Polecane posty

slawek74    12232
Mistrz18 napisał:

Kurła, ja tak patrzę po cenach że jeden ma 1,60 a drugi 2zl to już wiem dlaczego😀

Od jutra żona do kierowcy wychodzi 

40gr wyceniasz żonę ? tanio 🤪😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mistrz18    295
1 minutę temu, slawek74 napisał:

40gr wyceniasz żonę ? tanio 🤪😁

Jak ma sobie popatrzeć na dekolt to czemu nie?😀

 

11 minut temu, lawstorant napisał:

Spoko, to do mniexD

Połowę mistrzu.

Uu to cena bedzie słaba 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
leszek1000    1816

Dobra wygraliście. Czekam na 2zł, albo albo co ? 😂😂

Edytowano przez leszek1000

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
20 minut temu, Mistrz18 napisał:

Mam dziwny dzień. Na wieczór przyjechali z PGE do liczników od prądu. Opóźnili mi dojenie, a na koniec nazwali niegrzeczna dziewczynką 😂 tutaj nie doczytuje wiadomości. Ehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
leszek1000    1816
20 minut temu, slawek74 napisał:

Leszek nie ma u Ciebie w okolicy odbiorcy co płaci lepiej?

Chyba Mlekpol :). Tylko obecnie jestem w grupie i do kwietnia maja być wypłacane pieniążki. Co roku jakiś grosz wpadnie przez 5 lat. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jan1972    41
22 minuty temu, aniadee napisał:

Mam dziwny dzień. Na wieczór przyjechali z PGE do liczników od prądu. Opóźnili mi dojenie, a na koniec nazwali niegrzeczna dziewczynką 😂 tutaj nie doczytuje wiadomości. Ehh

To się musiało dziać z tymi elektrykami aż iskrzyło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
3 minuty temu, Jan1972 napisał:

To się musiało dziać z tymi elektrykami aż iskrzyło

Spokojnie, bez takich 😜

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
1 godzinę temu, aniadee napisał:

O widzisz najwidoczniej. Jak ma ktoś przyjechać z mlekpolu to od razu nakładam bluzkę z największym dekoltem jaki mam. Tak się negocjuje podwyżki. Też spróbuj.

Gorzej jak przyjedzie kobieta 😊

33 minuty temu, aniadee napisał:

 a na koniec nazwali niegrzeczna dziewczynką 😂 

Może miałaś na sobie tą bluzkę jak wyżej ☝️🤭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
5 minut temu, Ursus932 napisał:

Gorzej jak przyjedzie kobieta 😊

Może miałaś na sobie tą bluzkę jak wyżej ☝️🤭

Wiesz, że masz rację. Wolę jednak jak przyjeżdżają mężczyźni. Z nimi jakoś bardziej idzie się dogadać.😁

Przecież w tej bluzce nic nie widać.😜 nie wiem o co chodzi 🤭 byłam na zewnątrz, więc byłam dość mocno ubrana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
4 minuty temu, Mistrz18 napisał:

 mi chodziło o to że twój awatar tak wygląda a innych są normalnej wielkości 

@aniadee

Screenshot_20211123-180729_Chrome.jpg

Mam inny niż wszystkie😜 trzeba się trochę wyróżniać. Jak miałam poprzednie zdjęcie to też było takie długie.

Edytowano przez aniadee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
6 godzin temu, piotrek91p napisał:

Jakiś czas temu myślałem, że budowa obory na opasy to był średni pomysł, jednak patrząc na to dzisiaj to za byka hf można dostać po 11 zł za kilogram, gdzie takiej ceny jak do tej pory nie było. 

Nie bój żaby już nie długo będą tanie , ciekawe co wtedy powiesz 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piotrek91p    79

Ja mam krowy i opasy, także jakoś się przeżyje 😁 najgorsze jest to, że na krowy też chciałem postawić obore za jakiś czas. Tylko teraz takie czasy że to raczej bez sensu 😐

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chuck00    207

Lepiej się nie chwal budową, w tym temacie brzmi to niczym herezja 😅 Tutaj przecież się nic nie opłaca 😂

  • Like 1

Pieniądz podzielił nas, a i tak wszystko zabierze czas...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
32 minuty temu, piotrek91p napisał:

Ja mam krowy i opasy, także jakoś się przeżyje 😁 najgorsze jest to, że na krowy też chciałem postawić obore za jakiś czas. Tylko teraz takie czasy że to raczej bez sensu 😐

Stawiaj na krowy , tą na opasy też przerób na krowy  🙂 mleko to jest przyszłość 👍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piotrek91p    79

Chłopaki ja nie wiem o co wam chodzi, to już nie te czasy żeby gnój widłami wywalać i chować 20 szt. Wystarczy spojrzeć na forum, że troche tych budynków powstaje, a ja wyszedłem na szaleńca 😁 budowa też przebiegała systemem gospodarczym także też bez, większych, niepotrzebnych kosztów 🙂

Ścielenie miniładowarka, zadawanie paszy paszowozem i chociaż bez większej roboty to się odbywa 😂

received_543782716794647.jpeg

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

I pomyśleć że te bycki mogły by trafić do nas hodowców 🤗 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piotrek91p    79

Tutaj przynajmniej mają dobre warunki 😁

Najlepsze czasy opłacalności produkcji mlecznej już się skończyły chyba 😐 natomiast opasy to taka skarbonka, ciężko na tym się rozwijać, tylko że kiedyś jak sprzedałeś 100 szt to miałeś 500 tys a teraz 800,pomijajac fakt, że włożysz w nie 750 😁

 

Edytowano przez piotrek91p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michalcium    1368

Jeśli źle liczę to niech ktoś mnie poprawi 100 szt byka zostaje 50 tyś  miesięcznie 2080zl trzymając 2 lata?👀

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DanielFarmer    1399
No widać kalkulator w domu masz, gratulacje.Ale może koledze chodziło że tyle udaje mu się w dwa lata odłożyć że 100 szt.Bo jak tyle zarobku i na życie oddać to nic nie zostanie.Nie wiem nie znam się na bykach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ChiquitaB    768

"Tu są sami pasjonaci z dziada pradziada nic się nie opłaca. Nawet jakby koszty zostały teraz na niezmiennym poziomie a mleko po 4zł było to i tak rolnikowi się nie będzie opłacało bo ma we krwi narzekanie i brak opłacalności. A nowy sprzęt i budynki tylko po to żeby sąsiadom pokazać"

Edytowano przez ChiquitaB
  • Like 5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Kevinekk
      Elevate your dating game with the top site for hassle-free connections.
      Free relationships, easy and simple
      True Females
      Exemplary casual Dating
    • Przez aaimk
      Jakie będą ceny pszenicy w 2024 roku?
      każdy z nas zadaje sobie to pytanie. Rok 2023 w głównej mierze opierał się na spadkach cen ziarna.  Aktualna cena pszenicy nie jest już tak wysoka a same notowania cen ziarna nie napawają optymizmem. Rolnicy i handlowcy mają w magazynach jeszcze duże zapasy pszenicy paszowej i konsumpcyjnej którą chcieli by sprzedać po najwyższej cenie.  
      Jakie jest Wasze zdanie? Sprzedawać pszenice po obecnych cenach czy czekać na podwyżki? a może pszenica będzie tylko tanieć? 
      zapraszam do merytorycznej dyskusji, podwajając propozycje cenowe lub transakcyjne dopiszcie jakie są warunki sprzedaży, jakość pszenicy i miejsce z którego pochodzi oferta.
       
      Jest to kontynuacja tematu: 
       
    • Przez riderZ056
      Luck is knocking on your door, enter this giveaway now!
    • Przez Bartek933
      Ceny nawozów utrzymują się nadal na bardzo wysokim poziomie. Cena i dostępność nawozu sprawia trudności z zaplanowaniem zakupów. Ciężko przewidzieć czy ceny będą spadać czy nieoczekiwanie będziemy obserwować ich wzrost
       
      Jak myślicie? czy ceny będą spadać? jaki nawóz najlepiej kupić? 
      Proszę o podawanie cen, miejsca zakupu i wolumenu ton dla której sprzedający zaoferował tą cenę 
      Temat jest kontynuacją: 
       
    • Przez bialy2005
      Narazie to ceny raczej beda z tendencja w dół jak to w styczniu. Pod koniec miesaca zacznie sie to rozkrecac ale jesli nie potwierdza sie wymarzniecia to bez szału
      Pszenżyto 550 z podwórka okolice łukowa lubelskie
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj