Polecane posty

ziolek1996    1

Witam, 

EHR podnosi ale nie chce opuszczać, w trybie awaryjnym podnośnik opuszcza, przełącznik góra-dół się skończył czy coś innego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ziolek1996    1
57 minut temu, kamil800 napisał:

A swieci kontrolka od opuszczania na panelu podczas proby opuszczania? 

Kontrolka nie swieci 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leszy    5105

Nowy traktor? Może masz innym pokrętłem ograniczone opuszczanie?   

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
plati    105

Jak opuscisz awaryjnie to ciągle podnosi? 

 

U mnie w 6190 pojawił się podobny problem. Początkowo wydawało się że jest zacięty suwak w rozdzielaczu podnosnika. Po tym pojawił się problem że nie chciał podnosić do końca i działał takimi skokami.

 

Teraz jest tak, że czasem nie chce opuścić ale jak się ruszy dźwignią od hydrauliki zewnętrznej to opuści 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamil800    149
21 godzin temu, ziolek1996 napisał:

Kontrolka nie swieci 

No to jezeli nie swieci przy opuszczaniu i to pokretlo od glebokosci jest dane na max w dol to przelacznik. A jak go opuscisz na dol awaryjnie i dasz na opuszczanie przelacznik to podnosi czy zero reakcji? 

Edytowano przez kamil800

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ziolek1996    1

Nadal nie opuszcza. Działa tylko w trybie awaryjnym i przyciski na błotniku tez działają. Kupiłem podobny przełącznik w sklepie elektrycznym i po podłączeniu dalej nic. Próbować zamówić oryginalny czy macie jakiś inny pomysl??

Edytowano przez ziolek1996

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiaul    16

A pokrętło od szybkości opadania nie jest przekręcone w stronę kłódki? Może ktoś przekręcił i tez nie będzie opuszczał. Albo na drugim pokrętle od wysokości opuszczania dane na max do góry czyli na 1.

Wgl co za ciągnik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ziolek1996    1
1 godzinę temu, Misiaul napisał:

A pokrętło od szybkości opadania nie jest przekręcone w stronę kłódki? Może ktoś przekręcił i tez nie będzie opuszczał. Albo na drugim pokrętle od wysokości opuszczania dane na max do góry czyli na 1.

Wgl co za ciągnik?

Tu wszystko jest ok

30 minut temu, sznajdik napisał:

A przy czujniku pod ramionami znaczy się na wałku od ramion nikt nie grzebał?

Nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Neveragain    136

Mam w renault podobnie. Doradzili mi że opiłki w układzie mogą być przyczyną- zacinają sie elektrozawory czy coś takiego. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sznajdik    573

To podmień kostki na elektrozaworach przy rozdzielaczu wtedy zdiagnozujesz przełącznik jak działa to powinno opuszczać a nie podnosić jak nie zadziała to albo rozdzielacz albo przewody w co wątpię 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
plati    105

Regenerowal ktoś taki rozdzielacz? 

Pytam z ciekawości bo u mnie też się dzieją takie dziwne rzeczy z tym podnośnikiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Matiopex
      Mam takie pytanie przez 4 miesiące w MF 3060 musiałem wymienić 3 orbitrole czy ktoś wie jaka może być przyczyna psucia się takowej części ?
      tez sobie tak myślałem żeby np założyć orbitrol od MF 3070 bo na internatach psze ze jest mocniejszy? 
      Jesli poszło by tak zrobić i jak by pasował to czy nic by się nie stało jeśli bym założył mocniejszy orbitrol ? 
       
       
      DZIEKI BARDZO ZA ODPOWIEDZI ;) 
    • Przez ferguson3075
      Od ostatniego czasu mam problem z wspomaganiem kierownicy , chodzi cięzko na wolnych obrotach , zauważyłem tez ze na półbiegu na zajacu ciągnik tak jakby cos blokuje gdy jest na luzie , po przełączeniu na zółwia na luzie problem ustępuje , gdy jest rozgrzany i jest na zajacu sam zmienia na zółwia , pompe wymieniono w 2016 roku na nową, wymieniony filtr hydrauliki i wyczysciłem filtr niskiego ciśnienia od wspomagania,od czasu do czasu zaświeca sie kontrolka ciśnienia oleju na wolnych obrotach
    • Przez Manys
      Witam, mam do wymiany tarczki sprzegla przedniego napędu bo mi przód nie ciągnie, 
      Pytanie czy dam radę to sam ogarnąć czy jest tam coś skomplikowanego, jak to najlepiej ugryźć
      MF 3070
    • Przez Manys
      Witam.
      Mam problem z MF 3070 a mianowicie nie ciągnie przedni napęd, kontrolka działa jak powinna tzn. po wciśnięciu niby gaśnie potem po ponownym załączeniu się zapala ale napęd przedni nie ciągnie.
      Wszystko inne normalnie załącza i rozłącza, zamieniłem elektrozawory z blokadą i nic się nie zmieniło czyli zawór ok, stop działa, styki przejrzane, 
      Przeszukałem forum ale jest temat że nie rozłącza napędu dlatego piszę 
      Podejrzewam że może tarczki do wymiany
      Proszę o podpowiedzi 
    • Przez rogalik102
      Co się dzieje z napedem podczas orania. Rozłącza się
       
      VID_20240421155706.mp4
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj