Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
7 godzin temu, stempos1980 napisał:

To już lepszy ten co @bratrolnika wkleił.

Więcej biegów inna hydraulika i masą też 

Ale to jest to samo.🤦‍♂️

5314 i 6014 różnią się tym że 6014 ma turbo. 

Opublikowano
20 godzin temu, gregor1284 napisał:

Tej a co masz za zgrabiarkę, że wieżyczka nie jest blokowana do transportu 

 inter tech ,3,6 czy jaki podobny wymiar,grunt  że pięcioletnia już ,jakby co pomyślal to by i coś wymodzil ,alem org, jak np u mnie w przewracarce felli to nie ma. ale huk tam,aby kołka ciut ponad glebę i nie ma co se życia ,,umilać''

Opublikowano
2 godziny temu, PRIMO napisał:

Ale to jest to samo.🤦‍♂️

5314 i 6014 różnią się tym że 6014 ma turbo. 

Te modele to wiem czym się różnią 🤦‍♂️ 

Chodziło o most lepsiejszy od gorsiejszego 😉

Opublikowano
Dnia 18.06.2021 o 22:25, stempos1980 napisał:

W porównaniu z naszymi ulepami 6014 lub 5314 to dzień do nocy.

 

Nie są aż takie ulepki bo most silnik czy sktzynia ( korpus ) to to samo z tym że mf390 ma zbiornik z przodu i jest trochę dłuższy .

Opublikowano (edytowane)

No to napisałem że tylko korpus ten sam. Mf365 miał tyko zbiornik nad silnikiem jak nasze licencyjne 

1 godzinę temu, stempos1980 napisał:

Ale tych naszych niema biegów

 

Nie znam handlarza ale ogólnie ciągniki dobre.miały tylko most i blokadę załączaną hydraulicznie czego w naszych ursusach brakuje  .

Edytowane przez jacek3773
Opublikowano
1 godzinę temu, Shaun napisał:

Brałem i ja pod uwagę ferdzia 390/ 42xx bo to nowszy, trafił się wygodniejszy sprzęt. Sporo tutaj poczytałem, że maszyna konkret.

@jacek3773 przyjechał ten jonder ?? Sprzedałeś ?? 

Wystawiony jest na olx

Opublikowano
1 godzinę temu, MF675ursus napisał:

Nawet sama prasa ciekawa. Jakiś walec nad podbierakiem i ruchoma blacha przed nim

W kostce sipmie ojciec jak kupił to poprzedni wlasciciel nad podbieraczem założył panele żeby nie wypychało górą,podobne to właśnie do tej blachy w tej belarce. 

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Podobna zawartość

    • Przez Qwazi
      W ostatnich godzinach kończącego się 2024 roku rozpoczynamy temat pogody rolniczej i innych luźnych wątków w nowym 2025 roku. Niech nie będzie gorszy niż ten, który się kończy. Najlepszego w Nowym Roku😊
      Zapraszam stałą ekipę oraz tych wszystkich, którzy zechcą tu zajrzeć...
    • Przez superfarmer02
      Kontynuacja
      https://www.agrofoto.pl/forum/topic/301685-znalezione-na-allegro-olx-i-nie-tylko-2024/
    • Przez Zetor5340
      Szukałem,nic nie znalazłem wiec napisałem ten temat.
      No,własnie na pewno czesc z was ma komórke,bo to przydatne urządzenie
      Chciałbym wiedziec jakie macie marki i modele swoich sprzetów,jesli to nie jest tajemnicą..
      Co jest w nich dobre i przydatne a co raczej nie pasuje i wam przeszkadza.
      Piszcie ,chetnie zobacze jakie posiadacie sprzety.
      Ja mam aktualnie Nokie 3310 i jestem zadowolony,nie psuje mi sie,jest prosta w obsłudze.
      A wady to wiadomo jak w starych telefonach,a mianowicie brak polifonii,troche juz sie muli ze starosci ale jakos chodzi,juz mi sie cyfry na przyciskach zmazaly ale mam ja tak dlugo ze jak pisze cos to juz pamietam gdzie co jest.
      Tak wiec prosze o wypowiedzi.
    • Przez Zetor5340
      Witam.
      Wiem,że wiekszość z was mieszka na wsi, nie trudno się domyśleć..heh, ale chciałbym się dowiedziec jakie macie zdanie o życiu na wsi i życiu w mieście.Ja osobiście to mieszkam w miasteczku, ale i tak wolę życie wiejskie, cisza,spokój, świeże powietrze itd...w mieście wiadomo,spaliny,hałas,tłok, ruch, korki itd...Piszcie wady i zalety życia na wsi jak i w mieście, myślę,że chociaż pare osób mieszka w mieście lub choć tak jak ja w jakimś małym miasteczku.Piszcie także jak wam się żyje na wsi a jak w mieście.Jeśli chodzi o mnie to już mam dość miasta i chętnie bym osiadł w jakimś "zaciszu", w przeciwieństwie do mojego wujka ,który już całe życie przeżył na wsi i nie to ,że chciałby sie na stałe wyprowadzić do miasta ale jak mówi, chce zobaczyc trochę świata..heh :rolleyes: i nie dziwię mu się.Za dużo to on nie widzi, jak jest praca to się robi ale jak trochę wolnego to się pojeżdzi tu i tam ale wiadomo nie za daleko, bo bydło czeka..heh
      Piszcie jak jest u was...
    • Przez valeTudo
      Jak w temacie Bylo juz o ciagnikach, dziewczynach, chlopakach,alko  itp... teraz pora pochwalic sie jak dbacie o kondycje jakie sporty uprawiacie, zaczynam
      -SW
      -treningi interwalowe
      -silownia
×
×
  • Dodaj nową pozycję...
v