Polecane posty

pawlus224    2624
2 godziny temu, marcinn998 napisał:

Edit. Wszystko ok. Ja byłem u kowalczyka. 

Kowalczyk zasypany na Klinach ? Po ile płacił ?

 

P.S. @hardkor113 mówiłeś że ludzie zboża nie mają a tu pyk i zasypane skupy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yacenty    3884

Ja już widziałem sytuacje ze w czwartek syp zasypany, a we wtorek cena -40zł i skup otwarty :P


Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Ceny Nawozów,
Najprostsza karta pola: www.AgroDzienniczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie widzę w tym nic trudnego, żeby w poniedziałek załadować 8 tirów i mieć pusty magazyn? 😃

  • Like 2

Kupie zboże, płatność w dniu załadunku 

Wycena tylko we wiadomości prywatnej po podaniu kodu pocztowego.

Sprzedam wapno z transportem KUJAWIT, RADKOWIT (standard, Premium) / granulowane POLCALC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamil2509    26

Lubelskie obręb Chełm 900 brutto za pasze można dostać.  W tydzień 50zl w górę poszło ale wydaje się że według innych rejonów dalej malo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawlus224    2624

900 brutto za paszówkę to już jest naprawdę ok.

 

U nas w bliskiej okolicy 900dają Ci którzy jebią na wadze , a 850 skup który niby waży ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja mam takiego gościa, który do tej pory się upiera że jego waga jest ok, ale zawsze mi utnie 100 kg,

na 1000t jak kupuje kuku,pszenicy to już się robią 4 tony

  • Like 1

Kupie zboże, płatność w dniu załadunku 

Wycena tylko we wiadomości prywatnej po podaniu kodu pocztowego.

Sprzedam wapno z transportem KUJAWIT, RADKOWIT (standard, Premium) / granulowane POLCALC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawlus224    2624

Ja jak nie będę miał wyjścia to sprzedam "tym nie uczciwym" ale sprawdzę sobie wagę jeszcze w 2 innych miejscach i albo wystawię im piękną opinię na FB i ocenach Google albo się dogadamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacek1296    1682
42 minuty temu, DamianRolnikSkup napisał:

Nie widzę w tym nic trudnego, żeby w poniedziałek załadować 8 tirów i mieć pusty magazyn? 😃

To "poważna" firma musi być. 200t i pusty magazyn. To jak cały magazyn wyprzeda to nawet MATIF zauważy i cenę obniży.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a kto mówił, że 200t to cały magazyn? Jest przynajmniej gdzie sypać, raczej nie zrozumiałeś o czym mówię :)


Kupie zboże, płatność w dniu załadunku 

Wycena tylko we wiadomości prywatnej po podaniu kodu pocztowego.

Sprzedam wapno z transportem KUJAWIT, RADKOWIT (standard, Premium) / granulowane POLCALC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magnum123    288
31 minut temu, DamianRolnikSkup napisał:

ja mam takiego gościa, który do tej pory się upiera że jego waga jest ok, ale zawsze mi utnie 100 kg,

na 1000t jak kupuje kuku,pszenicy to już się robią 4 tony

100 kilo Mi jeden kanciarz chcial buchnac 5 ton kukurydzy . 36 ton z hakiem bylo brutto  12 z hakiem tara a netto wpisal mi 17 ton. Sek w tym ze teraz wyszlo ze probuje kantowac  kazdego tylko 200 300 kiko to jeszxze czkowiek sie nie kapnie czasami ale juz to ny to przesada. Jeszxze glupio sie tlumaczyl ze to ze zmeczenia  i wpisal netto poprzedniego ciagnika. Szkoda tylko ze ten wczesniej mial 2 d47 z zakladkami to mogl miec maxymalnie te 12-14 ton ale nie 17.

Edytowano przez magnum123

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamil2509    26
57 minut temu, pawlus224 napisał:

900 brutto za paszówkę to już jest naprawdę ok.

 

U nas w bliskiej okolicy 900dają Ci którzy jebią na wadze , a 850 skup który niby waży ok.

To chyba o tym samym skupię piszemy . Pan na J?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hardkor113    637
1 godzinę temu, pawlus224 napisał:

Kowalczyk zasypany na Klinach ? Po ile płacił ?

 

P.S. @hardkor113 mówiłeś że ludzie zboża nie mają a tu pyk i zasypane skupy ?

A mają?Pogadaj z ludzmi to zobaczysz że plony mniejsze o te 1.5 w porównaniu do lat ubiegłych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mds212    2133
10 minut temu, hardkor113 napisał:

A mają?Pogadaj z ludzmi to zobaczysz że plony mniejsze o te 1.5 w porównaniu do lat ubiegłych

Twoje podworko to nie cala polska. W centrum na ziemiach klasy3/4 plony siegaly nawet 8-9ton a zimowka malo u kogo schodzila ponizej 7t. 6t to mieli najwieksi paproki co rzucil raz z 200kg saletry

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomek90    2263

200kg saletry 6t, żyć nie umierać 😂

Edytowano przez Tomek90
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mds212    2133

W centrum rok byl sprzyjajacy na pszenice nie ma co ukrywac. Jak 21 bedzie taki sam to biore w ciemno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mich9    671
3 minuty temu, mds212 napisał:

Twoje podworko to nie cala polska. W centrum na ziemiach klasy3/4 plony siegaly nawet 8-9ton a zimowka malo u kogo schodzila ponizej 7t. 6t to mieli najwieksi paproki co rzucil raz z 200kg saletry

Ciesz się że masz piachy bo na ciężkich ziemiach w tym roku to 🙁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mds212    2133
Przed chwilą, Mich9 napisał:

Ciesz się że masz piachy bo na ciężkich ziemiach w tym roku to 🙁

Jakbym mial piachy to mialbym plony o polowe nizsze. Taka prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hardkor113    637

Jakby rok był taki dobry to nikt by zboża nie poszukiwał a jest wzięcie ogromne.Spójrz poza swoje podwórko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mds212    2133

Myslisz ze zboze poszukuja bo w Polsce malo uroslo? To zboze co teraz idzie to idzie na kontrakty do portu. A Polska w swiatowej produkcji zboza jest nic nie znaczacym pionkiem

Edytowano przez mds212
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
XTRO    1539
1 godzinę temu, DamianRolnikSkup napisał:

a kto mówił, że 200t to cały magazyn? Jest przynajmniej gdzie sypać, raczej nie zrozumiałeś o czym mówię :)

Ile proponujesz za pszenicę kons w LRA ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez center
      Czym pryskacie pszenice na miotełkę i chwasty żeby było tanio i przelecieć raz ??
    • Przez danielhaker
      Jakie będą ceny pszenicy w sezonie 2019? W jakich cenach jest zboże ozime w różnych regionach Polski? Z tego co pisaliście w poprzednim temacie o notowaniach pszenicy ceny rosną. Jak myście do kiedy będzie ten wzrost? Kiedy najlepiej sprzedać? Czy ubiegłoroczna susza tak mocno wpływa na ceny zbóż? Jakie są opinie rolników? Zapraszamy do dyskusji!
      Kontynuacja tematu: 
       
    • Przez Krzychuu19
      Witam. Pszenica ozima arkadia żółknie ginie. Po zimie była posiana saletra w dawce 170kg. Mogę prosić o jakieś rady z góry dziękuję 
    • Przez livebird
      Witam mam problem z jasnotą purpurową która zachwaściła mi strasznie pszenice ozimą na granicy pola 10-15 arów silnie zachwaszczonych tylko tym chwastem pytanie do was jakim śrdokiem porządnie ją zwlacze teraz i czy dam rady jeszcze teraz to zniszczyć (pszenica- pierwsze kolanko 2cm od węzła krzewienia). Pryskałem już Lancetem którego dałem chyba niską dawke bo miejscami chwasty nie wyglądają jakby siadły.
    • Przez DamianChuchro
      Czego to może być objawa. Zboże zaczyna żółknąć na końcach liści ? Za duża dawka oprysku dolistnego? Czy susza?

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj