Polecane posty

PanPawel    95
Napisano (edytowany)

Sherlock dziś pod kosa najgorszy kawałek 0.70 ha wydajność 1660kg z tego kawałka wilgotność 10% z ręki miał 7% zanieczyszczenie 1.5% cena 2066 netto lubelskie LKS. Reszta Sherlocka raczej pod koniec Nast tyg a Ilona to pewnie jeszcze później

Edytowano przez PanPawel

yaroslaw    38

Żniwa rzepakowe dobrze   za  półmetkiem  średnia cena  po dopłatach i potrąceniach  na  jednym  skupie  2400 z plusem  na  drugim  2350 z minusem średni  plon  lekko  powyżej  3 tony  i  dziwna  sytuacja  bo  na polu  stoją  rzepaki  tych  co  podpisali  kontrakty po 1800 z dostawą  w  sierpniu

Wiadomość z agroFakt.pl

AniaYogi    23
2 godziny temu, yaroslaw napisał:

Żniwa rzepakowe dobrze   za  półmetkiem  średnia cena  po dopłatach i potrąceniach  na  jednym  skupie  2400 z plusem  na  drugim  2350 z minusem średni  plon  lekko  powyżej  3 tony  i  dziwna  sytuacja  bo  na polu  stoją  rzepaki  tych  co  podpisali  kontrakty po 1800 z dostawą  w  sierpniu

Z jakiego reju jesteś?

ktosik25    8

U mnie SY Ilona prawdopodobnie postoi jeszcze ze dwa tygodnie.... a wokół rzepaki pokoszone 😉 

Andpol    340
8 godzin temu, miwigos napisał:

środa 2400,czwartek 2300 ,piatek 2350

tak jak u mnie ciekawe co w poniedziałek obstawiam 2250 ?

Zbyszek3939    241
8 godzin temu, ktosik25 napisał:

U mnie SY Ilona prawdopodobnie postoi jeszcze ze dwa tygodnie.... a wokół rzepaki pokoszone 😉 

Do księgi Guinessa  chcesz żeby cię wpisali czy jak9_9

Norman    22

Na dziś Mazowieckie zachód 2250-2300 zależnie od skupu. 

ktosik25    8

i tak szczerze zastanawiam się czy jeszcze ją kiedyś siać :/

ktosik25    8

populacja? bo ja mam 40 rodzin pszczelich...:) i zależy mi na synergii....

Alio    89

Lokalny skup 2150 netto Lubelskie LuB

Sprzedam opryskiwacz Hardi 18-24m ręcznie rozkładany, sprawny, stan do poprawek  5000zł.

Przyczepa HL 8011 do remontu 6000 zł

yacenty    2415
1 godzinę temu, kazikszczepan napisał:

w wielkopolsce nie chcą brać rzepaku pow, 9% wilgot. 

bo musza suszyc :P tak samo jak w okolicy nie biorą zbóż powyżej 14.5%
tam gdzie woże rzepak biora do 12%

Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Ceny Nawozów
Najprostsza karta pola: www.AgroDzienniczek.pl

Przemo188    19

Rzepak planuję przytrzymać wilgotność pomiędzy 8%  a 9% zobaczymy jest miejsce w magazynie wiec niech leży   

• Like 1

ENDURAK91    9

Jak u was z plonem bo u mnie ok. 3 t/ha a rzepak wygląda na minimum 4 t/ha.

Trochę zabrał upał w czerwcu i zgnilizna twardzikowa.

Dastan    65

Mi się udało sprzedać za 2400 netto, co ciekawe w czwartek i w piątek cena poszła do góry o 10zł. Plon ok 3t

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez yacenty
      Jakie są aktualnie ceny nawozów i w jakich powiatach?
      Zapraszamy do dyskusji.
    • Przez Matey
      Jakie będą ceny kukurydzy mokrej i suchej w sezonie 2020? W jakich cenach sprzedajecie kukurydzę w Waszych regionac? Z tego co pisaliście w poprzednim temacie o notowaniach kukurydzy, ceny rosną. Jak myście do kiedy będzie ten wzrost? Kiedy najlepiej sprzedać? Czy ubiegłoroczna susza tak mocno wpływa na cen? Jakie są opinie rolników? Zapraszamy do dyskusji!
      Link do tematu z roku 2019: https://www.agrofoto.pl/forum/topic/273042-ceny-kukurydzy-2019/

• Przez danielhaker
      Jakie są u was ceny mleka? Jak płacą poszczególne mleczarnie? Podawajcie ceny w swoich regionach. Uważacie, że nadchodzący rok 2021 będzie dla nas lepszy czy gorszy?
      Link do kontynuacji tematu : https://www.agrofoto.pl/forum/topic/279473-ceny-mleka-2020/page/311/#comments

• Przez bialy2005
      Narazie to ceny raczej beda z tendencja w dół jak to w styczniu. Pod koniec miesaca zacznie sie to rozkrecac ale jesli nie potwierdza sie wymarzniecia to bez szału
      Pszenżyto 550 z podwórka okolice łukowa lubelskie
    • Przez danielhaker
      W jakich cenach kupujecie paliwa w 2021 roku? Jak Waszym zdaniem będą się kształtować ceny? Kupujecie olej napędowy hurtem czy detalicznie? Czy paliwo będzie tańsze? Jaki wpływ na koszt paliw będzie miała sytuacja z pandemią na świecie? Zapraszamy do dyskusji.
      Temat z cenami z 2020 roku: https://www.agrofoto.pl/forum/topic/279530-ceny-paliw-2020/

• Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj