Polecane posty

PRIMO    8070
2 godziny temu, slawek74 napisał:

To ile Ci wychodzi?

Litry do 10000-1,45 zł 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DanielFarmer    1394
karol091193 napisał:

Nie bijcie🤭

Mlekpol 10-25tys litrów bi 3,53 tł 4,95 1,79 brutto  🙈

pewnie zostawiasz krowy 🤣 u mnie 1,7 nie wyjdzie... parametry dużo gorsze mimo większego progu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RusiL    304

Mlekpol powyżej 14tyś. bi 3.47 tł 4.57 1,76 brutto VAT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Mlekpol powyżej 25 tys bi 3.57, tl 4,85 1,81 brutto VAT 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karol091193    876
29 minut temu, DanielFarmer napisał:

pewnie zostawiasz krowy 🤣 u mnie 1,7 nie wyjdzie... parametry dużo gorsze mimo większego progu

Nie ma takiej opcji 😛 chyba że nowa obora i robot bo tak to ja p***dole, a 2mln w banku krechy nie dostanę i brać nie mam zamiaru 

 

47 minut temu, zetorr6441 napisał:

Bi normalne ale tl to kosmos, i litry idą bokiem...

Cena piękna tylko pozazdrościć 👏

Będzie pryzma to będę kombinował na ilość. Teraz lepiej mi się kalkulują parametry 


Wszystkie moje posty i zdjęcia są chronione prawem autorskim ;)
Zainteresowanych wykorzystaniem proszę o kontakt na PW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jan201    0

President 5600l 4.56tł 3.62 białko 1.73 brutto ryczałt ZM Winnica 

Edytowano przez jan201

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pablo16    93

Mlekpol bi 3.5 tł 4.8 pow 10 tys 1.78 brutto 


Ursus C385A główny koń roboczy
Ursus C360 pomocnik C385A
Ursus C330M pomocnik pomocnika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Supersebusiek    335
3 minuty temu, DanielFarmer napisał:

President jaka cena...Piatnica zrobila na rynku robotę 🙂

A po ile u nich mleko teraz jak jest ktoś na vat i ma powyżej 40 tysięcy mleka .

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dominiik    82
ramzes10 napisał:

Mlekpol powyżej 25 tys bi 3.57, tl 4,85 1,81 brutto VAT

Macie ponad 1,70 zł brutto za litr mleka i płaczecie że wam 6 gr zabierają. Czy mlekpolowcy to już wstydu nie mają żeby tu się rozpisywać o mlekpolu zarządach i chuj wie co jeszcze, za ile byście chcieli sprzedawać mleko za 2 zł.

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michalcium    1368

Zobacz jak ceny wszystkiego zapierdalają w górę a mleko w dół?? Wate zamiast mózgu masz czy jak?

  • Like 5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawelol1905    63

Dokładnie tak, patrząc na ostatnie strony to poza Piątnicą to Mlekpol nawet po tych obniżkach ma najwyższą cenę. Z drugiej strony niektórzy wyniki białka i tłuszczu mają kosmiczne. Chyba trzeba by jeszcze podawać wydajność stada ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DanielFarmer    1394
Supersebusiek napisał:

3 minuty temu, DanielFarmer napisał:

President jaka cena...Piatnica zrobila na rynku robotę 🙂

A po ile u nich mleko teraz jak jest ktoś na vat i ma powyżej 40 tysięcy mleka .

 

zależy wszystko od parametrów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
komodo    277

Dokładnie tak przy 40 tyś możesz mieć liche 1.50zl jak będziesz miał białko 3.2 I tłuszcz 3.8 A możesz mieć pod 1.80zl  jak będziesz miał  3.7 i pod 5 tłuszcz jak tu wystawiają niektórzy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tay29    184
Dominiik napisał:

ramzes10 napisał:

Mlekpol powyżej 25 tys bi 3.57, tl 4,85 1,81 brutto VAT

Macie ponad 1,70 zł brutto za litr mleka i płaczecie że wam 6 gr zabierają. Czy mlekpolowcy to już wstydu nie mają żeby tu się rozpisywać o mlekpolu zarządach i chuj wie co jeszcze, za ile byście chcieli sprzedawać mleko za 2 zł.

to ze ty dymasz przy krowach za 1.20zł to twoja sprawa i nie ucz nikogo zeby za taką stawke pracować

  • Like 7

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niesamowity90    606
39 minut temu, Dominiik napisał:

Macie ponad 1,70 zł brutto za litr mleka i płaczecie że wam 6 gr zabierają. Czy mlekpolowcy to już wstydu nie mają żeby tu się rozpisywać o mlekpolu zarządach i ch*j wie co jeszcze, za ile byście chcieli sprzedawać mleko za 2 zł.

Ja nie będę tyle miał, to już mam prawo mówić że spółdzielnia jest rolników, a nie zarządu, czy jeszcze nie mam prawa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dominiik    82

Masz ale rozpisujecie się nad tym od nie wiem ilu stron 20?


tay29 napisał:

Dominiik napisał:

ramzes10 napisał:

Mlekpol powyżej 25 tys bi 3.57, tl 4,85 1,81 brutto VAT

Macie ponad 1,70 zł brutto za litr mleka i płaczecie że wam 6 gr zabierają. Czy mlekpolowcy to już wstydu nie mają żeby tu się rozpisywać o mlekpolu zarządach i chuj wie co jeszcze, za ile byście chcieli sprzedawać mleko za 2 zł.

to ze ty dymasz przy krowach za 1.20zł to twoja sprawa i nie ucz nikogo zeby za taką stawke pracować

Doje po 1,60 zł brutto jak się to tak interesuje i jeśli mam z tym problem to dzwonie lub narzekam na radzie, zebraniu, a nie wpisujecie swoje teorie ale żaden dupy nie ruszy żeby było lepiej tylko narzekanie na forum idzie wam wspaniale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niesamowity90    606

Mi się Grzesia też ciężko czyta, ale ma niestety prawo, jako... niezależny konsument 🤭 wypowiadać się tutaj i musimy to przetrwać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
komizmo    2696

Ale co to za hejt na mlekpolowców? Miałem nadzieję, że mentalność chłopów pańszczyźnianych jest już historią. Co jest z wami ludzie? Dobrze, że miauczą o cenę, każdy powinien tak  robić to może w całym kraju byłyby lepsze ceny, a nie tylko na Podlasiu. Kiedy my, Polacy wreszcie zaczniemy się wk***iać, że to nam płacą za mało a nie sąsiadowi za dużo? Takie musi być myślenie. A nie jakaś wiernopoddańczość z 18 wieku

  • Like 4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dominiik    82
komizmo napisał:

Ale co to za hejt na mlekpolowców? Miałem nadzieję, że mentalność chłopów pańszczyźnianych jest już historią. Co jest z wami ludzie? Dobrze, że miauczą o cenę, każdy powinien tak  robić to może w całym kraju byłyby lepsze ceny, a nie tylko na Podlasiu. Kiedy my, Polacy wreszcie zaczniemy się wk***iać, że to nam płacą za mało a nie sąsiadowi za dużo? Takie musi być myślenie. A nie jakaś wiernopoddańczość z 18 wieku

To nie hejt, ale tu to raczej nic nie ugrają na 20 stron "miauczenia" nie widzę żeby ktoś chciał się organizować, iść do prezes czy coś w tym stylu. Wacel mi to nie przeszkadza że mają lepiej,gorzej, też bym chciał cenę Piątnicy ale nie mam i mieć nie będę. Po prostu wkurza mnie to narzekanie i nic nie robienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
greg1985    497
25 minut temu, Dominiik napisał:

To nie hejt, ale tu to raczej nic nie ugrają na 20 stron "miauczenia" nie widzę żeby ktoś chciał się organizować, iść do prezes czy coś w tym stylu. Wacel mi to nie przeszkadza że mają lepiej,gorzej, też bym chciał cenę Piątnicy ale nie mam i mieć nie będę. Po prostu wkurza mnie to narzekanie i nic nie robienie.

Tu nie chodzi o cenę w Mlekpolu czy mało czy dużo tylko o tą propagandę Grzesia i alfy jak to cudownie i pięknie że jesteśmy najlepszą mleczarnią w Polsce i powinniśmy dziękować zarządowi na kolanach za ich ciężko pracę. 

I wtedy te dwa lizusy się budzą i myślą co my teraz ludziom napiszemy jak jest na odwrót.  Może lepiej jakiś czas się nie odzywać aż przycichnie  😂

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez DanielFarmer
      Jakie są u was ceny mleka? Jak płacą poszczególne mleczarnie? Podawajcie ceny i parametry w swoich regionach. Uważacie, że nadchodzący rok 2024 będzie dla nas lepszy czy gorszy?
       
      Czas zacząć narzekania w nowym temacie 🙂
    • Przez aaimk
      Jakie będą ceny pszenicy w 2024 roku?
      każdy z nas zadaje sobie to pytanie. Rok 2023 w głównej mierze opierał się na spadkach cen ziarna.  Aktualna cena pszenicy nie jest już tak wysoka a same notowania cen ziarna nie napawają optymizmem. Rolnicy i handlowcy mają w magazynach jeszcze duże zapasy pszenicy paszowej i konsumpcyjnej którą chcieli by sprzedać po najwyższej cenie.  
      Jakie jest Wasze zdanie? Sprzedawać pszenice po obecnych cenach czy czekać na podwyżki? a może pszenica będzie tylko tanieć? 
      zapraszam do merytorycznej dyskusji, podwajając propozycje cenowe lub transakcyjne dopiszcie jakie są warunki sprzedaży, jakość pszenicy i miejsce z którego pochodzi oferta.
       
      Jest to kontynuacja tematu: 
       
    • Przez yacenty
      Jakie są ceny rzepaku w sezonie 2023? Jaka może być cena rzepaku po żniwach 2023? Jaka jest opłacalność produkcji rzepaku? Zapraszamy do dyksuji.
    • Przez danielhaker
      Jak Waszym zdaniem będą się kształtować ceny paliw w 2024? Czy można liczyć na obiecywane w kampanii wyborczej spadki?
      Dziś wiodące koncerny zaktualizowały cenniki uwzględniając nowe stawki podatków i opłat, a więc olej napędowy drożeje o +5,3gr
      Najlepszego w Nowym Roku
       
      kontynuacja zeszłorocznego tematu:
       
    • Przez Bartek933
      Ceny nawozów utrzymują się nadal na bardzo wysokim poziomie. Cena i dostępność nawozu sprawia trudności z zaplanowaniem zakupów. Ciężko przewidzieć czy ceny będą spadać czy nieoczekiwanie będziemy obserwować ich wzrost
       
      Jak myślicie? czy ceny będą spadać? jaki nawóz najlepiej kupić? 
      Proszę o podawanie cen, miejsca zakupu i wolumenu ton dla której sprzedający zaoferował tą cenę 
      Temat jest kontynuacją: 
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj