sumek666

Ceny trzody chlewnej 2021

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
adamn999    271

ponoć cenniki pną się delikatnie w górę, zobaczymy co jutro giełda pokaże może w końcu chociaż troszkę w ruszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

jutro sprzedaje także z moim szczęściem pewnie od czwartku podwyżki 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6465    12383

A ja w sobotę bo karencja kończy się w czwartek. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6465    12383

Tiamuline musiałem puścić,  karencja 4 dni ale ja tam zawsze minimum tydzień czekam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6465    12383

Zachorowały.

Ma ktoś może jakiś namiar na Polskiego zdrowego prosiaka?  Potrzebuje 100szt.  Z jednego stada. 

Edytowano przez 6465

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
henio2    545
24 minuty temu, 6465 napisał:

Zachorowały.

Ma ktoś może jakiś namiar na Polskiego zdrowego prosiaka?  Potrzebuje 100szt.  Z jednego stada. 

Jak masz choroby to zdrowy prosiak nic nie dad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6465    12383
32 minuty temu, szczypka napisał:

Skąd jesteś?

Elc

17 minut temu, henio2 napisał:

Jak masz choroby to zdrowy prosiak nic nie dad

Heniu nie wiem co to "dad" czy nie "dad". Wiesz co to cykl otwarty puste-pelne?  Mycie, bielenie i dezynfekcja przez gazowanie? 

Więc nie pisz Montevideo chorobach.  Jak bym miał choroby w chlewni to już dawno bym zakończył tą  zabawę. Albo zrobił roczną przerwę. 

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
henio2    545

Wiem że gówno to daje bo wszyscy w otwartym na antybiotykach jadą bo połowa by padła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6465    12383

Ty widzę że mało jeszcze wiesz o hodowli.  I niech tak zostanie Amen. 

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
henio2    545

Wiem dużo więcej od Ciebie bo mamcykl zamknięty a to wy maga wiedzy wstawić warchlaka i dać antybiotyk to każdy potrafi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
migacz    318

Dokładnie cykl zamknięty wymaga znacznie więcej wiedzy niż otwarty a wg mnie bardziej opłacalny.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
henio2    545

Jak już zacząłeś to dokończ ognisk było 48  czyli odszkodowania nie otrzymało 20 zapewne to gamonie co świnie po lesie latały i im się nie należało jak niedajmuty i gamonie to nic dziwnego że im nie dali na protestach kobiet prawnicy udzielali darmowych porad prawnych pisali wnioski do sądu to niech się do nich zwrócą zobaczymy czy obrońcy demokracji im pomogą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
galan99    7588
3 godziny temu, henio2 napisał:

Wiem że gówno to daje bo wszyscy w otwartym na antybiotykach jadą bo połowa by padła

ZA przeproszeniem do d*py z taką hodowlą na antybiotykach a potem dziwne że antybiotyki nie działają w leczeniu bo świnia żre .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kopin    3791
1 godzinę temu, henio2 napisał:

Jak już zacząłeś to dokończ ognisk było 48  czyli odszkodowania nie otrzymało 20 zapewne to gamonie co świnie po lesie latały i im się nie należało jak niedajmuty i gamonie to nic dziwnego że im nie dali na protestach kobiet prawnicy udzielali darmowych porad prawnych pisali wnioski do sądu to niech się do nich zwrócą zobaczymy czy obrońcy demokracji im pomogą

Skoro tak uważasz.... Nie wiem nie znam się u nas świnie w chlewniach  są hodowane a ludzie mieszkają w murowanych domach.No możesz nie wierzyć w takie cuda ale u nas naprawdę tak jest ;-)))

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

3.6+vat nawet nie chce mi się podliczać tego wstawienia 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6465    12383

Po ile prosiaka placiłeś?  Ja w sobotę będę sprzedawał. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

175 brutto 24 kg średnio miały 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6465    12383

Ja kiedyś miałem polskie,  a teraz parę lat kupuje tylko z importu. Ale myślę czy nie wrócić do polskich 

 

Ja brałem w połowie października to wyszły drożej. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ws71    1827
8 godzin temu, 6465 napisał:

Elc

Heniu nie wiem co to "dad" czy nie "dad". Wiesz co to cykl otwarty puste-pelne?  Mycie, bielenie i dezynfekcja przez gazowanie? 

Więc nie pisz Montevideo chorobach.  Jak bym miał choroby w chlewni to już dawno bym zakończył tą  zabawę. Albo zrobił roczną przerwę. 

Jedno pytanie w jakiej temperaturze przeprowadzasz te zabiegi, bo jeżeli poniżej 15 stopni to pomaga ponoć jak umarłemu kadzidło, tak twierdzą Duńczycy którzy niedaleko mnie mają fermę zarodową loch, sami nagrzewają pomieszczenia do 20 stopni i dopiero działają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bizon1    242

Lubelskie strefa niebieska Sprzedane dziś cena 3,7 netto minus 2% skitki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Gość
      Przez Gość
      Jak się zmieniają ceny bydła w roku 2024? Jakie są ceny w waszych regionach? Ceny bydła pójdą w dół czy może tak korzystna tendencja dla nas hodowców się utrzyma 🙂
       
      Wpisując cenę podajcie od razu datę i region w jakim handlowaliście bydłem.
      Kontynuacja tematu
      https://www.agrofoto.pl/forum/topic/297364-ceny-bydla-2023/page/279/?tab=comments#comment-4253941
    • Gość
      Przez Gość
      Jak się zmieniają ceny bydła w roku 2023? Jakie są ceny w waszych regionach? Ceny bydła pójdą w dół czy może tak korzystna tendencja dla nas hodowców się utrzyma 🙂
       
      Wpisując cenę podajcie od razu datę i region w jakim handlowaliście bydłem.
      Kontynuacja tematu 
       
    • Przez DzikiSimental25
      Nowy Rok to i nowy temat. 
      Link do kontynuacji tematu : 
       
    • Przez donweter1989
      Nowy rok, nowy temat. Zapraszam do dyskusji i podawania cen. Początek roku wygląda mało optymistycznie, a jak będzie dalej?
      Jakie proponują Wam ceny na wagę żywą i poubojową?
      Kontynuacja wątku 2022:
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj