Polecane posty

dejmian90    159

Albo kawałek ziemi przy jakimś większym mieście i za kilka lat sprzedasz na działki. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
makowiaczek    27
1 godzinę temu, grzesiekxy napisał:

Może ktoś obrotny doradzi w co zainwestowac około 300 tyś z produkcji mleka? Tylko proszę bez rad typu zwiększanie produkcji....

Pytaj @alfa On Ci doradzi 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
galan99    7583
1 godzinę temu, grzesiekxy napisał:

Może ktoś obrotny doradzi w co zainwestowac około 300 tyś z produkcji mleka? Tylko proszę bez rad typu zwiększanie produkcji....

W ZŁOTO .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jarecki    3274
Napisano (edytowany)
1 godzinę temu, grzesiekxy napisał:

Może ktoś obrotny doradzi w co zainwestowac około 300 tyś z produkcji mleka? Tylko proszę bez rad typu zwiększanie produkcji....

to  jest najgorszy czas , w ubiegłym roku było zupelnie inaczej teraz wszystkiego brakuje i nie wiadomo czego sie spodziewać ale chyba mieszkaniaw miescie studenckim było by ok .

a ogólnie to zależy jak masz dzieci to bym inwestował w mieszkanie , a jak dzieci masz i się już wyprowadziły to w siebie i żone czyli wczasy dobry samochód wyjscie na kolacje czy obiad a jak nie masz ani tego ani tego to w obore żeby sie nie nudzić zbytnio .;)

       

Edytowano przez jarecki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robert1226    1588
Napisano (edytowany)
2 godziny temu, grzesiekxy napisał:

Może ktoś obrotny doradzi w co zainwestowac około 300 tyś z produkcji mleka? Tylko proszę bez rad typu zwiększanie produkcji....

Jak masz problem to ci mogę numer konta napisać .

Jak się zdecydujesz to pisz priv.

Edytowano przez robert1226
  • Like 2
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
greg1985    496
3 godziny temu, grzesiekxy napisał:

Może ktoś obrotny doradzi w co zainwestowac około 300 tyś z produkcji mleka? Tylko proszę bez rad typu zwiększanie produkcji....

Nowego Fynda A co niech widzą jak się przy mleku powodzi . Bierzesz jeszcze kredytu 600 tyś i kilka lat masz z głowy co z pieniędzmi robić 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grzesiekxy    134

Złoto teraz za drogie.Mieszkanie już jedno kupiłem dla syna .dwa nowe auta też w garażu stoją i nie ma gdzie wyjechać bo rano i wieczorem sami wiecie a pracuje tylko z żoną.Kuźwa chyba już wszystko mam co mi potrzeba a jakoś szkoda rzucić ale znowu robić i nic nie mieć z życia to tez bezsensu....

  • Haha 4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grzesiekxy    134
5 minut temu, robert1226 napisał:

To ci nic nie pozostaje tylko rozważyć moją propozycję .

To już lepiej dla Rydzyka robić i po tamtej stronie jakoś posadkę załatwić po znajomości....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robert1226    1588

No jak cię Rydzyk na tamtą stronę przeprowadzi to ci już nic nie potrzebne tam i tak pójdziesz boso .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
3 godziny temu, grzesiekxy napisał:

Może ktoś obrotny doradzi w co zainwestowac około 300 tyś z produkcji mleka? Tylko proszę bez rad typu zwiększanie produkcji....

Chętnie przyjmę trochę bo kupuje ciągnik 🤭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Jak nie masz co robić z hajsem to mi też możesz dac Ja dorzucę I zrobimy biogazownie 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damianek2019    70
2 godziny temu, grzesiekxy napisał:

Złoto teraz za drogie.Mieszkanie już jedno kupiłem dla syna .dwa nowe auta też w garażu stoją i nie ma gdzie wyjechać bo rano i wieczorem sami wiecie a pracuje tylko z żoną.Kuźwa chyba już wszystko mam co mi potrzeba a jakoś szkoda rzucić ale znowu robić i nic nie mieć z życia to tez bezsensu....

kupuj najgorsze piachy na obrzeżach miasta i na działki je aby jeden kupił potem to poleci. i najlepiej aby te  pierwszy dom był mega odstawiony to pomaga)😆

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łolek    12925
Napisano (edytowany)
Dnia 1.05.2021 o 09:04, Marcin133 napisał:

Dobić rolników 50+ skoro ich wina,🤭

Ty uważaj bo mnie do 50 niewiele brakuje 😁

Dnia 1.05.2021 o 12:58, grzesiekxy napisał:

Może ktoś obrotny doradzi w co zainwestowac około 300 tyś z produkcji mleka? Tylko proszę bez rad typu zwiększanie produkcji....

No to masz naprawdę poważny problem 

Chyba gorzej mają ci co im 300 brakuje

A na poważnie domek działka mieszkanie  w miejscowości rekraacyjno uzdrowiskowej

 

Edytowano przez Łolek
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcin133    944

Olo ziomka z okolic nie rusze👍 ja to młodzik 35wiosen dopiero w tym roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Xawier    223

Ja 33 i już pod rencistę bym podchodził...

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MariuszDe    370
31 minut temu, Xawier napisał:

Ja 33 i już pod rencistę bym podchodził...

Jakbyś był policjantem jeszcze kilkanaście lat temu to już prawie emeryt. Znam takich co mieli po 38 40 lat i przechodzili na emeryturę. No ale jesteś rolnikiem także jeszcze tylko 32 lata 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninja    12
grzesiekxy napisał:

Złoto teraz za drogie.Mieszkanie już jedno kupiłem dla syna .dwa nowe auta też w garażu stoją i nie ma gdzie wyjechać bo rano i wieczorem sami wiecie a pracuje tylko z żoną.Kuźwa chyba już wszystko mam co mi potrzeba a jakoś szkoda rzucić ale znowu robić i nic nie mieć z życia to tez bezsensu....

a co syn nie chciał zostać na gospodarstwie? 300 k odlozone to nie male gospo musi być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jarecki    3274

przy bydle mlecznym 300 tys odłożone to raczej nie musi być duże .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
komizmo    2694

To znaczy, że za dużo za mleko płacone macie. Całe szczęście, że w zakładach to czytają także już wnioski z tego wyciągną

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jarecki    3274
Napisano (edytowany)

a te 300 tys to tak dużo przy braku inwestycji i braku  kredytów ? obejżyjcie się za siebie ile za ostatnie 3 lata zainwestowaliscie , spłata kredytu to też inwestycja .

Edytowano przez jarecki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
komizmo    2694

Napisałem tylko, że bardzo dobrze jest poruszać temat nadmiaru pieniędzy na forum dotyczącym cen mleka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez DanielFarmer
      Jakie są u was ceny mleka? Jak płacą poszczególne mleczarnie? Podawajcie ceny i parametry w swoich regionach. Uważacie, że nadchodzący rok 2024 będzie dla nas lepszy czy gorszy?
       
      Czas zacząć narzekania w nowym temacie 🙂
    • Przez Boles
      Witam,
      Temat odnośnie projektu dopłat do zbóż, który być uruchomiony.
      Dopłata ma być do pszenicy, żyta, jęczmienia, pszenżyta lub mieszanek zbożowych,
      czy owies też będzie się kwalifikował ?
    • Przez Bartek933
      Ceny nawozów utrzymują się nadal na bardzo wysokim poziomie. Cena i dostępność nawozu sprawia trudności z zaplanowaniem zakupów. Ciężko przewidzieć czy ceny będą spadać czy nieoczekiwanie będziemy obserwować ich wzrost
       
      Jak myślicie? czy ceny będą spadać? jaki nawóz najlepiej kupić? 
      Proszę o podawanie cen, miejsca zakupu i wolumenu ton dla której sprzedający zaoferował tą cenę 
      Temat jest kontynuacją: 
       
    • Przez aaimk
      Jakie będą ceny pszenicy w 2024 roku?
      każdy z nas zadaje sobie to pytanie. Rok 2023 w głównej mierze opierał się na spadkach cen ziarna.  Aktualna cena pszenicy nie jest już tak wysoka a same notowania cen ziarna nie napawają optymizmem. Rolnicy i handlowcy mają w magazynach jeszcze duże zapasy pszenicy paszowej i konsumpcyjnej którą chcieli by sprzedać po najwyższej cenie.  
      Jakie jest Wasze zdanie? Sprzedawać pszenice po obecnych cenach czy czekać na podwyżki? a może pszenica będzie tylko tanieć? 
      zapraszam do merytorycznej dyskusji, podwajając propozycje cenowe lub transakcyjne dopiszcie jakie są warunki sprzedaży, jakość pszenicy i miejsce z którego pochodzi oferta.
       
      Jest to kontynuacja tematu: 
       
    • Przez yacenty
      Jakie są ceny rzepaku w sezonie 2023? Jaka może być cena rzepaku po żniwach 2023? Jaka jest opłacalność produkcji rzepaku? Zapraszamy do dyksuji.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj