U mnie trzy rodzje uprawy: 1 Orka zimowa, Orka wiosenna, Głębosz i talerzówka na wiosna. Po zimowej orce dobrze idzie. Po wiosennej orce ziemia za sucha i kukrydza tragiczna(na glinie, bo na piaskach też idzie ładnie) Głebosz i talerzówka, nawet fajnie wyszło, zdecydowanie lepiej niż wiosenna orka na glinie. Problemem są resztki kukurydzy z poprzedniego roku i przez to gleba jest zimniejsza przez to wschody były powolne i początkowy wzrost też. Jakby te technologie połączyć to jakby na zimę zrobić pasy striptillem i rozgarnąć słomę z kukurydzy to by było lux.
to jeszcze mało widziałeś