Polecane posty

yacenty    3888

teraz będzie turbo paliwo B0 na dopingu, od razu spalanie spadnie o 10% :P


Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Ceny Nawozów,
Najprostsza karta pola: www.AgroDzienniczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mikruss    536
Dnia 16.08.2021 o 13:04, Bartek933 napisał:

POS B0 5.13

Warto jeszcze dodać oleju w trosce o układ CR?

u kogo ta cena?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yacenty    3888

jak mieszacie tego cetana? skoro jego się daje 1:1000


Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Ceny Nawozów,
Najprostsza karta pola: www.AgroDzienniczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
danielhaker    6915

Nie dodaję dodatków do ogólnego, ale raz kierowca mówił, że wlewa bańkę 5l oleju do zbiornika/mausera, a ciśnienie wpompowywanego paliwa już go rozmiesza. Jeśli boisz się, że to kiepski pomysł, to możesz zrobić przedmieszkę w wiadrze czy bańce 20l i wlać do zbiornika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yacenty    3888

teraz przed tankowaniem beczki wlałem 2l i 1200l on. zobaczymy jak będzie. do baku poszło 200ml


Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Ceny Nawozów,
Najprostsza karta pola: www.AgroDzienniczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slawek74    12205
danielhaker napisał:

W czwartek 1000l B7 w Tomexie 3,95, B0-5,20,  Szip B0-5,15, B7 coś koło 5

100 lat solenizancie :D

coś pokręciłeś 😁


yacenty napisał:

teraz przed tankowaniem beczki wlałem 2l i 1200l on. zobaczymy jak będzie. do baku poszło 200ml

aby tłoków moc nie rozerwała 😃

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kr9292    950

@Strongman serio takie dobre? Bo ja kupiłem coś z tec2000 i mam zamiar podłączyć bezpośrednio. Ile tego stosowales i tak jak piszą jednorazowo? Czytałem kiedyś na jakimś forum samochodowym że do paliwa najlepiej sprawdza się produkt z John Deere.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
danielhaker    6915

Ten z John Deere faktycznie działa. Koledze w 6430 zaczął kuleć jeden wtrysk po słabym paliwie i serwisant kazał dodać do paliwa dodatku John Deere przeciw zamarzaniu i puścić w ciężką robotę. Po 20 godzinach wtrysk się wyczyścił i praca wyrównała

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Strongman    3240
21 minut temu, kr9292 napisał:

@Strongman serio takie dobre? Bo ja kupiłem coś z tec2000 i mam zamiar podłączyć bezpośrednio. Ile tego stosowales i tak jak piszą jednorazowo? Czytałem kiedyś na jakimś forum samochodowym że do paliwa najlepiej sprawdza się produkt z John Deere.

Tam pisze ze te 5ml na 50l paliwa a ja dałem na 30l i znowu oczyściło jak przejechałem 70km czek ganie od wtrysku i już się nie zapala ale na rok, nie wiem czemu jak się wymieni olej na nowy to problem powraca ale znowu ta strzykwa  i znowu przez rok spokój do nowej wymiany oleju,a przecież ją się daje do paliwa a nie oleju.

Edytowano przez Strongman

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kr9292    950
11 godzin temu, danielhaker napisał:

Ten z John Deere faktycznie działa. Koledze w 6430 zaczął kuleć jeden wtrysk po słabym paliwie i serwisant kazał dodać do paliwa dodatku John Deere przeciw zamarzaniu i puścić w ciężką robotę. Po 20 godzinach wtrysk się wyczyścił i praca wyrównała

Przeciw zamarzaniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nexeqadore    117
Dnia 19.08.2021 o 19:53, Bartek933 napisał:

Mocek z Skalmierzyc 

Wiarygodny ten Mocek ? Bo ostatnio zamówiłem u niego b0 a przywiózł jakieś mleko myślę że to bio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bartek933    5395

Nie ręczę za niego,  u mnie wszystkie dostawy póki co nie budzą zastrzeżeń


Kupie obciążniki przednie do zetora forterry 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez aaimk
      Jakie będą ceny pszenicy w 2024 roku?
      każdy z nas zadaje sobie to pytanie. Rok 2023 w głównej mierze opierał się na spadkach cen ziarna.  Aktualna cena pszenicy nie jest już tak wysoka a same notowania cen ziarna nie napawają optymizmem. Rolnicy i handlowcy mają w magazynach jeszcze duże zapasy pszenicy paszowej i konsumpcyjnej którą chcieli by sprzedać po najwyższej cenie.  
      Jakie jest Wasze zdanie? Sprzedawać pszenice po obecnych cenach czy czekać na podwyżki? a może pszenica będzie tylko tanieć? 
      zapraszam do merytorycznej dyskusji, podwajając propozycje cenowe lub transakcyjne dopiszcie jakie są warunki sprzedaży, jakość pszenicy i miejsce z którego pochodzi oferta.
       
      Jest to kontynuacja tematu: 
       
    • Przez Bartek933
      Ceny nawozów utrzymują się nadal na bardzo wysokim poziomie. Cena i dostępność nawozu sprawia trudności z zaplanowaniem zakupów. Ciężko przewidzieć czy ceny będą spadać czy nieoczekiwanie będziemy obserwować ich wzrost
       
      Jak myślicie? czy ceny będą spadać? jaki nawóz najlepiej kupić? 
      Proszę o podawanie cen, miejsca zakupu i wolumenu ton dla której sprzedający zaoferował tą cenę 
      Temat jest kontynuacją: 
       
    • Przez DanielFarmer
      Jakie są u was ceny mleka? Jak płacą poszczególne mleczarnie? Podawajcie ceny i parametry w swoich regionach. Uważacie, że nadchodzący rok 2024 będzie dla nas lepszy czy gorszy?
       
      Czas zacząć narzekania w nowym temacie 🙂
    • Przez Neveragain
      Jakie będą ceny kukurydzy mokrej i suchej w sezonie 2024? W jakich cenach sprzedajecie kukurydzę w Waszych regionach? Z tego co pisaliście w poprzednim temacie o notowaniach kukurydzy, ceny rosną.
    • Przez yacenty
      Jakie są ceny rzepaku w sezonie 2023? Jaka może być cena rzepaku po żniwach 2023? Jaka jest opłacalność produkcji rzepaku? Zapraszamy do dyksuji.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj