sumek666

Ceny trzody chlewnej 2021

Polecane posty

6465    12383
2 godziny temu, ws71 napisał:

Jedno pytanie w jakiej temperaturze przeprowadzasz te zabiegi, bo jeżeli poniżej 15 stopni to pomaga ponoć jak umarłemu kadzidło, tak twierdzą Duńczycy którzy niedaleko mnie mają fermę zarodową loch, sami nagrzewają pomieszczenia do 20 stopni i dopiero działają

Mycie i bielenie po każdym rzucie średnio co 4 miesiące.  Gazowanie nie zawsze, tylko jak widzę że coś się działo. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
turtojs    436
szczypka napisał:

3.6+vat nawet nie chce mi się podliczać tego wstawienia 

Przy tej cenie prosiaka po 175 zł to wyszedłeś na zero, jakbyś sprzedał po 4 zł to byłbyś koło 50 zł na sztuce do przodu, no szkoda. Trochę dziwi mnie ta cena, bo 3,60 w opolskim/śląskim płacą za kilka sztuk byle jakiej jakości świń za więcej i lepszej jakości cały czas koło 4 zł netto się kręci, nawet teraz ciut lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

u mnie w najbliższej okolicy chodzą po 3.3 max 3.5 także coś tam dorzucił ale chyba wyczuł że to prawdopodobnie było moje ostatnie wstawienie to po co miał podbić cenę 

 

Edytowano przez szczypka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kampl    101
30 minut temu, szczypka napisał:

u mnie w najbliższej okolicy chodzą po 3.3 max 3.5 także coś tam dorzucił ale chyba wyczuł że to prawdopodobnie było moje ostatnie wstawienie to po co miał podbić cenę 

 

Jesteśmy sąsiadami.  U mnie było 3.85 co i tak wydaje sie dobra cena w tym momencie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

teraz to ...  na razie i tak nie wstawiam  co będzie dalej to się okaże kojcy na razie nie planuję rozbierać 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

przerwa może uda się przy okazji jakiś urlop zrobić  ostatni wolny dzień miałem w czerwcu 2007 r

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6465    12383

@szczypka  i tak wyjechać na narty nie wolno,  a do wakacji rzut spokojnie opękasz,  kasiury zarobisz i szpula na wakacje. ☺

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

widziałeś ceny soi ,rzepaku i zbóż? zostało mi wolnego z 45 ton pszenżyta, jęczmienia z 60 ton  pszenicy mi dla kur starczy  wolne zboże sprzedam i do żniw się przeżyje tym bardziej że nawozy śor i ropa kupione 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pabloooo    124

Dziś oddane, bo o sprzedaży nie ma mowy 33szt tucznika po 3,2 netto/kg i 2szt  maciora 1,6 netto /kg. Niebieska strefa lubuskie..... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6465    12383

Lokalna ubojnia 3,90zl/kg 2%na skite  srednia waga brutto 132kg. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piotrols    9
1 godzinę temu, rudinho11 napisał:

20 szt animeks wyszły po 5.00 zł wbc na żywą ok 3.90 zł

Jaka cena podstawowa wbc? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Mają wprowadzić skup interwencyjny prawda to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krilan06    2429

Nawet jak wprowadzą dopłaty do prywatnego przechowalnictwa - co to da? A minister rolnictwa to w ogóle żyje czy tylko pensja mu na konto wpływa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6465    12383
22 minuty temu, krilan06 napisał:

Nawet jak wprowadzą dopłaty do prywatnego przechowalnictwa - co to da? A minister rolnictwa to w ogóle żyje czy tylko pensja mu na konto wpływa?

Pewnie pracuje na 5kaczynskiego+

Jak rolnicy wiosną ruszą w pole to wyskoczy z tym szmelcem. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krilan06    2429

Na tv trwam Ardanowski bredzi, jak ktoś chce to może się pośmiać 

Się dowiedziałem, że jestem pełnowartościowym członkiem społeczeństwa 🙆‍♂️ - to mnie chłop uspokoił 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
henio2    545
4 godziny temu, 6465 napisał:

Pewnie pracuje na 5kaczynskiego+

Jak rolnicy wiosną ruszą w pole to wyskoczy z tym szmelcem. 

Minister chce wprowadzić prawo do emerytury bez obowiązku wyzbycia się gospodarstwa w końcu krok ku lepszemu dawno to powini zrobić wszystko zmierza w dobrym kierunku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
Przed chwilą, henio2 napisał:

chce

właśnie.

Ardanowski też sporo chciał. :ph34r:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
henio2    545

To akurat nie spowoduje żadnych dodatkowych wydatków wystarczą dobre chęci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Gość
      Przez Gość
      Jak się zmieniają ceny bydła w roku 2024? Jakie są ceny w waszych regionach? Ceny bydła pójdą w dół czy może tak korzystna tendencja dla nas hodowców się utrzyma 🙂
       
      Wpisując cenę podajcie od razu datę i region w jakim handlowaliście bydłem.
      Kontynuacja tematu
      https://www.agrofoto.pl/forum/topic/297364-ceny-bydla-2023/page/279/?tab=comments#comment-4253941
    • Gość
      Przez Gość
      Jak się zmieniają ceny bydła w roku 2023? Jakie są ceny w waszych regionach? Ceny bydła pójdą w dół czy może tak korzystna tendencja dla nas hodowców się utrzyma 🙂
       
      Wpisując cenę podajcie od razu datę i region w jakim handlowaliście bydłem.
      Kontynuacja tematu 
       
    • Przez DzikiSimental25
      Nowy Rok to i nowy temat. 
      Link do kontynuacji tematu : 
       
    • Przez donweter1989
      Nowy rok, nowy temat. Zapraszam do dyskusji i podawania cen. Początek roku wygląda mało optymistycznie, a jak będzie dalej?
      Jakie proponują Wam ceny na wagę żywą i poubojową?
      Kontynuacja wątku 2022:
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj