sumek666

Ceny trzody chlewnej 2021

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
henio2    545

Tyle co PiS zrobił dla rolników to wszystkie rządy razem wzięte nie zrobił y jest super a będzie jeszcze lepiejy

  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19721
2 minuty temu, henio2 napisał:

Tyle co PiS zrobił dla rolników to wszystkie rządy razem wzięte nie zrobił y jest super a będzie jeszcze lepiejy

Napisz choć 5 dobrych rzeczy

Edytowano przez soltys48
  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
henio2    545

Wszystko jest dobre tylko ludzie tego nie doceniają i chcą więcej 

  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
henio2    545

Pomoc klęskowe dopłaty do dobrostanu pomoc Covid masa pieniędzy płynie strumieniem do kieszeni rolników za poprzedników można było pomarzyć o czymś takim do tego wysokie ceny zboża i świń w ubiegłym roku 

  • Like 1
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6465    12383

A w tym roku niska cena za świnie to wina PiS? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krilan06    2429

No tak - jak ceny świń czy zboża niskie to rząd nic nie może zrobić (tak sami twierdzą), jak wysokie - to oczywiście zasługa rządu 

  • Like 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6465    12383
1 minutę temu, krilan06 napisał:

No tak - jak ceny świń czy zboża niskie to rząd nic nie może zrobić (tak sami twierdzą), jak wysokie - to oczywiście zasługa rządu 

Henio sam się zaorał tą swoją propagandą.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19721
2 minuty temu, henio2 napisał:

Asf i Covid

co oni z tym zrobili?? Zwłaszcza z pierwszym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
henio2    545

Nie mówię że to zasługa rządu ale myślicie że ktokolwiek inny dałby choć tyle? Ja też tracę na świniach ok 10 tysi miesięcznie w porównaniu z ubiegłym rokiem

Sołtys kasa na bioasekuracje jest odstrzał dzików wprowadziło a że lewactwo stanęło w ich obronie co teraz niby o wolność kobiet walczy co poradzisz

https://warszawa.wyborcza.pl/warszawa/7,54420,24347055,kilkaset-osob-demonstrowalo-przed-sejmem-w-obronie-dzikow-przez.html.

  • Like 1
  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19721
3 minuty temu, henio2 napisał:

 

 Ograniczone przetargi na ziemię z ANR

i jeszcze dopisz że już nie są ustawione

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRZMAS19821982    962

Henio2 czytając twoje posty, to tak jak bym tvpinfo słuchał  wszystko nam  super dobrze idzie nawet jak źle wychodzi..... 

1 godzinę temu, henio2 napisał:

Tyle co PiS zrobił dla rolników to wszystkie rządy razem wzięte nie zrobił y jest super a będzie jeszcze lepiejy

 

  • Like 4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kopin    3791

żeby dostać śmieszną rolniczą emeryturę ( a właściwie jej drugą część ) nie trzeba będzie przekazać gospodarstwa- i to ma być takie dobre?

jak można byc takim tłumokiem żeby to za dobre uznać? przecież to chodzi o to żeby chłopki za***rdalali na gospodarstwie nawet jak z emerytury będą do tego dopłacać bo większość młodych ma to w d*pie i nie będzie komu tego przepisać za kilka lat

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krilan06    2429

Dokładnie, u mnie na wiosce, z młodych to nikt nie chce zostać na gospodarstwie, wystarczy że widzą jak rodzice non stop zasuwają i mało co z tego zostaje. Najważniejsza w każdym biznesie jest opłacalność, jak tego nie ma, to niczym innym się nie zachęci ludzi choćby nie wiem co robić 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pabloooo    124
3 godziny temu, henio2 napisał:

Odpowiedz która władza zrobiła choć tyle?

Proponuję Ci postawić u siebie im pomnik za zasługi dla rolnictwa😉. Ja tylko z mojej strony powiem Ci, że nikt w ostatnich latach  tak mocno nie doje*** rolnictwu jak Twój ukochany PIS. Walka z ASF klapa na całej Lini, wprowadzenie bioasekuracji tylko po to, by nie płacić odszkodowań za chorobę zwalczana z urzędu!!!!!!!!!!! Spójrz na mapę z nowymi przypadkami ASF u dzikow na województwo lubuskie, wydano kilkadziesiąt milionów złotych na grodzenia a i tak prawie całe województwo i pół wielkopolskiego w strefach i są ograniczenia. W lubuskim trzeci rok z rzędu mega susza, wymyślili sobie jakąś śmieszną aplikację, co bez wychodzenia komisji szacującej obliczyła straty, efekt nawet gospodarstwa nie mające hodowli nie lapali się w próg powyżej 30%. Pomoc COWID-19 dana tylko dlatego że fundusze z PROW wykorzystane na bardzo niskim poziomie, więc dano by kasa nie przepadła. Mówisz o doplatach do dobrostanu, nie znam nikogo u nas w okolicy kto skorzystał, a w skali kraju bodajże ok40 tys gospodarstw skorzystało,  lal normalnie szał na 1mln 300tys. gospodarstw. Pomoc na wyrównanie dochodów ze stref ASF to także fikcja, bo porownojesz rok w którym ceny były bardzo wysokie, do trzech poprzednich gdzie ceny były względnie niskie. Za żadnych poprzednich rządów nie nałożą o na mnie tyle biurokracji, plany nawozów, bioasekuracja itp itd. Więc przestań pie***** że są tacy dobrzy.... 

  • Like 9
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiko8    32
6 godzin temu, henio2 napisał:

Odpowiedz która władza zrobiła choć tyle?

Pis kładzie rolnictwo na łopatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adamn999    271

Zielony ład położy resztę 😢


i ekoterrorysci którzy są wszędzie, ostatnio czytałem że sztabem Hołowni zarządza babka z ,,Otwarte Klatki,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Gość
      Przez Gość
      Jak się zmieniają ceny bydła w roku 2024? Jakie są ceny w waszych regionach? Ceny bydła pójdą w dół czy może tak korzystna tendencja dla nas hodowców się utrzyma 🙂
       
      Wpisując cenę podajcie od razu datę i region w jakim handlowaliście bydłem.
      Kontynuacja tematu
      https://www.agrofoto.pl/forum/topic/297364-ceny-bydla-2023/page/279/?tab=comments#comment-4253941
    • Gość
      Przez Gość
      Jak się zmieniają ceny bydła w roku 2023? Jakie są ceny w waszych regionach? Ceny bydła pójdą w dół czy może tak korzystna tendencja dla nas hodowców się utrzyma 🙂
       
      Wpisując cenę podajcie od razu datę i region w jakim handlowaliście bydłem.
      Kontynuacja tematu 
       
    • Przez DzikiSimental25
      Nowy Rok to i nowy temat. 
      Link do kontynuacji tematu : 
       
    • Przez donweter1989
      Nowy rok, nowy temat. Zapraszam do dyskusji i podawania cen. Początek roku wygląda mało optymistycznie, a jak będzie dalej?
      Jakie proponują Wam ceny na wagę żywą i poubojową?
      Kontynuacja wątku 2022:
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj