień przywieźli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
baton386785    6

Ja właśnie też u nich zamówiłem 4 lemiesze do Rabewerk, i nie doszły wcale. Przez ich nie powiadamianie o wysyłce, było 2 razy awizo. Wiec towar trafił do magazynu Fedex. Zgodnie z procedura może tam być do 5 dni. Żeby nie było, ja żadnej odmowy u kuriera nie złożyłem. Nie potrafię się z nimi dogadać, wykonałem 25 telefonów aby z nimi spokojnie porozmawiać. Za każdym razem zrywają połączenie. Wiec umieszczę dla wiarygodności zdjęcie e-maila, abyście zobaczyli jak traktują klienta. Ja daje każdemu zarobić, ale trzeba umieć ze mną porozmawiać.

Koniec końców zamówiłem lemiesze od firmy Stankiewicz (lemiesze.pl), porównałem wykonanie do oryginału. To Rolland może się schować. U Rollanda nie ma takiego profesjonalizmu rozmowy z klientem jak u Stankiewicza.

IMG_2326.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asior14    11
baton386785 napisał:

Ja właśnie też u nich zamówiłem 4 lemiesze do Rabewerk, i nie doszły wcale. Przez ich nie powiadamianie o wysyłce, było 2 razy awizo. Wiec towar trafił do magazynu Fedex. Zgodnie z procedura może tam być do 5 dni. Żeby nie było, ja żadnej odmowy u kuriera nie złożyłem. Nie potrafię się z nimi dogadać, wykonałem 25 telefonów aby z nimi spokojnie porozmawiać. Za każdym razem zrywają połączenie. Wiec umieszczę dla wiarygodności zdjęcie e-maila, abyście zobaczyli jak traktują klienta. Ja daje każdemu zarobić, ale trzeba umieć ze mną porozmawiać.

Koniec końców zamówiłem lemiesze od firmy Stankiewicz (lemiesze.pl), porównałem wykonanie do oryginału. To Rolland może się schować. U Rollanda nie ma takiego profesjonalizmu rozmowy z klientem jak u Stankiewicza.

IMG_2326.jpg

Potwierdzam .. kolega ma rację👍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jurek321    129

Skoro miałeś awizo to czemu nie kontaktowałeś się z fedexem w sprawie odbioru. Wiele firm, sklepów internetowych nie wysyłają powiadomień, że wysłali towar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
baton386785    6
8 minut temu, Jurek321 napisał:

Skoro miałeś awizo to czemu nie kontaktowałeś się z fedexem w sprawie odbioru. Wiele firm, sklepów internetowych nie wysyłają powiadomień, że wysłali towar.

Bo Fedex nie podaje numerów do kurierów. Wiec się nie zadzwoni. Opcje telefon od kuriera trzeba wykupić. Nie ma tak prosto. A jak skontaktowałem się z Fedex, to nadawca już zrobił zwrot do siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akmaly    709

Szczerze mówiąc to nie wiem na co liczyłeś? Za pewne przesyłka pobraniowa zwrócona do nadawcy a ty masz pretensje do firmy? Słabe to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
baton386785    6
4 minuty temu, akmaly napisał:

Szczerze mówiąc to nie wiem na co liczyłeś? Za pewne przesyłka pobraniowa zwrócona do nadawcy a ty masz pretensje do firmy? Słabe to

Nadawca sam sobie ja cofnął. I dobrze wyszło. I nadawca jest teraz stratny 660zł. Koszty zwrotu również musiał pokryć nadawca. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akmaly    709

Jak sobie cofną? Nie odebrałeś to nastąpił zwrot do nadawcy - dla ciebie dobrze dla nadawcy został oszukany.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
baton386785    6
7 minut temu, akmaly napisał:

Jak sobie cofną? Nie odebrałeś to nastąpił zwrot do nadawcy - dla ciebie dobrze dla nadawcy został oszukany.

Tak sobie cofnął. Oszukany nie został, mi bardzo zależało. Ale jak nie umieli ze mną rozmawiać, to trudno. Dwa razy było awizo. I trzeba było już odebrać z magazynu Fedex. Tam mogło leżeć 5 dni. Ale ja napisałem do Rolland, że prawdopodobnie nie odbiorę bo nie mam samochodu. A oni zrozumieli to za pewne. A ja tak napisałem, ponieważ musiałem zorganizować transport. A Rolland nie czekał 5 dni, tylko zlecił odrazu zwrot do siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akmaly    709

Sorry ale nie widzę nic dziwnego w tym że cofnęli paczkę. Mi jakby ktoś napisał że nie odbierze a ma już dwa awiza, to samo bym zrobił. Nie szukaj winy w firmie tylko trochę pokory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
baton386785    6
55 minut temu, akmaly napisał:

Sorry ale nie widzę nic dziwnego w tym że cofnęli paczkę. Mi jakby ktoś napisał że nie odbierze a ma już dwa awiza, to samo bym zrobił. Nie szukaj winy w firmie tylko trochę pokory.

Widzę, że nic z tego nie rozumiesz. Firma uczciwa do końca nie jest. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akmaly    709

A co tu rozumieć? Jeszcze ten tekst o porównaniu jakości do oryginału i co może zrobić ta firma. Wiesz co? Nigdy nie zamawiałem z firmy Rolland i nie znam jej jakości tak samo jak ty, zamawiałem natomiast z firmy Stankiewicz, frank, oraz oryginalne. Stankiewicz ma trochę braków jeśli chodzi o spasowanie, do oryginału czasami sporo brakuje, choć jakość w stosunku do ceny jest jak najbardziej na plus, no i bardzo dobry kontakt. Jeśli chodzi o lemiesze to Frank i oryginalne KV może powiedzieć nie różniły się niczym ( może takie trafiłem ). W tym przypadku firma Rolland ma w pełni rację, zamówiłeś i nie odebrałeś jeszcze napisałeś że "prawdopodobnie nie odbierzesz" - co tu rozumieć?

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
baton386785    6
8 godzin temu, akmaly napisał:

A co tu rozumieć? Jeszcze ten tekst o porównaniu jakości do oryginału i co może zrobić ta firma. Wiesz co? Nigdy nie zamawiałem z firmy Rolland i nie znam jej jakości tak samo jak ty, zamawiałem natomiast z firmy Stankiewicz, frank, oraz oryginalne. Stankiewicz ma trochę braków jeśli chodzi o spasowanie, do oryginału czasami sporo brakuje, choć jakość w stosunku do ceny jest jak najbardziej na plus, no i bardzo dobry kontakt. Jeśli chodzi o lemiesze to Frank i oryginalne KV może powiedzieć nie różniły się niczym ( może takie trafiłem ). W tym przypadku firma Rolland ma w pełni rację, zamówiłeś i nie odebrałeś jeszcze napisałeś że "prawdopodobnie nie odbierzesz" - co tu rozumieć?

Ja bardzo chciałem odebrać, ale nie wiedziałem nic o wysyłce. Na gospodarstwie nikt w domu nie siedzi, i nie czeka w oknie. Kasa była uszykowana, ale jak kurier nie umiał zadzwonić…

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ceston    35

to raczej wina kuriera nie firmy że się nie skontaktował. a najbardziej twoja że podwójne awizo dostałeś a nie odebrałeś. co ma zrobić firma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witejus    8522
11 minut temu, baton386785 napisał:

Kasa była uszykowana, ale jak kurier nie umiał zadzwonić…

Kurierzy mają wszystko w d*upie ,chcą się tylko jak najszybciej pozbyć paczki i jechać dalej.Nieraz było tak że kurier przyjeżdżał z paczką pobraniową bez żadnego powiadomienia z firmy wysyłającej towar czy z firmy kurierskiej i tylko przypadkowo był ktoś w domu i odebrał paczkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akmaly    709

Ej, nie wrzucaj wszystkich do jednego worka, u mnie w większości są fajni, dzwonią, umawiają się na godzinę, nawet jak trzeba to drugi raz podjedzie. Było kilku cwaniaków co potrafiło paczkę rzucić przez płot bez żadnego kontaktu ale takich się eliminuje poprzez reklamacje lub słownie - czasami pomaga, a jak nie to nie wybieram tej firmy i tyle - oczywiście jak mam na to wpływ. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witejus    8522
53 minuty temu, akmaly napisał:

Było kilku cwaniaków co potrafiło paczkę rzucić przez płot bez żadnego kontaktu

No właśnie też tak było kilkakrotnie ,że paczka leżała przed bramą ,opłacona wcześniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
baton386785    6

I teraz pomyślcie sobie, ze ta firma powiedziała ze wyślą mi jeszcze raz lemiesze, ale tylko już na przelew. Pan z firmy mi powiedział, ze dlatego na przelew aby kurier nie musiał nikogo informować. Tylko ma paczkę przerzucić za płot, i sobie pojechać. To już kompletni idioci tam pracują. Ja nie będę robił przelewu, skoro nie wiem co to za towar. A może być oszukany bubel…

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akmaly    709

Wiesz co, wyluzuj - dla nich jesteś niepoważny i chcą kasę z góry. Nie wiem o co walczysz. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez koks85
      Panowie który z tych? 4 zagonowa. 
      Unia tur 
      Agromasz pj4
      Akpil mix 40
      Którys można powiedzieć, że bardziej się wyróżnia na plus? 
       
    • Przez Maksol
      Witam mam pytanie jaki pług byłby najlepszy do ciągnika mtz 892.2? (Trochę gliny,torfu i piachu)
      PS.Tylko nie ażurowy
    • Przez krzysiek323i
      Witam. Przychodzę z pytaniem czy tą wierzyczkę można jakoś ustawic "pochylić" żeby pług bardziej wchodził dłutami? Obecnie podczas orki jest bardzo pochylony na odkładnie. 

    • Przez Piotrek2203
      Witam, mam problem z pługiem staltech u006 4+1  i ciągnikiem Case mx 135 mianowicie pług orze równo, nie mam problemu z głębokością pługa, niestety mam inny problem, ciągnik nie chce iść prosto, ściąga mnie w stronę zaoranego, przez co nie jestem w stanie uprowadzić go prosto. Muszę skręcać kolami w lewo aby nie wypadł z bruzdy przez co sam ciągnik idzie po soosie.Case na przodzie ma tylko zaczep, jest bez obciążników. Pług robił wcześniej na 4 skibach i nie było problemu, została dołożona jedna Skiba i został zmieniony ciągnik właśnie na Case. Czy problemem może być brak dociążenia na przodzie? Powiem tylko że podczas jazdy nie podrywa przodu. 
    • Przez MaTi1020
      Witam, niedawno kupiłem używany pług Gregoire Besson RB41 i mam taki problem z siłownikiem liniowania, że po obrocie pług się sam nie składa tylko trzeba pchnąć wajchę od hydrauliki w drugą stronę, żeby siłownik się schował, ale przy obrocie normalnie się wysuwa i obraca bez problemu tylko się sam nie chowa, co może być przyczyną, któraś kostka obrotu? Bo są dwie, jedna przy siłowniku od obrotu a druga na wieżyczce.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj