Gość

Pogoda rolnicza i nie tylko 2021

Polecane posty

Gość   
Gość
3 minuty temu, Agrest napisał:

W kupie cieplej to i mniej na ogrzewanie😉

To samo mówią pingwiny cesarskie podczas zamieci.   :P

Globalne ocieplenie a pingwiny: czy pingwiny cesarskie mogą wyginąć? -  National Geographic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chłoporobotnik    4886
13 minut temu, danielursus3p napisał:

To na co to robić jak nic nie ma sensu. 

Aby przeżyć ale tak aby się nie zanudzić a i też zbytnio nie narobić.

Edytowano przez Chłoporobotnik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrest    25625
3 minuty temu, deSilva napisał:

To samo mówią pingwiny cesarskie podczas zamieci.   :P

 

Nawet pszczoły to wiedzą,  a Piotrek ma pszczoły 😀

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Oj Pjoter Pjoter


@chłoporobotnik włączaj focusa o pszczolach mówią 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
danielursus3p    5231
4 minuty temu, Chłoporobotnik napisał:

Aby przeżyć ale tak aby się nie zanudzić a i też zbytnio nie narobić.

Szczerze podziwiam i zazdroszczę podejścia. Ja jak zarabialem 4 tyś , chciałem 5 , zarabialem 5, chciałem 7, i tak w nieskończoność chyba będzie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
danielursus3p napisał:

4 minuty temu, Chłoporobotnik napisał:

Aby przeżyć ale tak aby się nie zanudzić a i też zbytnio nie narobić.

Szczerze podziwiam i zazdroszczę podejścia. Ja jak zarabialem 4 tyś , chciałem 5 , zarabialem 5, chciałem 7, i tak w nieskończoność chyba będzie 

To ty rekin byznesu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
Przed chwilą, danielursus3p napisał:

Szczerze podziwiam i zazdroszczę podejścia. Ja jak zarabialem 4 tyś , chciałem 5 , zarabialem 5, chciałem 7, i tak w nieskończoność chyba będzie 

Kupiłeś ten kombajn na nieopłacane usługi czy jeszcze się wahasz? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gregor1284    14116
25 minut temu, PAN88 napisał:

D*pe ma do zaoferowania😂😂😂

Wracam do żywych po weselu

Kurła to jak jaka opona nacinana z ciężarówki ta d*pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chłoporobotnik    4886
Przed chwilą, danielursus3p napisał:

Szczerze podziwiam i zazdroszczę podejścia

Bo zależy na co wydajesz. Ja czasem na pierdoły coś przepuszczę ale raczej tylko to co niezbędne się kupuje, na wczasy nie jeżdżę, auta nie zmieniam, do restauracji/kin/teatrów nie chodzę, raz na kilka lat jakiś koncert to w skali paru lat grosze, choć ostatni koncert na jaki chciałem jechać nie wypalił przez covid. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
sadownik12 napisał:

Przed chwilą, danielursus3p napisał:

Szczerze podziwiam i zazdroszczę podejścia. Ja jak zarabialem 4 tyś , chciałem 5 , zarabialem 5, chciałem 7, i tak w nieskończoność chyba będzie 

Kupiłeś ten kombajn na nieopłacane usługi czy jeszcze się wahasz? :P

Na co mu kombajn jak 7 tys zarabia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
danielursus3p    5231
1 minutę temu, akooo napisał:

To ty rekin byznesu

Cenie sobie bezpieczeństwo finansowe 

Przed chwilą, akooo napisał:

Na co mu kombajn jak 7 tys zarabia?

Tyle to zarabialem kilka lat temu 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
danielursus3p napisał:

1 minutę temu, akooo napisał:

To ty rekin byznesu

Cenie sobie bezpieczeństwo finansowe 

Chodźbyś na rzęsach stawał to i tak wszystkiego nie przewidzisz nieraz warto trochę odpuścić dla spokojniejszego zycia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
2 minuty temu, danielursus3p napisał:

Nie ma takiego dla mnie 😔

toż było tu zdjęcie jakiegoś masseya. fajne kombajny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
danielursus3p    5231
2 minuty temu, Chłoporobotnik napisał:

Bo zależy na co wydajesz. Ja czasem na pierdoły coś przepuszczę ale raczej tylko to co niezbędne się kupuje, na wczasy nie jeżdżę, auta nie zmieniam, do restauracji/kin/teatrów nie chodzę, raz na kilka lat jakiś koncert to w skali paru lat grosze, choć ostatni koncert na jaki chciałem jechać nie wypalił przez covid. 

Korzystam z pewnych dóbr i usług,  resztę reinwestuje. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łolek    12929

Odnośnie dupcenia starych

General prowadzi inspekcje garnizonu legii cudzoziemskiej na pustyni po kilku dniach pyta żołnierzy jak z sexem a oni mówią mamy tu stara wielbłądzice stara ale.... 

OK mówi generał i z ciekawosci poszedł do wielbłądzi y wraca taki uchachany i mówi do dowódcy super pomysł z tą wielbladzica

Pewnie mówi dowódca stara jest ale do miasta zawsze dowiezie 

  • Haha 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chłoporobotnik    4886
Przed chwilą, danielursus3p napisał:

Korzystam z pewnych dóbr i usług,  resztę reinwestuje. 

Powiedzmy, że u mnie też "leży" ale nie typowo na "kupce" choć inwestycja to chyba za duże słowo i za mało tych zasobów aby to tak nazwać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
danielursus3p    5231
Przed chwilą, sadownik12 napisał:

toż było tu zdjęcie jakiegoś masseya. fajne kombajny.

Stan jego elektroniki jest mi nie znany. Wstrzymuje się z decyzją do czasu aż fachowiec to zobaczy. W cale nie oznacza że go kupię. 

Przed chwilą, sadownik12 napisał:

toż było tu zdjęcie jakiegoś masseya. fajne kombajny.

Stan jego elektroniki jest mi nie znany. Wstrzymuje się z decyzją do czasu aż fachowiec to zobaczy. W cale nie oznacza że go kupię. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chłoporobotnik    4886
4 minuty temu, akooo napisał:

Chodźbyś na rzęsach stawał to i tak wszystkiego nie przewidzisz nieraz warto trochę odpuścić dla spokojniejszego zycia

Sztuką nie jest mieć dużo tylko sztuką jest mieć dużo przy małym nakładzie pracy/czasu. Można to osiągnąć na różne sposoby i nie mówię tu absolutnie o nielegalności.

Edytowano przez Chłoporobotnik
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
Chłoporobotnik napisał:

3 minuty temu, akooo napisał:

Chodźbyś na rzęsach stawał to i tak wszystkiego nie przewidzisz nieraz warto trochę odpuścić dla spokojniejszego zycia

Sztuką nie jest mieć dużo tylko sztuką jest mieć dużo przy małym nakładzie pracy/czasu. Można to osiągnąć na różne sposoby i nie mówię to absolutnie o nielegalności.

No tak to jest sztuką ale zależy co dla kogo. Ja tam wolę za pansje na etacie pracować niż główkować po nocy i się martwić. A tak 7-17 swoje zrobić i spać spokojnie🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
danielursus3p    5231
5 minut temu, akooo napisał:

Chodźbyś na rzęsach stawał to i tak wszystkiego nie przewidzisz nieraz warto trochę odpuścić dla spokojniejszego zycia

Nie pomyślałeś, że może nie robię tego wszystkiego z samej chęci posiadania pieniędzy? Kręci mnie ryzyko i adrenalina. Nie wszyscy to rozumieją, ale taki już jestem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chłoporobotnik    4886
Przed chwilą, akooo napisał:

A tak 7-17 swoje zrobić i spać spokojnie

To też jedna z metod, którą osobiście stosuję- żydzenie na wszystkim i też się da. Tak to musiałbym więcej myśleć- czego nie chcę i nie lubię, musiałbym więcej pracować- czego też nie chcę, musiałbym więcej czasu na coś poświęcać- czego też nie chcę, trzeba by było ryzykować tak jak Daniel- a też tego nie chcę i cenię sobie święty spokój, już mi wystarczy, że dostanę czasem telefon z problemem do rozwiązania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
danielursus3p napisał:

5 minut temu, akooo napisał:

Chodźbyś na rzęsach stawał to i tak wszystkiego nie przewidzisz nieraz warto trochę odpuścić dla spokojniejszego zycia

Nie pomyślałeś, że może nie robię tego wszystkiego z samej chęci posiadania pieniędzy? Kręci mnie ryzyko i adrenalina. Nie wszyscy to rozumieją, ale taki już jestem. 

Przecież nie napisałem że źle robisz. Chodzi tylko o to abyś się nie rozpędził za bardzo bo ci życie przeleciec może i zostaniesz tylko z pieniędzmi albo i po drodze je stracić można.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jahooo    9243
7 minut temu, Chłoporobotnik napisał:

Sztuką nie jest mieć dużo tylko sztuką jest mieć dużo przy małym nakładzie pracy/czasu. Można to osiągnąć na różne sposoby i nie mówię tu absolutnie o nielegalności.

Sztuką jest być zadowolonym z tego, co się ma. Znam wielu, co ma dużo i żyje w ciągłej depresji, że to za mało

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
Chłoporobotnik napisał:

Przed chwilą, akooo napisał:

A tak 7-17 swoje zrobić i spać spokojnie

To też jedna z metod, którą osobiście stosuję- żydzenie na wszystkim i też się da. Tak to musiałbym więcej myśleć- czego nie chcę i nie lubię, musiałbym więcej pracować- czego też nie chcę, musiałbym więcej czasu na coś poświęcać- czego też nie chcę, trzeba by było ryzykować tak jak Daniel- a też tego nie chcę i cenię sobie święty spokój, już mi wystarczy, że dostanę czasem telefon z problemem do rozwiązania...

Dokładnie. Czasem się zastanawiam czy moje życie tak bardzo różni się od życia bogaczy poza tym że oni ciągle mają zawalona głowę i ciągle mało mało mało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez konteno
      O pogodzie ,opadach i odnotowanych temperaturach w różnych częściach kraju i nie tylko w rozpoczętym 2024 roku. 
    • Przez superfarmer02
      Zapraszam na kolejny rok wstawiania ursusów za 50tys i zetorow za 100tyś+🙈😂
    • Przez valeTudo
      Jak w temacie Bylo juz o ciagnikach, dziewczynach, chlopakach,alko  itp... teraz pora pochwalic sie jak dbacie o kondycje jakie sporty uprawiacie, zaczynam
      -SW
      -treningi interwalowe
      -silownia
    • Przez Ruslanek
      macie czas na czytanie, lubicie czytać?
      ja przyznam, że czekam z niecierpliwością na kilka pozycji z tego artykułu: http://xiegarnia.pl/artykuly/najciekawsze-ksiazki-2015-roku/
      ostatnio czytałem najnowszą Terakowską, mocna jest
    • Przez Andre1992
      Witam. Mam do was pytanie . Mama chce mi przepisać 30 arów ziemi rolnej . Chcę na niej postawić dom siedlisko. Brak możliwości przekształcenia działki na budowlana . Według gminy można zrobić tam siedlisko . Teraz mam taki problem jaki musiał bym zrobić kurs rolnika aby mieć zrobić siedlisko ?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj