Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
tomek73    579
16 godzin temu, mateeuszl napisał:

Czy ON jest już zimowy ? 
Można już nakupić na zimę czy jeszcze się wstrzymać do października ? 
 

Z tego co pamiętam zimowe dostępne jest  od 15 listopada. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Strongman    3212
8 godzin temu, Uziu92 napisał:

u mnie zero różnicy

A ty dodajesz jakiś środek do smarowania wtrysków, mi się wydaje ze mf nie lubi b0 bo jakoś ostatnio tak kopci na biało na wolnych obrotach, bo tam pompa chyba sparuje się paliwem, kiedyś jak ludzie kupowali ruskie paliwo to dolewali 1l miksolu na 100l ropy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uszek1988    107
Strongman napisał:

8 godzin temu, Uziu92 napisał:

u mnie zero różnicy

A ty dodajesz jakiś środek do smarowania wtrysków, mi się wydaje ze mf nie lubi b0 bo jakoś ostatnio tak kopci na biało na wolnych obrotach, bo tam pompa chyba sparuje się paliwem, kiedyś jak ludzie kupowali ruskie paliwo to dolewali 1l miksolu na 100l ropy.

Mój MF od samego początku jeździ tylko na B0 czyli już 6 sezon i odpukac nic pompą się nie dzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek73    579
53 minuty temu, Strongman napisał:

A ty dodajesz jakiś środek do smarowania wtrysków, mi się wydaje ze mf nie lubi b0 bo jakoś ostatnio tak kopci na biało na wolnych obrotach, bo tam pompa chyba sparuje się paliwem, kiedyś jak ludzie kupowali ruskie paliwo to dolewali 1l miksolu na 100l ropy.

Ja tylko  B 0 kupuję  i passata sprzedawałem z przebiegiem 360  i nic nie ruszane, a  w innych ogłoszeniach że przy 200- 250 już układ robiony. 

 Dolewam  jakieś specyfiki do paliwa 2 l na 3 tys   https://allegro.pl/oferta/kleen-flo-dodatek-do-paliwa-1-92l-11059661518  dokładnie to, i żadnych pomp i wtrysków nie robie, nawet filtry paliwa   wymianiem co 4-5 lat.

Przepalam z 13-14  tyś litrów paliwa rocznie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uziu92    7975

na razie nie będę pisał bo nie wiem jak się sprawa moja rozwiąże.

Edytowano przez Uziu92

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaco512    1003

Zwykle B7 ze stacji po miesiącu, na dnie beczki zrobiła się galaretka, kluski...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnik1973    15388

Glifosat ściął się z rzepaku z ropą.

Też tak mam że wiaderko mułu trzeba wybrać z mauzera z ok 700 l

  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomasz0611    5605

B0 i żaden glifosat się nie ścina, ciagnik lepiej chodzi, mniej pali i  filtry tak się syfem z ekologii nie zapychają, suma sumarum B0 wychodzi taniej niż B7.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Strongman    3212

Mi albo wtryski w mf padają bo zaczął mi na wolnych obrotach jakoś dymić na biało, ale z 6tyś motogodzin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnik1973    15388
3 minuty temu, Tomasz0611 napisał:

B0 i żaden glifosat się nie ścina, ciagnik lepiej chodzi, mniej pali i  filtry tak się syfem z ekologii nie zapychają, suma sumarum B0 wychodzi taniej niż B7.

No teraz mam drugi raz kupowane b0 raz 600 l i drugi 700 i dno w mauzerze czyste a ten sam dostawca

Edytowano przez Rolnik1973

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomasz0611    5605

10000l B0 przepuściłem już przez filtr w Swimmerze, i gdyby nie to, że już tyle przepuścił, to nie było by powodu do jego wymiany, bo czysty jak nowy ;) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uziu92    7975

ja brałem b0 , jak się sytuacja rozwiąże to wszystko opiszę, bo puki co czekam na rozwój

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Strongman    3212

źle wyglądało, wysyłaj próbkę tam gdzie chłopaki pisali i będzie wiadomo.

Edytowano przez Strongman

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Strongman    3212

a mi jak zamawiałem niby wleli 2000l do zbiornika ale według mnie 2100l jakby liczydło źle liczyło ale na moją korzyść, tam skali niema ale jakby więcej.

Edytowano przez Strongman

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez aaimk
      Jakie będą ceny pszenicy w 2024 roku?
      każdy z nas zadaje sobie to pytanie. Rok 2023 w głównej mierze opierał się na spadkach cen ziarna.  Aktualna cena pszenicy nie jest już tak wysoka a same notowania cen ziarna nie napawają optymizmem. Rolnicy i handlowcy mają w magazynach jeszcze duże zapasy pszenicy paszowej i konsumpcyjnej którą chcieli by sprzedać po najwyższej cenie.  
      Jakie jest Wasze zdanie? Sprzedawać pszenice po obecnych cenach czy czekać na podwyżki? a może pszenica będzie tylko tanieć? 
      zapraszam do merytorycznej dyskusji, podwajając propozycje cenowe lub transakcyjne dopiszcie jakie są warunki sprzedaży, jakość pszenicy i miejsce z którego pochodzi oferta.
       
      Jest to kontynuacja tematu: 
       
    • Przez DanielFarmer
      Jakie są u was ceny mleka? Jak płacą poszczególne mleczarnie? Podawajcie ceny i parametry w swoich regionach. Uważacie, że nadchodzący rok 2024 będzie dla nas lepszy czy gorszy?
       
      Czas zacząć narzekania w nowym temacie 🙂
    • Przez danielhaker
      Jak Waszym zdaniem będą się kształtować ceny paliw w 2024? Czy można liczyć na obiecywane w kampanii wyborczej spadki?
      Dziś wiodące koncerny zaktualizowały cenniki uwzględniając nowe stawki podatków i opłat, a więc olej napędowy drożeje o +5,3gr
      Najlepszego w Nowym Roku
       
      kontynuacja zeszłorocznego tematu:
       
    • Przez Bartek933
      Ceny nawozów utrzymują się nadal na bardzo wysokim poziomie. Cena i dostępność nawozu sprawia trudności z zaplanowaniem zakupów. Ciężko przewidzieć czy ceny będą spadać czy nieoczekiwanie będziemy obserwować ich wzrost
       
      Jak myślicie? czy ceny będą spadać? jaki nawóz najlepiej kupić? 
      Proszę o podawanie cen, miejsca zakupu i wolumenu ton dla której sprzedający zaoferował tą cenę 
      Temat jest kontynuacją: 
       
    • Przez Neveragain
      Jakie będą ceny kukurydzy mokrej i suchej w sezonie 2024? W jakich cenach sprzedajecie kukurydzę w Waszych regionach? Z tego co pisaliście w poprzednim temacie o notowaniach kukurydzy, ceny rosną.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj