sumek666

Ceny trzody chlewnej 2021

Polecane posty

henio2    545
35 minut temu, PRZMAS19821982 napisał:

Henio2 zamilkł, jak by ktoś go w mordę strzelił tymi postami..... 😉😉😀

Nie zamilkł tylko przeniosłem do tematu sytuacja polityczna bo to temat cen a farmazony jakie tu wypisujcie nie mają nic wspólnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kopin    3791

henio2 przenosi -to On tu Modem jest?

to już wolę jakiegos Jehowę ;-)))))

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
turtojs    436
lebek5 napisał:

Cena z teraz 3,7 + VAT - 4% małopolska 

Kto to w dziesjszych czasach da się tak okradać 4% 😳😳😳 ludzie opamiętajcie się, maks 2%. Lebek nie daj się tak okradać

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kopin    3791

cena wyższa jak u nas ,ale to standard,ale to potrącenie to jakaś masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
henio2    545
9 minut temu, turtojs napisał:

Kto to w dziesjszych czasach da się tak okradać 4% 😳😳😳 ludzie opamiętajcie się, maks 2%. Lebek nie daj się tak okradać

Dokładnie powinno być ustawowo zakazane potrącenia  tak samo robienia podklas przy klasyfikacji europ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRZMAS19821982    962
5 godzin temu, turtojs napisał:

Kto to w dziesjszych czasach da się tak okradać 4% 😳😳😳 ludzie opamiętajcie się, maks 2%. Lebek nie daj się tak okradać

Może nie miał innego wyjśća..... Pamiętaj skupujący stawia warunki... Nie rolnik. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JanKrzysztof    1975
Napisano (edytowany)

Przecież to jest zmowa. Jak skupnicy łupią po kilku powiatach, to tam gdzie jest większa konkurencja odejmują 2 procent, a gdzie sami złodzieje to 3 i więcej. 

Edytowano przez JanKrzysztof
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DRIPOL    44

3 kg strączki do sztuki 110-150 kg powyżej 150 kg biorę 4 kg ,pewnego razu podejrzewałem rolnika że dosypuje sól do żarcia świniom (wtedy żreją i moc wody piją)był przy uboju jego świń  15 szt  same żołądki ważyły średnio od 13 kg do 15kg średnia waga świń ok 150 kg  Nasza współpraca zakończyła się szybko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krilan06    2430

To pewnie pierwszy taki przypadek żeby rolnik oszukał skupującego, można pokusić się o wpis do księgi rekordów Guinessa. A tak btw. co to za wyrażenie "żreją", jak już to żrą 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRZMAS19821982    962

No to się rolnikowi udało.... Tylko jak skupujący rznie rolnika na wadze to jest wszystko ok.... 

21 minut temu, DRIPOL napisał:

3 kg strączki do sztuki 110-150 kg powyżej 150 kg biorę 4 kg ,pewnego razu podejrzewałem rolnika że dosypuje sól do żarcia świniom (wtedy żreją i moc wody piją)był przy uboju jego świń  15 szt  same żołądki ważyły średnio od 13 kg do 15kg średnia waga świń ok 150 kg  Nasza współpraca zakończyła się szybko.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

o tym wsparciu covid do tuczu otwartego ktoś coś słyszał kiedy coś się z tym ruszy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
snickers    6
11 godzin temu, szczypka napisał:

o tym wsparciu covid do tuczu otwartego ktoś coś słyszał kiedy coś się z tym ruszy?

Mają czas do końca marca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krilan06    2430

Ja słyszałem że do końca czerwca, o marcu to była mowa na początku 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
henio2    545

Jak jesteś jełop to nie zrozumiesz że przepisy nie pozwalają na utylizację na koszt państwa 

Może by tam te kobitki poszły go wesprzeć można by je zutylizować razem z normami 🐱

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kopin    3791

Ty to naprawdę jesteś cham i idiota 

  • Thanks 1
  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
henio2    545

Idiota to broni tych pseudo byznesmen ów im się krzywda nie stanie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Gość
      Przez Gość
      Jak się zmieniają ceny bydła w roku 2024? Jakie są ceny w waszych regionach? Ceny bydła pójdą w dół czy może tak korzystna tendencja dla nas hodowców się utrzyma 🙂
       
      Wpisując cenę podajcie od razu datę i region w jakim handlowaliście bydłem.
      Kontynuacja tematu
      https://www.agrofoto.pl/forum/topic/297364-ceny-bydla-2023/page/279/?tab=comments#comment-4253941
    • Gość
      Przez Gość
      Jak się zmieniają ceny bydła w roku 2023? Jakie są ceny w waszych regionach? Ceny bydła pójdą w dół czy może tak korzystna tendencja dla nas hodowców się utrzyma 🙂
       
      Wpisując cenę podajcie od razu datę i region w jakim handlowaliście bydłem.
      Kontynuacja tematu 
       
    • Przez DzikiSimental25
      Nowy Rok to i nowy temat. 
      Link do kontynuacji tematu : 
       
    • Przez donweter1989
      Nowy rok, nowy temat. Zapraszam do dyskusji i podawania cen. Początek roku wygląda mało optymistycznie, a jak będzie dalej?
      Jakie proponują Wam ceny na wagę żywą i poubojową?
      Kontynuacja wątku 2022:
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj