farmtrac8244

Znalezione na allegro i nie tylko 2021

Polecane posty

jahooo    9243
11 minut temu, Pomorzanin1222 napisał:

paliwo swieze swieca nowa stacyjka nowa a może byc winna cewka?

może, ale na początek wymień świecę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mecha    110

Jakie opinie macie w temacie grubera z lekką talerzówką/ podwójnym rządem talerzy?

Screenshot_2021-04-13-11-16-06-221_com.android.chrome.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vat    299
2 godziny temu, artek27 napisał:

https://m.olx.pl/oferta/kosiarka-dyskowa-lely-CID757-IDJoQtb.html?reason=observed_ad

Dysk jeden ma luzy tak przeskakuje jaki może być koszt naprawy? Trzeba zmienić tryb czy listę cała. Nie znam się na tym jak tam jest. 

W lely jest 1 wałek główny, sześciokątny który idzie przez szerokość całej kosiarki. Od niego  przekazywany jest napęd do każdego dysku poprzez tryby kątowe 

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KlimekPL    793

Oglądałem ten ciągnik juz ze 3-4 tygodnie temu i widzę nadal się nie sprzedal. Brakuje oleju w skrzyni i jest strasznie przerdzewialy i przegnity. Zgięty siłownik od wspomagania, niewielki wyciek ze wspomagania. Poza tym wszystko wydaje sie sprawne, zimny silnik odpalił na strzał i równo chodzi, nie kopci, biegi nie zgrzytają ani nie wyskakują, napęd sprawny wyłącza się i włącza, hamulce brzytwa. 

https://www.olx.pl/oferta/renault-120-54-mechaniczna-opony-80-110-133-155-54-14-case-fendt-CID757-IDJm33h.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witejus    8522
6 minut temu, KlimekPL napisał:

Brakuje oleju w skrzyni i jest strasznie przerdzewialy i przegnity.

no co ty na zdjęciu ładnie odmalowany ,może z jednej strony próg kabiny zgniły, jakbym był na kupnie to bym brał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MF675ursus    1457
1 godzinę temu, KlimekPL napisał:

Oglądałem ten ciągnik juz ze 3-4 tygodnie temu i widzę nadal się nie sprzedal. Brakuje oleju w skrzyni i jest strasznie przerdzewialy i przegnity. Zgięty siłownik od wspomagania, niewielki wyciek ze wspomagania. Poza tym wszystko wydaje sie sprawne, zimny silnik odpalił na strzał i równo chodzi, nie kopci, biegi nie zgrzytają ani nie wyskakują, napęd sprawny wyłącza się i włącza, hamulce brzytwa. 

https://www.olx.pl/oferta/renault-120-54-mechaniczna-opony-80-110-133-155-54-14-case-fendt-CID757-IDJm33h.html

To normalne że ma drzwi tylko na jedną stronę? Tak mają kabiny TS, bo chyba taki napis widać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jahooo    9243
Mecha    110
4 godziny temu, Mecha napisał:

Jakie opinie macie w temacie grubera z lekką talerzówką/ podwójnym rządem talerzy?

Screenshot_2021-04-13-11-16-06-221_com.android.chrome.jpg

 

Ponawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sladan    325
58 minut temu, jahooo napisał:

Dokładnie tak. Ale nie zespolone z piastą. I wyobraź sobie, że nawet wymieniałem te łożyska. Bardzo udane kosiarki, jak dla mnie milion razy lepsze niż te rzemiosła dzisiejsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jahooo    9243

Nie mówię że są złe, tylko wymiana talerza przysparza problemów dla kieszeni, a trwałe one nie są

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19714
2 godziny temu, MF675ursus napisał:

To normalne że ma drzwi tylko na jedną stronę? Tak mają kabiny TS, bo chyba taki napis widać?

nie normalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Baks00    4406

Jaki moze byc koszt wspawania gotowej belki na zeby do ladowacza do c-360?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stempos1980    7906
27 minut temu, sladan napisał:

Ależ te maski są paskudne

Ta to jeszcze jakoś wygląda ale te plastikowe maski co weszły po metalowych to dopiero szkarada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

@jahooo mam chęć na ta mesko jutro do nich zadzwonię i zapytam ile ta maszynka kosztuje i jak z transportem. Nie wiesz może czy do tego części łatwo dostępne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel885    2279
21 minut temu, Baks00 napisał:

Jaki moze byc koszt wspawania gotowej belki na zeby do ladowacza do c-360?

a odciąłeś starą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez konteno
      O pogodzie ,opadach i odnotowanych temperaturach w różnych częściach kraju i nie tylko w rozpoczętym 2024 roku. 
    • Przez superfarmer02
      Zapraszam na kolejny rok wstawiania ursusów za 50tys i zetorow za 100tyś+🙈😂
    • Przez valeTudo
      Jak w temacie Bylo juz o ciagnikach, dziewczynach, chlopakach,alko  itp... teraz pora pochwalic sie jak dbacie o kondycje jakie sporty uprawiacie, zaczynam
      -SW
      -treningi interwalowe
      -silownia
    • Przez Andre1992
      Witam. Mam do was pytanie . Mama chce mi przepisać 30 arów ziemi rolnej . Chcę na niej postawić dom siedlisko. Brak możliwości przekształcenia działki na budowlana . Według gminy można zrobić tam siedlisko . Teraz mam taki problem jaki musiał bym zrobić kurs rolnika aby mieć zrobić siedlisko ?
    • Przez Ruslanek
      macie czas na czytanie, lubicie czytać?
      ja przyznam, że czekam z niecierpliwością na kilka pozycji z tego artykułu: http://xiegarnia.pl/artykuly/najciekawsze-ksiazki-2015-roku/
      ostatnio czytałem najnowszą Terakowską, mocna jest
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj