Gość

Pogoda rolnicza i nie tylko 2021

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
6465    12380

Daniel to ty się śpiesz w poszukiwaniu matki swoich dzieci i się bierz za robotę. 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gregor1284    14116

@6465 inne poszanowanie jest jak ktoś sam się czegoś dorobi. Pamiętam kiedyś na pierwszej w moim życiu dyskotece przetracilem bluzę za 400zl. Mamuśka powiedziała krótko zarób i kup sobie taką samą. Zarobiłem u ślusarza i kupiłem ale tą już mam do tej pory. W wieku 16 lat sam sobie kupowałem ciuchy jakie mi się podobały, niektóre leżą do tej pory nieodpakowane to ostatnio wujo je obraca bo ja nie wejdę w nie 🤣

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6465    12380

Ja w wakacje chodziłem do kostki brukowej do roboty dostawałem 40zl dniówki.  Kuźwa trzeba było za***rdalać. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
danielursus3p    5231
3 minuty temu, 6465 napisał:

Daniel to ty się śpiesz w poszukiwaniu matki swoich dzieci i się bierz za robotę. 😉

Jest kilka kandydatek 🥰

3 minuty temu, gregor1284 napisał:

@6465 inne poszanowanie jest jak ktoś sam się czegoś dorobi. Pamiętam kiedyś na pierwszej w moim życiu dyskotece przetracilem bluzę za 400zl. Mamuśka powiedziała krótko zarób i kup sobie taką samą. Zarobiłem u ślusarza i kupiłem ale tą już mam do tej pory. W wieku 16 lat sam sobie kupowałem ciuchy jakie mi się podobały, niektóre leżą do tej pory nieodpakowane to ostatnio wujo je obraca bo ja nie wejdę w nie 🤣

Ło panie. Jak ja miałem 16 lat to się cieszyłem z bluzy za 100 zł. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6465    12380

A dziś sąsiad do mnie dzwoni i mówi że mu zostało gnoju pod wyciągiem i jak chce to żebym sobie wziął. Patrzę kupa z 8 moich tandemów.  Mówię mu stachu ile za to chcesz?  A on nic nie chce jak krowa się cieli w nocy dzwonie do Tomka,  jak traktor w polu Zakopane dzwonie do tomka. Jednak dobrych mam kolegów. ☺

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gregor1284    14116
1 minutę temu, danielursus3p napisał:

Jest kilka kandydatek 🥰

Ło panie. Jak ja miałem 16 lat to się cieszyłem z bluzy za 100 zł. 

Było powiedziane krótko. Ty się ucz a na co będziesz chciał to ja Ci dam. Ale ja swoje. Biedę to poznałem dopiero na gospodarstwie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piotrek1975    1396
danielursus3p napisał:

Dlatego trzeba przepisać jak już widać co dzieci sobą oferują. Jak nic, to opierdolić majątek za wczasu, i resztę życia się bawić w ciepłych krajach 

Dokładnie mam takie same zdanie, moje to już podpytują ,tata to mi odpiszesz to mi. Nic z tego mówię kto będzie tu robił odpisze a jak nie to nie opierdole i Maybechem będę po browara jeździł😉

  • Like 1
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6465    12380

Ja przejebałem że przyszedłem na gospodarkę miałem lepszy start. ale czasu się nie wróci i nie ma co narzekać. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piotrek1975    1396

Ja jak chodziłem do podstawówki do 7-8 klasy to też miałem luzik, kasy miałem że mogłem w każdej chwili kupić sobie np. auto, to mnie niestety posuło😑

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gregor1284    14116
2 minuty temu, Piotrek1975 napisał:

Ja jak chodziłem do podstawówki do 7-8 klasy to też miałem luzik, kasy miałem że mogłem w każdej chwili kupić sobie np. auto, to mnie niestety posuło😑

Łe to Ty młody, ja do szkoły chodziłem jak było gimnazjum 🤔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6465    12380

Po @Kallina86 gdzieś ty była jak cię nie było?  Tęskniliśmy.😉

Jaka pogoda na biegunie zimna? 

1 minutę temu, gregor1284 napisał:

Łe to Ty młody, ja do szkoły chodziłem jak było gimnazjum 🤔

Jak ty do gimnazjum chodziłeś to ty powinieneś na nas mówić na Pan ☺

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kallina86    2303
2 minuty temu, 6465 napisał:

Tęskniliśmy.😉

Ja też 😊

3 minuty temu, 6465 napisał:

Jaka pogoda na biegunie zimna? 

Cieplutko, +1 i bez opadów. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piotrek1975    1396
gregor1284 napisał:

Łe to Ty młody, ja do szkoły chodziłem jak było gimnazjum 🤔

A wiesz że przede mną też było gnazjum, no i po mnie też. No już nie taki młody , widać po nicku😣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gregor1284    14116
3 minuty temu, 6465 napisał:

Po @Kallina86 gdzieś ty była jak cię nie było?  Tęskniliśmy.😉

Jaka pogoda na biegunie zimna? 

Jak ty do gimnazjum chodziłeś to ty powinieneś na nas mówić na Pan ☺

Gadałem na początku to mnie odwiedli od tego bo Panowie staro się czuli 😔

4 minuty temu, Piotrek1975 napisał:

A wiesz że przede mną też było gnazjum, no i po mnie też. No już nie taki młody , widać po nicku😣

Wiem wiem, chciałem Cie trochę na duchu podnieść 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel885    2279

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gregor1284    14116
2 minuty temu, pawel885 napisał:

Gregor Ty to za wuja nie pamiętasz takich imprez, fajek w gębie na sali kto by dziś pomyślał 

A na sambie nie wolno było? Coś Ty dziadku zapomniał? Na obozie tak samo nikt uwagi Ci nie zwrócił za jaranie na sali, wszystko jedno czy zioło czy fajki 😎 

Pamiętam kiedyś w zawadkach taka imprezę... W poniedziałek wuja zawoziłem żeby kuchnie kaflową stawiał, bo w sobotę rozebraliśmy 🤣 fajery latały, blat leciał, później te kafle 😎💪 ehh kiedyś było jakos fajniej 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piotrek1975    1396

Pany co grozi jak B trzymał kabana bez rejestracji i ubił bez żadnej wiedzy, oczywiście ok by nie nakryli. Kurła trochę jak w wojnę trza kabana po lesie chować🙉


Syne a że tak spytam, który Ty rocznik? Jeżeli mogę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GRZES1545    8980
1 godzinę temu, Uziu92 napisał:

a masz może pszenicy jarej ze 3 kg ? a co do irgi nasieniaka to może bym załatwił:D

Mam tylko ozimą, ale może bym załatwił jarą, koleżka ma tylko że troszkę owsa w niej. Tylko 3kg chcesz? Możesz zapytać o tę irgę, jak nie pomieszana bardzo to bym kupił🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel885    2279
2 minuty temu, gregor1284 napisał:

A na sambie nie wolno było?

nie wolno bylo od 2010 chyba albo i wczesniej , to Ty jeszcze nieletni radia pilnowałeś w samochodzie B|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez konteno
      O pogodzie ,opadach i odnotowanych temperaturach w różnych częściach kraju i nie tylko w rozpoczętym 2024 roku. 
    • Przez superfarmer02
      Zapraszam na kolejny rok wstawiania ursusów za 50tys i zetorow za 100tyś+🙈😂
    • Przez Ruslanek
      macie czas na czytanie, lubicie czytać?
      ja przyznam, że czekam z niecierpliwością na kilka pozycji z tego artykułu: http://xiegarnia.pl/artykuly/najciekawsze-ksiazki-2015-roku/
      ostatnio czytałem najnowszą Terakowską, mocna jest
    • Przez Andre1992
      Witam. Mam do was pytanie . Mama chce mi przepisać 30 arów ziemi rolnej . Chcę na niej postawić dom siedlisko. Brak możliwości przekształcenia działki na budowlana . Według gminy można zrobić tam siedlisko . Teraz mam taki problem jaki musiał bym zrobić kurs rolnika aby mieć zrobić siedlisko ?
    • Przez Bialy8011
      Siema Panie i Panowie. Macie jakiś sposób na to by się plecy nie pociły no i siedzisko 😁 np. się siedzi cały dzień w kombajnie albo traktorze to jest masakra. Niestety foteli nie mam wentylowanych, myślałem o jakiejś skórze owczej, koraliki mnie jakoś odrzucają.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj