sumek666

Ceny trzody chlewnej 2021

Polecane posty

macko979    67

ja miałem jeszcze ten pierwszy nabór, nie miałem ryczałtu na bramę itp. Na końcu po robocie dostosowałem kosztorys do wybudowanego ogrodzenia i na kontroli liczyli długości ogrodzeń, robili zdjęcia czy są lochy, tuczniki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiko8    32

6,50  za E grubo nie wiadomo  co z kasą robić. Likwidacji  ciąg dalszy

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

no i jak? dowiedziałeś się o tym że to rolnicy są winni ASF?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

bez uwag? jak tak to dobrze. jeszcze z rok pohodujesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19861
6 godzin temu, bizon1 napisał:

Wg nowych przepisów słoma musi być w pomieszczeniach zamkniętych  podobnie jak pasza ale nie dopytałem się czy dotyczy wszystkich stref 

dasz linka do tego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

o ku... to obowiązuje w całym kraju czy tylko w strefach? bo jak w całym kraju to u mnie nie do spełnienia 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krilan06    2465

Umówmy się - to jest chore! Ktoś kto to stworzył zna rolnictwo z okna pociągu. Nasi dziadkowie walczyli o wolność tego kraju a teraz rządzący wszystko rozpieprzają - górnictwo, rolnictwo, energetykę itp, itd

  • Like 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
galan99    7644

Unia ach dali parę groszy a zabrali dobrą cenę za płody i tak pomału jak już wiele razy wspominałem pozamykają wszystkie działy rolne w Polsce .

Tylko pomału by nie było buntu społecznego .

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adamn999    275
krilan06 napisał:

Umówmy się - to jest chore! Ktoś kto to stworzył zna rolnictwo z okna pociągu. Nasi dziadkowie walczyli o wolność tego kraju a teraz rządzący wszystko rozpieprzają - górnictwo, rolnictwo, energetykę itp, itd

większość ,,rodaków,, Polski nie ma nawet w głowie, poddali się biernie globalizacji, u mnie w miasteczku to się cieszą że jest Lidl biedra netto Pepco i kik, handel detaliczny skonał, nas czeka to samo 😢

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
galan99    7644

, poddali się biernie globalizacji .

Co to znaczy w ten sposób zostaliśmy podbici przez Globalne koncerny i upadek jest wielki . Adolf Hitler nie dokonał ale teraz podbili bez jedne wystrzału .

Edytowano przez galan99

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Najdłuższa wojna nowoczesnej Europy, mówi Ci to coś?

2 godziny temu, bizon1 napisał:

Czym się tak przejmujesz? z diabłem podpisałeś cyrograf że musisz trzymać świnie i do tego dokładać? jeszcze będą dotacje żeby ktokolwiek chciał to hodować, ale to musi być taki upadek, że polskiego schabowego już nie będzie, może wtedy ktoś otrzeźwieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krilan06    2465
34 minuty temu, galan99 napisał:

, poddali się biernie globalizacji .

Co to znaczy w ten sposób zostaliśmy podbici przez Globalne koncerny i upadek jest wielki . Adolf Hitler nie dokonał ale teraz podbili bez jedne wystrzału .

Starzy Niemcy podobno na odchodne mówili do Polaków - następnym razem weźmiemy was bez użycia siły 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dontcry    118

@krilan06@ ojciec mojego wuja robil we wojnę u Niemca jako parobek i jak sie wojna skończyła mógł wrócić, na odchodne mu powiedział ze Polskę i tak zniszczą ale nie wojną tylko gospodarczo. I to sie właśnie dzieję. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damian303    137
1 godzinę temu, Dontcry napisał:

@krilan06@ ojciec mojego wuja robil we wojnę u Niemca jako parobek i jak sie wojna skończyła mógł wrócić, na odchodne mu powiedział ze Polskę i tak zniszczą ale nie wojną tylko gospodarczo. I to sie właśnie dzieję. 

Gospodarczo to nas niszczą korporację i spekulanci.

Co wy macie do tych Niemców. Są naszym największym eksporterem. Fakt, że nas dymają, ale też napędzają naszą gospodarkę i to mocno.

Dodam, że z naszym największym sojusznikiem, USA żyjemy gospodarczo na zasadzie, że importujemy od nich co się da, a w zamian dostajemy w hu... drogie uzbrojenie, gaz i ropę.

Taki deal.

 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kopin    3791

koledzy tutaj tęsknią widać za 60-siątką i polonezem,ale w garażu stoi Gofer i NH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRZMAS19821982    962

Myślicie ze po co nas do tej uni przyjęli.????

Zeby zrobić zbyt dla wlasnych produktów ...... 

Nie po to  aby rozwijała sie rodzima gospodarka..... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Florek93    27

Hagric Woźniecki 7 netto WBC, cena gwarantowana na tucznika jesli teraz warchlaka wziołbym od niego 7.5 netto , warchlak 365 netto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Gość
      Przez Gość
      Jak się zmieniają ceny bydła w roku 2024? Jakie są ceny w waszych regionach? Ceny bydła pójdą w dół czy może tak korzystna tendencja dla nas hodowców się utrzyma 🙂
       
      Wpisując cenę podajcie od razu datę i region w jakim handlowaliście bydłem.
      Kontynuacja tematu
      https://www.agrofoto.pl/forum/topic/297364-ceny-bydla-2023/page/279/?tab=comments#comment-4253941
    • Gość
      Przez Gość
      Jak się zmieniają ceny bydła w roku 2023? Jakie są ceny w waszych regionach? Ceny bydła pójdą w dół czy może tak korzystna tendencja dla nas hodowców się utrzyma 🙂
       
      Wpisując cenę podajcie od razu datę i region w jakim handlowaliście bydłem.
      Kontynuacja tematu 
       
    • Przez DzikiSimental25
      Nowy Rok to i nowy temat. 
      Link do kontynuacji tematu : 
       
    • Przez donweter1989
      Nowy rok, nowy temat. Zapraszam do dyskusji i podawania cen. Początek roku wygląda mało optymistycznie, a jak będzie dalej?
      Jakie proponują Wam ceny na wagę żywą i poubojową?
      Kontynuacja wątku 2022:
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj