Polecane posty

pieter1991    99

Czas oczekiwania na saletre to w tej chwili nawet 2-3 miesiące. Podobno wszystkie siły idą w produkcję mocznika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Ultra 8 przy calym składzie 1495 brutto 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PAN88    1783
Dnia 12.01.2021 o 23:54, d4rek napisał:

Daj znać co to za nawóz? Z agroloku raz coś tylko kupiłem na naszym terenie to oni ceny mają z kosmosu na wszystko!

Przed nowym rokiem za saletrę obojętnie czy z Puław czy Włocławka 1000zł/t brutto i kupiłem 4 tony.

Sól potasowa 1350 i od razu wysiadłem pod ziemniaki

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hardkor113    637

Cena zboża idzie w górę to i nawozy nie mogą odstawać.Podejrzewam  że bliżej wiosny może być po 1400 netto

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MarekUA    968

Co sądzicie i siarczenie magnezu z tarnobrzegu 21mg 30S po 525zł brutto czy lepszy kiserit za około 1300zł brutto ? Co będzie lepsze pod oziminy?


"pionierem najpierw ogłoszonym był , kułakiem potem, a Polakiem-zawsze" Kaziemierz Pawlak
"tylko żalmi naszych mlodych co za kiese po banana wyruszyli wmałpi gaj" Wodecki-raj
""Możesz robić to co chcesz, możesz byc kim chcesz ..." Mesajeh
Rolnictwo to nie wszystko..., ale wszystko bez rolnictwa to h<>J :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrest    25760

Przy tej różnicy na cenie to nie ma wyboru i tylko Siarkopol.

Tylko aż mnie dziwi ta cena. Ja po 767 brutto kupiłem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kulczer    109
2 godziny temu, MarekUA napisał:

Co sądzicie i siarczenie magnezu z tarnobrzegu 21mg 30S po 525zł brutto czy lepszy kiserit za około 1300zł brutto ? Co będzie lepsze pod oziminy?

Nie ma takiej ceny za siarczan magnezu  z Siakopolu ani netto a tym bardziej brutto.

Dzisiaj dostałem już nowe cenniki od dealera GA. Podwyżka na saletrze i saletrzaku 80 zł/t, Polifoski 45 zł/t, mocznik i Polidap 110 zł na tonie. Jak ktoś nie kupił zalecam natychmiastowy zakup tam gdzie jeszcze nie podnieśli cen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PAN88    1783

Dzisiaj dzwoniła z agroloku to przed świętami chciała 980 a dzisiaj 1080 chyba bo z ojcem gadała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19820
3 godziny temu, MarekUA napisał:

Co sądzicie i siarczenie magnezu z tarnobrzegu 21mg 30S po 525zł brutto czy lepszy kiserit za około 1300zł brutto ? Co będzie lepsze pod oziminy?

Gdzie i kiedy taka cena, przy jakiej ilości?? Wg mnie jest to niemożliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MarekUA    968

jutro sprawdzę osobiście bo sąsiad mi fakturę pokazał i możne ciemno było i nie sprawdziłem dobrze ale  kurcze sam byłem w szoku...team agro kuczynska


"pionierem najpierw ogłoszonym był , kułakiem potem, a Polakiem-zawsze" Kaziemierz Pawlak
"tylko żalmi naszych mlodych co za kiese po banana wyruszyli wmałpi gaj" Wodecki-raj
""Możesz robić to co chcesz, możesz byc kim chcesz ..." Mesajeh
Rolnictwo to nie wszystko..., ale wszystko bez rolnictwa to h<>J :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dawid727    153
Dnia 14.01.2021 o 19:08, krzychu987 napisał:

Jak nie mam pieniędzy to się nie kupuje. Wolałbym poczekać do tego lutego i zapłacić od razu niż podpisywać takie coś i później się z nimi użerać. Na co jak na co ale na nawozy to kasa powinna być odłożona już z wyprzedzeniem.  

90% rolników bierze śor i nawozy na termin, tylko tu na tym forum same bogacze. Ja mam konto w agrochemie z terminem płatności 360 dni, rabat za ilość od ręki 5% a finansowanie 0.6% za miesiąc. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrest    25760

Skąd takie dane? Czyli 90% rolników nie stać na odtworzenie produkcji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez DanielFarmer
      Jakie są u was ceny mleka? Jak płacą poszczególne mleczarnie? Podawajcie ceny i parametry w swoich regionach. Uważacie, że nadchodzący rok 2024 będzie dla nas lepszy czy gorszy?
       
      Czas zacząć narzekania w nowym temacie 🙂
    • Przez aaimk
      Jakie będą ceny pszenicy w 2024 roku?
      każdy z nas zadaje sobie to pytanie. Rok 2023 w głównej mierze opierał się na spadkach cen ziarna.  Aktualna cena pszenicy nie jest już tak wysoka a same notowania cen ziarna nie napawają optymizmem. Rolnicy i handlowcy mają w magazynach jeszcze duże zapasy pszenicy paszowej i konsumpcyjnej którą chcieli by sprzedać po najwyższej cenie.  
      Jakie jest Wasze zdanie? Sprzedawać pszenice po obecnych cenach czy czekać na podwyżki? a może pszenica będzie tylko tanieć? 
      zapraszam do merytorycznej dyskusji, podwajając propozycje cenowe lub transakcyjne dopiszcie jakie są warunki sprzedaży, jakość pszenicy i miejsce z którego pochodzi oferta.
       
      Jest to kontynuacja tematu: 
       
    • Przez yacenty
      Jakie są ceny rzepaku w sezonie 2023? Jaka może być cena rzepaku po żniwach 2023? Jaka jest opłacalność produkcji rzepaku? Zapraszamy do dyksuji.
    • Przez Bartek933
      Ceny nawozów utrzymują się nadal na bardzo wysokim poziomie. Cena i dostępność nawozu sprawia trudności z zaplanowaniem zakupów. Ciężko przewidzieć czy ceny będą spadać czy nieoczekiwanie będziemy obserwować ich wzrost
       
      Jak myślicie? czy ceny będą spadać? jaki nawóz najlepiej kupić? 
      Proszę o podawanie cen, miejsca zakupu i wolumenu ton dla której sprzedający zaoferował tą cenę 
      Temat jest kontynuacją: 
       
    • Przez Neveragain
      Jakie będą ceny kukurydzy mokrej i suchej w sezonie 2024? W jakich cenach sprzedajecie kukurydzę w Waszych regionach? Z tego co pisaliście w poprzednim temacie o notowaniach kukurydzy, ceny rosną.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj