Rolnik_277

Kupię przyczepę rolniczą D-46, D732, D50 w oryginale.

Polecane posty

Rolnik_277    1

Witam wszystkich.

Poszukuję przyczepy. Może ktoś ma na sprzedaż przyczepę w bardzo dobrym stanie w oryginale, nie malowaną. Może być sztywna lub wywrotka. D-46, D-732, D-50 lub podobne. Ładowność do 6t.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosciu506    196

mało po ogłoszeniach stoi w Internecie w tamtym tygodniu w temacie znaleziono na allegro @Mariusz93 wystawiła zdjęcie swojej i chciał sprzedac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnik_277    1

Widziałem to ogłoszenie, już niestety nie aktualne. No i cena dla mnie też trochę wysoka . Ale przyczepa pierwsza klasa. Może ktoś z forum posiada i chciałby sprzedać? Najchętniej D-46. Ma dużą skrzynkę. Może być sztywna.

Edytowano przez Rolnik_277

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Minkes    72

Postaram się do niedzieli, bo jestem w trakcie przeprowadzki a miałem gdzieś że żniw zdjęcie to przy niedzieli postaram się dostać do komputera. Przyczepa od nowości u nas, rok chyba 86, zarejestrowana ubezpieczona, swieci, hamuje.

 

Edytowano przez Minkes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

w oryginale nie malowana to raczej chyba nie możliwe . nie wierzę że istnieje jakaś nie malowana od tylu lat chyba że stoi w jakimś muzeum , młode nie są a czas robi swoje tym bardziej że przecież pracuja na siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bergman31    643

Przyczepę nie malowaną, w oryginale, to można kupić z wojska. AMW nieraz wystawia na przetargi przyczepy, które praktycznie nigdy nie były używane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6465    12409
5 godzin temu, Kacperkuj-pom napisał:

w oryginale nie malowana to raczej chyba nie możliwe . nie wierzę że istnieje jakaś nie malowana od tylu lat chyba że stoi w jakimś muzeum , młode nie są a czas robi swoje tym bardziej że przecież pracuja na siebie

Są u mnie stoi 85r. D46. Nigdy nie malowana. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnik_277    1
10 godzin temu, 6465 napisał:

Są u mnie stoi 85r. D46. Nigdy nie malowana. 

@6465 Na sprzedaż ?

Jeśli przyczepa jest w oryginalnym malowaniu to świadczy o tym, że ktoś o nią dbał i nie stała pod chmurką. Może mieć nawet 30 lat Może być pomalowana również dlatego że ma swoje lata i ktoś po prostu chce ją odnowić i to też jest w porządku. Ważne żeby nie była pognita, pokrzywiona itp. Sam taką mam. Ale... są przyczepy, które były zniszczone, stały pod chmurką, wypracowane, z popękanymi ramami, pospawane i pomalowane na sztukę w celu sprzedaży. Pełno jest ofert handlarzy, którzy tak robią. Takiej bym nie chciał kupić. Jeśli jest nawet trochę pordzewiała, ale nie malowana to widzisz co bierzesz. To nie jest problem. Pomalować można samemu. Dlatego jeśli ktoś ma przyczepę w dobrym stanie to proszę pisać. Może się dogadamy :)

Edytowano przez Rolnik_277

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6465    12409

@Rolnik_277 nie jest na sprzedaż, ma jeszcze wszystkie opony orginalne jEst na 20.  Pasowało by ja pomalować i wymienić podłogę bo już trochę zniszczona. Ale może kiedyś przerobie na wywrot.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZetorMisio    409

Panowie może macie jakieś namiary na firmy zajmujące się przeróbka przyczep sztywnych na wywrotki? Potrzebuje przerobić d50 na wywrotke,czy lepiej sprzedać tą i kupić orginalna? Lokalizacja najlepiej jak najbliżej  LLU .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnik_277    1
Dnia 13.10.2021 o 23:14, Minkes napisał:

Postaram się do niedzieli, bo jestem w trakcie przeprowadzki a miałem gdzieś że żniw zdjęcie to przy niedzieli postaram się dostać do komputera. Przyczepa od nowości u nas, rok chyba 86, zarejestrowana ubezpieczona, swieci, hamuje.

 

Hej, dasz dziś radę podesłać zdjęcia przyczepy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnik_277    1

Czy ktoś ma zdjęcie tabliczki znamionowej przyczepy D46, rocznik 1988? Jest to przyczepa z belką z tyłu. Te starsze miały małe tabliczki, a te nowsze trochę większe. Tabliczka jest zamalowana i nie mogę rozszyfrować nabitych wartości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej78    588

Tak wyglądała wcześniejsza - mniejsza tabliczka.

 

Zrzut ekranu (19).png

Po ok 1986 roku montowano większe tabliczki ( na 2 nity ) . Myślę ,że dane masz w dowodzie rejestracyjnym.

Zrzut ekranu (18).png

Edytowano przez andrzej78
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnik_277    1

Czy ktoś może podać wartości z tabliczki znamionowej Przyczepy D46 B oznaczone na czerwono? Nie mogę ich odczytać bo są zamalowane, a chce zrobić nową tabliczkę. Jeśli chodzi o numer identyfikacyjny, to ostatnie pięć znaków to numer fabryczny, ale nie wiem co jest przed tym numerem, jest to ciąg jakiś znaków. Jeśli ktoś ma czytelna tabliczkę to bardzo proszę o wstawienie zdjęcia.

786288198_Zrzutekranu(18).png.a06468467155384efbc73a41a3706178.png

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez luki987654321
      witam, stoje przed zakupem wycinaka piłowego do kiszonek na tylny tuz, jaką markę wybrać strautmann, triolet, bvl czy inny? na co zwracać uwagę przy zakupie i jak z ceną i dostępnością części zamiennych
    • Przez SeverusSnape
      Dzień dobry,
      Szanowni forumowicze, posiadam przyczepę Autosan D-45. Niestety, przedni siłownik strasznie leci. Przymierzam się do remontu tej przyczepy i myślę nad wymianą siłownika, jednak niestety nie umiem go nigdzie znaleźć. Czy posiada ktoś może katalog do tej przyczepy? Ewentualnie mógłby pomóc w zlokalizowaniu takiego siłownika? 
      Z góry dziękuję za pomoc
    • Przez Dominikw52
      Witam,
      mam problem z uruchomieniem silnika w  ładowarce Manitou MLT 634 LSU Turbo rok 2003. Myślę ze pompa hydrauliczna przestawiona jest na pełna moc, co wytworzyło bardzo duże ciśnienie w instalacji hydraulicznej. Ładowarka ta nie posiada potencjometru przy pompie wtryskowej. Co może być przyczyną tak wysokiego ciśnienia w instalacji hydraulicznej ? Dodam że silnik jest w 100% sprawny. Proszę o rady. Z góry dziękuje.
    • Przez dominikl95
      czy ktoś posiada tego typu kosiarkę czy jest ona czegoś warta i czy nadaje się na łąki torfowe?
    • Przez Macieks
      Witam was mam do was jedno pytanie ktoś może wie co to za marka obsypnika ? niestety nie posiadam tabliczki znamino wej 


×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj