sumek666

Ceny trzody chlewnej 2021

Polecane posty

turtojs    436

Wszystko zależy jak jutro giełda poleci, jak będzie sprzedaż i nie spadnie cena to będzie bez zmian

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ws71    1827
5 godzin temu, sylwekbarca2 napisał:

w środę znowu w granicach -8.

Czyżby asf zawitało do niemieckich chlewni, bo wtedy to jest bardzo prawdopodobne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylwekbarca2    147

Szczerze, nie potrafię odpowiedzieć dlaczego tak się dzieje, jest to info od znajomego, którego info zawsze się sprawdzało. W dodatku nie chce wywoływać na forum niepotrzebnej paniki i wolałbym, żebyście w środę dali mi tutaj porządną zje%ke, niż miałoby się to ziścić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
turtojs    436
No bez zmian świń, już to było widać po wczorajszej giełdzie jak sprzedano komplet świń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kopin    3791

kolego chciałbyś pójść do lekarza bo coś Co dolega a on zleca badanie ale mówi -wygląda mi to na bardzo złośliwy nowotwór,po zrobieniu wyników stwierdza sorry za zamieszanie ,wyniki ma Pan w normie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DRIPOL    44

U mnie uwalili wszystkich handlarzy (pośredników ) co wywozili ze strefy żółtej (obecnie niebieskiej) do czystej i dalej do ubojni .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krilan06    2428

Komentarzy to szkoda czytać, niedługo jak ostatni zgasi w tym kraju światło, to może do tych pustych łbów coś dotrze. Wg mnie wszyscy won od koryta, inaczej się nic nie zmieni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

cały czas dziki roznoszą chorobę. czemu ciągle karany jest za to polski rolnik??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

bo tak najłatwiej a poza tym gdzie niemcy mają swoje sprzedać my im przeszkadzamy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aprochota    327

najpierw to wystrzelać wszystkich eko.debili potem jedną parę dzików do zoo żeby dzieci wiedziały jak dzik wygląda a reszta tego dziadostwa wytruć bo to szkodniki na polach robią bajzel trzeba groch 2 raz siać i nie tylko no i choroby roznoszą po co to komu to ja niewiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witejus    8522

wbrew pozorom nie tylko są szkodnikami bo zjadają duże ilości wszelkiego robactwa ,co nie zmienia faktu że w rolnictwie wyrządzają duże szkody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aprochota    327

wkurzony jestem bo zniszczyły mi dużo upraw ani to zostawiać ani 2 raz siać bo już późno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adamn999    271

ludziom to się w głowach poprzewracało do ciężarnych loch nie kazali strzelać bo mają w sobie nowe życie, ale poczęte dziecko w łonie matki które słyszy rozumie czuję i bije normalnie serce to zabić można ☹️☹️


świnki zabrane w ubiegły piątek 4,92 netto

  • Like 1
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ws71    1827
1 godzinę temu, arszenik napisał:

Jak dzisiejsza giełda panowie?

1,42 €, czyli bez zmian

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Gość
      Przez Gość
      Jak się zmieniają ceny bydła w roku 2024? Jakie są ceny w waszych regionach? Ceny bydła pójdą w dół czy może tak korzystna tendencja dla nas hodowców się utrzyma 🙂
       
      Wpisując cenę podajcie od razu datę i region w jakim handlowaliście bydłem.
      Kontynuacja tematu
      https://www.agrofoto.pl/forum/topic/297364-ceny-bydla-2023/page/279/?tab=comments#comment-4253941
    • Gość
      Przez Gość
      Jak się zmieniają ceny bydła w roku 2023? Jakie są ceny w waszych regionach? Ceny bydła pójdą w dół czy może tak korzystna tendencja dla nas hodowców się utrzyma 🙂
       
      Wpisując cenę podajcie od razu datę i region w jakim handlowaliście bydłem.
      Kontynuacja tematu 
       
    • Przez DzikiSimental25
      Nowy Rok to i nowy temat. 
      Link do kontynuacji tematu : 
       
    • Przez donweter1989
      Nowy rok, nowy temat. Zapraszam do dyskusji i podawania cen. Początek roku wygląda mało optymistycznie, a jak będzie dalej?
      Jakie proponują Wam ceny na wagę żywą i poubojową?
      Kontynuacja wątku 2022:
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj