Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam. Chciałem niby nowy traktor kupic ale dochodze do wniosku ze wolę zmodernizować starego ursusa. Ursus c385

Ehr czyli cały system elektryczny podnośnika bo teraz mi nie pasuje że jak pomacham wajhą w traktorze to albo w jedną albo w drugą stronę idzie. Fajnie jak dojdą poszczególne poziomy dobrze sterowane. Koszt 30 tys

Przedni napęd koszt 25 tys

Przedni tuz koszt 10 tys niezbędny do wału campbella w uprawie rzepaku

Oświetlenie tak aby można było pracować nocą

Nie jestem usytysfkacjonowany że ciagniki  warte 100 tys nie mają ehr. Liczniki ponad 10 tys a te zz zagrnicy dziwnym trafem 5 tys wszystkie. Mimo że mój ursus stary to jednak znam jego wszystkie mocne i słąbe strony. Proszę o merytoryczne wypowiedzi.

  • Haha 1
Opublikowano

Dokładać napęd a potem najlepiej i turbo bo w 80 moc nie wielka, to chyba lepiej zmienić na 1014 a najlepiej 6 i wtedy się bawić jak ktoś ma ochotę

  • Like 1
Opublikowano

czy warto jest ładować 70 tys w starego ursusa nikt tych pieniędzy przy sprzedazy Ci nie odda 

lepiej go pchnąć dołożyć tą kasę I kupić inny traktor w ogrinale 4×4 turbo itp

 

  • Like 2
Opublikowano

powiem ze swojego doświadczenia tato kupił 912 używane w 2000r był to koń glówny na około 20ha w 2015 zastąpił go inny dołożyliśmy turbo napęd i tura teraz chodzi on tylko przy hodowli i troszkę w transporcie pola jest 45ha. I jest u nas z sentymentu przed tą modernizacja trzeba było go sprzedać i kupić coś z turem i 4x4. Zależy jakie masz duże gosp ile ciagników potrzebnych czy hodowla jest

Opublikowano

To dobry pomysł. Ale żeby na wszystko starczyło mocy proponuję zastąpić oryginalny motor małym reaktorem atomowym. Ewentualnie można by zmodyfikować układ paliwowy i przystosować go do zasilania ciemną materią

  • Like 1
  • Haha 4
Opublikowano

Teraz byle c330/c360 kosztuje 25-30tyś, wiadomo są też tańsze i takie za ponad 30.

Tylko kwestia czy ktoś chce sprzedać czy sprzedawać.

No i każdy kupić chce jak najtaniej, a sprzedać najdrożej.

Ja za cenę tego ursusa z linku wyżej, kupiłem 1614 z 96r na oryginalnych stomilach.

Porównując takiego c385 z dołożonym napędem, z ulepem na bazie c360, to według mnie c385 jest 100 razy lepszy.

Obecnie z tego co widzę, to dobre napędy w np. Gnieźnie się skończyły. Teraz kupując napęd, to trzeba go rozebrać w drobny mak i wymieniać co zniszczone lub jeszcze gorszy scenariusz, rozbite gniazda na łożyska zwrotnic i sworzeń.

To jest tylko moje zdanie i nie każdy musi się z tym zgadzać.

Opublikowano

Jakiś czas temu był tu taki sam gagatek z podobnymi historiami. Paprykarz i cyferki od 1-9 chyba czy jakoś tak. Twierdził poza podobnymi tekstami że za młodu klej jadł i wąchał i mu konar nie płonie. Styl bardzo zbliżony... 🤔

  • Haha 1
Opublikowano

lekko modernizacje można jak najbardziej wykonać bo te nowe ciganiki nie mają zadanej jakości nie stety lekka modernizacja jak masz ursusa to jak najbarziej ale myśl aby on ci pociagnol grubera uprawowo siewke plug jakies w obrocie jak byś miał takie 1224 to jeszcze idzie bo te nowe zadna technologia WSTYD zetor na tragch rolniczych a pod nim plama oleju ludzie to jest nie do opisania albo 8rka bylismy u przedstwaiciela nie odpalila a czemu szkoda słow jakieś bledy a ciganik nie pracuje, moje zdanie jest takie jak chcesz jak najbardziej czesci tanie latwo dostepne i to chodzi to jakies 1224 lekko zrobić jakiś tuz i lekko go upierzyć dbać szanować i bedzie chodzić lata albo tez np JD starego też można by w nowe broń panie boże nie idz chyba że zborze bedzie po nie 600 700 zl za tone a 1300zl za to i w gure ale to nie stety przeszlość to jeszcze ujdzie 

W dniu 19.02.2026 o 11:58, tytanowyJanusz napisał(a):

Dokładnie 

Pietruszka już wiesz jak pogodzić etat i te 10ha ziemi czy dalej ciężko?

z tego nie ma zadnego poziomu życia nie stety jeszcze jak sie ma kogoś na gospodarce i można jechać za granice to jeszcze pieniadz jakiś jest a tak to jest trynaka zwykła 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Podobna zawartość

    • Przez Remek2137
      Witam. Od dwóch lat mam problem z zetorem 8045. Pcha olej do płynu chłodniczego. Dwa lata temu wymieniłem uszczelkę pod głowicą po jakimś czasie zajrzałem do chłodnicy i znowu pojawił się tłuszcz. Jaka może być przyczyną? Od razu mówię że nie ma chłodnicy oleju.
    • Przez Kupaduap1
      Witam gdzie sie spuszcza olej z zwolnicy moglby ktos mi na obrazku pokazac?
    • Przez szyszka
      Witam posiadaczy ursusow z chlodnica oleju przekladniowego, chcialbym takowa zalozyc lecznieweim dokladnie gdzie siee wpiac ??? prosze o zdjecia jesli byla by taka mozliwosc . z gory dzieki . a takze Kto ma dodatkowy rozdzielacz hydrauliki zamontowany , w swoim mam tylk odwa gniazda szybkozlacz
      a potrzebuje jeszcze dwa . dzieki czekam na pomocne porady.
    • Przez Grzegorz90
      Witam grupowicze pacjent ursus 914, cos wyje od " kaczki" .Ciagnik normalnie podnosi plugi,tur tez normalnie podnosi. Jezeli podnosze plugi lub tura wycie ustaje, jak wszystko stoj i w "miejscu" znowu wyje.Na zalaczonym filmiku jak podnosze tura to ustaje wyć . Ktos pomoze?
      VID_20191116_111802.mp4
    • Przez luuki444
      Otóż ciągnik chodził normalnie bez problemu aż do niedawna, został odpalony z rana na maks. pół godziny i potem zgaszony. Po tym przestał wogóle odpalać na niskich obrotach i odpalał tylko przy wysokich (tak gdzieś z 1500 obr/min). Przy czym i tak chodził ciężko jakby silnik nie miał siły i gasł nawet przy najmniejszym obciążeniu. Z gazem też nieciekawie bo reagował tylko jak się go dodawało delikatnie a tak to nie reagował wogóle.
      Jaka może być usterka? Jak narazie jedyne co przychodzi nam do głowy do pompa wtryskowa, ale być może to coś innego. Jeżeli pompa padła to co polecacie zrobić? Macie jakieś namiary na dobrego mechanika który regeneruje takie pompy?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...
v