Polecane posty

Bugii    689
11 minut temu, marks50 napisał:

Co tam znów na giełdach że 2 % w górę ? To już przestaje być normalne . Bez korekty takie skoki ?

A niech idzie i na 300, dla tych co trzymali to wygrana w totka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomek90    2261
23 minuty temu, JanKrzysztof napisał:

@Tomek90, Jelonki konsumpcyjna 890 zł netto...

Możliwe No okoliczni 850 przyszedł sms 🙈

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magnum123    288

Fdw cos kombinuja mieli ma cenniku pszenice kons. po 850  netto  i paszowa po 800 netto. Dzis jest juz tylko paszowa . Chyba chca sie tanio obkupic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rumcio40    296
11 minut temu, Bugii napisał:

A niech idzie i na 300, dla tych co trzymali to wygrana w totka.

Też się cieszę, że idzie w górę z drugiej strony takie szarpanie rynkiem zbożowym nie wróży nic dobrego na przyszłość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magnum123    288

W tym roku w okolicy nie ma posianej duzo pszenicy a ta co posiana jest slaba bo siana w listopadzie i grudniu ze wzgledu na ciagle opady . Rzepaku jeszcze mniej . Raczej wszyscy nastawiaja sie na kukurydze  po tym roku. Chyba ze sie czesc rozmysli i zasieje zboza jare .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lonoh    194
41 minut temu, magnum123 napisał:

Fdw cos kombinuja mieli ma cenniku pszenice kons. po 850  netto  i paszowa po 800 netto. Dzis jest juz tylko paszowa . Chyba chca sie tanio obkupic.

Wozniak zazwyczaj konsumcje kupuje tylko u siebie na bazie w Lasocicach, rzadko w innych punktach.Albo jak auta daje to bierze tez konsumcje.Co do pszenic to masz racje Panie kolego u mnie to samo sa tacy co ani ziarka nie posiali ,wyglada na to ze kuku bedzie opór

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
2 godziny temu, yacenty napisał:

Dolnośląskie - pierwsza oferta 4 cyfrowa - 1000zł

Coś czuję że pójdzie folia pod blachę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yacenty    3883

przy tej różnicy szybko by się wróciła


Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Ceny Nawozów,
Najprostsza karta pola: www.AgroDzienniczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzikiWschód    230

w mojej okolicy jeden z większych gospodarzy zawsze obsiewał ok 30-40ha pszenicy a w tym roku zrezygnował z pszenicy na rzec pszenżyta co mnie zdziwiło bo podobno kasa nie adekwatna do zabawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek904    203

indykacje cen 15/01 DAP port Gdynia pszenica 12.5% lut-mar 1020,sie-wrz 845+5zl/t/m-c do grudnia (grudzien 860) Zapytaj o cene loco Jablowo sty/sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dariowola    350
2 godziny temu, lassie napisał:

Giełda jest grą spekulacyjną na instrumentach ,to jak gra w ruletkę w kasynie ,nie zachowuje się tak jak myśli większość miejsce gdzie garstka cwaniaków ogrywa resztę .Na razie będzie korekta i trend boczny a jak przezimowanie będzie słabe na półkuli północnej to 250 euro w maju bardzo możliwe.

A im o co chodzi. https://www.agrofoto.pl/produkcja-roslinna/zboza/igc-mniejsza-prognoza-swiatowej-produkcji-zboz-ogolem,103033.html

1 godzinę temu, JanKrzysztof napisał:

Ceny jaj niskie, a pszenica wciąż w górę...

Z ceną jajek poczekaj do Wielkanocy może szybciej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robi57362    2358
hardkor113 napisał:

robi57362 napisał:

używany srednio 100 zl/t

To co wychodzi na to ze kto w tym roku postawil silos to zwrocil mu sie i jeszcze zarobil 100zl na tonie?

dokladnie tak


jesli pomoglem kliknij fajne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
warchest    253
1 godzinę temu, Bugii napisał:

A niech idzie i na 300, dla tych co trzymali to wygrana w totka.

tylko ze narazie gielda bardzo słabo sie przeklada na ceny w kraju , np Silopol Płock pszenica kons 840 , paszowa 820 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maxler    315

Ja dziś opylilem pszenicę paszowa po 850 netto i pszenżyto po 680 netto . Myślę że to jest dobra cena i nie ma co ryzykować i czekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
warchest    253

a w jakim rejonie polski ? , niby czemu nie ma sensu czekac jak na gieldzie caly czas zwyzki ,a w kraju bardzo duzo jej brakuje do ceny z matifa na dzien dzisiejszy onad 150 zł na tonie brakuje do matifa 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dariowola    350
Przed chwilą, maxler napisał:

Ja dziś opylilem pszenicę paszowa po 850 netto i pszenżyto po 680 netto . Myślę że to jest dobra cena i nie ma co ryzykować i czekać.

To jest bardzo dobra cena ale czy najlepsza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karol0134    28
2 minuty temu, maxler napisał:

Ja dziś opylilem pszenicę paszowa po 850 netto i pszenżyto po 680 netto . Myślę że to jest dobra cena i nie ma co ryzykować i czekać.

na pszenżyto dobra cena ,gdzie sprzedawałeś w jakim rejonie  bo w Lubelskim nawet tyle brutto mi nie chcą dać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koniu    841

@yacenty jeszcze 900netto chyba nikt nie daje na dolnym śląsku a Ty wyskoczyłeś z ,,tysiącem" 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maxler    315
3 minuty temu, Dariowola napisał:

To jest bardzo dobra cena ale czy najlepsza?

Wiem że mogła by być lepsza, ale dla mnie satysfakcjonująca. Sprzedałem dla hodowcy trzody a nie handlarza który by jeszcze zarobił na mnie.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maxler    315
4 minuty temu, Karol0134 napisał:

na pszenżyto dobra cena ,gdzie sprzedawałeś w jakim rejonie  bo w Lubelskim nawet tyle brutto mi nie chcą dać.

woj. podlaskie 

Sprzedawałem dla kuzyna, świniarza. W pszenżycie dość sporo było żyta więc i tak się cieszę że poszło w tej cenie 75t.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yacenty    3883
koniu napisał:

@yacenty jeszcze 900netto chyba nikt nie daje na dolnym śląsku a Ty wyskoczyłeś z ,,tysiącem" 😂

taka była opcja dziś rano


Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Ceny Nawozów,
Najprostsza karta pola: www.AgroDzienniczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez center
      Czym pryskacie pszenice na miotełkę i chwasty żeby było tanio i przelecieć raz ??
    • Przez danielhaker
      Jakie będą ceny pszenicy w sezonie 2019? W jakich cenach jest zboże ozime w różnych regionach Polski? Z tego co pisaliście w poprzednim temacie o notowaniach pszenicy ceny rosną. Jak myście do kiedy będzie ten wzrost? Kiedy najlepiej sprzedać? Czy ubiegłoroczna susza tak mocno wpływa na ceny zbóż? Jakie są opinie rolników? Zapraszamy do dyskusji!
      Kontynuacja tematu: 
       
    • Przez Krzychuu19
      Witam. Pszenica ozima arkadia żółknie ginie. Po zimie była posiana saletra w dawce 170kg. Mogę prosić o jakieś rady z góry dziękuję 
    • Przez livebird
      Witam mam problem z jasnotą purpurową która zachwaściła mi strasznie pszenice ozimą na granicy pola 10-15 arów silnie zachwaszczonych tylko tym chwastem pytanie do was jakim śrdokiem porządnie ją zwlacze teraz i czy dam rady jeszcze teraz to zniszczyć (pszenica- pierwsze kolanko 2cm od węzła krzewienia). Pryskałem już Lancetem którego dałem chyba niską dawke bo miejscami chwasty nie wyglądają jakby siadły.
    • Przez DamianChuchro
      Czego to może być objawa. Zboże zaczyna żółknąć na końcach liści ? Za duża dawka oprysku dolistnego? Czy susza?

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj