Gość

Ceny bydła 2021

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
BananBanan    4

Ja sprzedawałem do somianki krowy 850 kg+ na wbc . W kwietniu. Na wbc wyszło trochę lepiej niż proponowali na żywo. Mam swoją wagę do żywca więc kontrolowalem sytuacje. Płatność 2 tygodnie. Nie pozwalaja byc przy wrażeniu mięsa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jarecki    3274

bo dziś  ze znajomym rozmawiałem to też mówił żę jest na + względem  handlarzy ale sam wozi do somianki 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pedro2    7241
1 godzinę temu, Bercik92 napisał:

Ci z TKI to nie jaki Piwowarczyk?

Chyba nie


..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Baks00    4426
3 godziny temu, Karollorak93 napisał:

Pogratulować tym od których nabrali:) Które takie cwaniaki z TKI ? (wiem wiem - wszystkie) ale pytam o tych konkretnych. 

Ja znam przyzwoitych TKI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzikusss    199
4 godziny temu, maczopestka napisał:

Hf sprzedawałem w poniedziałek po 11.20 brutto

Do kogo można prosić namiary nawet na pewno skoro to tajemnica cena ładna 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maczopestka    130

Masz na priv

1 godzinę temu, Dzikusss napisał:

Do kogo można prosić namiary nawet na pewno skoro to tajemnica cena ładna 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dawidor111    14

W listopadzie rok temu kupiłem jałówki mięsne odsadki. Jedna była cielną ocielila się w lipcu. Odchowała cielaka teraz myślę ja sprzedać wiek z paszportu 20 miesięcy. Czy taka sztuka pójdzie jako krowa czy jałówka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bercik92    2206
pedro2 napisał:

1 godzinę temu, Bercik92 napisał: Ci z TKI to nie jaki Piwowarczyk? Chyba nie

Kilka lat temu sporadycznie brali od nas że świętokrzyskiego( chyba nawet TKI) 2 facetów i młody chłopak i później przestali brać jak się dowiedzielismy ze chcieli nas oskubnac kilkadziesiąt kg na niedużej krowie około 500kilogramowej


RolAnonim napisał:

Do kogo sprzedajecie bydło? okolice zambrowa

Z tamtych okolic to ktoś skupuje z wysokiego Mazowieckiego (u sąsiada kiedyś kupował) i z Miastkowa chcesz to mogę dać numer na priv

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzychu121    3927
3 godziny temu, MFrolnik26 napisał:

Krowa 810kg 8.5zł 

Byk 710kg 12.80zl wszystko brutto

Waga twoja ? Kto odbierał ?

 

1 godzinę temu, Daro20 napisał:

Sprzedana krowa SM mięsną 750kg 8,50zł brutto

Waga twoja ? Kto odbierał ?

Piszcie kto odbierał i czy ważone u was bo te ceny za krowy u mnie nie osiągalne jak mam swoją wagę. Chyba że faktycznie ktoś tyle płaci to chętnie wziąłbym namiar 

  • Confused 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damianos95    436
1 godzinę temu, dawidor111 napisał:

W listopadzie rok temu kupiłem jałówki mięsne odsadki. Jedna była cielną ocielila się w lipcu. Odchowała cielaka teraz myślę ja sprzedać wiek z paszportu 20 miesięcy. Czy taka sztuka pójdzie jako krowa czy jałówka?

Raczej jako jalowka liczy sie wiek no chyba ze ma wymie prawie do ziemi to moze byc trudno 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RolAnonim    70
43 minuty temu, Bercik92 napisał:

Kilka lat temu sporadycznie brali od nas że świętokrzyskiego( chyba nawet TKI) 2 facetów i młody chłopak i później przestali brać jak się dowiedzielismy ze chcieli nas oskubnac kilkadziesiąt kg na niedużej krowie około 500kilogramowej

 

Z tamtych okolic to ktoś skupuje z wysokiego Mazowieckiego (u sąsiada kiedyś kupował) i z Miastkowa chcesz to mogę dać numer na priv

 

możesz wysłać

38 minut temu, krzychu121 napisał:

Waga twoja ? Kto odbierał ?

 

Waga twoja ? Kto odbierał ?

Piszcie kto odbierał i czy ważone u was bo te ceny za krowy u mnie nie osiągalne jak mam swoją wagę. Chyba że faktycznie ktoś tyle płaci to chętnie wziąłbym namiar 

przy tych cenach na wbc to krowy powinny byc od od 7,5 (ale to już najgorsze) do ponad 9 zł (dobra krowa miesna ,16zl wbc, i te 52 procent wybicia i tyle wychodzi) ale nie bardzo chcą tyle dawać. Tak jak zawsze największy zysk ma podwyżkach mają zakłady i handlarze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MFrolnik26    214
1 godzinę temu, krzychu121 napisał:

Waga twoja ? Kto odbierał ?

 

Waga twoja ? Kto odbierał ?

Piszcie kto odbierał i czy ważone u was bo te ceny za krowy u mnie nie osiągalne jak mam swoją wagę. Chyba że faktycznie ktoś tyle płaci to chętnie wziąłbym namiar 

Nie moja waga, wozilem na skup. Kościesza lubelskie

  • Like 1
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daro20    521
2 godziny temu, krzychu121 napisał:

Waga twoja ? Kto odbierał?

Tak samo jak kolega wyżej na skup do Wojciecha Kościeszy

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AdamRo    1503
8 godzin temu, pedro2 napisał:

Nie mogę sobie przypomnieć nazwiska, młody chłopak chyba na K, ale ręki nie dam uciąć. Wtedy na okolicy nabrali w cholerę w ciągu 2 tygodni, z gminy kartki puszczali żeby się zgłaszać kto im oddał

Może na L ? Ten młody biznesmen ?

2 godziny temu, RolAnonim napisał:

możesz wysłać

przy tych cenach na wbc to krowy powinny byc od od 7,5 (ale to już najgorsze) do ponad 9 zł (dobra krowa miesna ,16zl wbc, i te 52 procent wybicia i tyle wychodzi) ale nie bardzo chcą tyle dawać. Tak jak zawsze największy zysk ma podwyżkach mają zakłady i handlarze

To ile potrzebujesz takich słabych krów po 7,5 ? Zarobisz sobie. ;)

  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gargamel160    33
48 minut temu, mlodyhef napisał:

Propozycja na dziś 10.20 netto za hfy, Węgrzynowo. 

To oni kupują na żywą wagę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RolAnonim    70
45 minut temu, AdamRo napisał:

Może na L ? Ten młody biznesmen ?

To ile potrzebujesz takich słabych krów po 7,5 ? Zarobisz sobie. 

A czy ja chcę krowy? Uważam że po prostu ludzie widzą że krowa jest po 8 zł robią wow i sprzedają a mogliby spokojnie utargować więcej. Taka moja opinia można zgadzać się albo nie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3in1    41

Sprzedane 5 byków mm średnio 800kg brutto po 12.70zl brutto i jałówka mm 700kg brutto po 11.50zl brutto -7% skitki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pedro2    7241
7 godzin temu, dawidor111 napisał:

W listopadzie rok temu kupiłem jałówki mięsne odsadki. Jedna była cielną ocielila się w lipcu. Odchowała cielaka teraz myślę ja sprzedać wiek z paszportu 20 miesięcy. Czy taka sztuka pójdzie jako krowa czy jałówka?

Kolega niedawno sprzedał na wbc do ABP pierwiastka 30msc, wymię jak stodoła i poszła za jałówkę. Gość mówił aby tylko nie prędzej jak tydzień po wycieleniu

3 godziny temu, AdamRo napisał:

Może na L ? Ten młody biznesmen ?

To ile potrzebujesz takich słabych krów po 7,5 ? Zarobisz sobie. ;)

Może i na L. Nie pamiętam, młody siurek powiązany z jakimś starym wygą handlarzem


..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Gość
      Przez Gość
      Jak się zmieniają ceny bydła w roku 2024? Jakie są ceny w waszych regionach? Ceny bydła pójdą w dół czy może tak korzystna tendencja dla nas hodowców się utrzyma 🙂
       
      Wpisując cenę podajcie od razu datę i region w jakim handlowaliście bydłem.
      Kontynuacja tematu
      https://www.agrofoto.pl/forum/topic/297364-ceny-bydla-2023/page/279/?tab=comments#comment-4253941
    • Gość
      Przez Gość
      Jak się zmieniają ceny bydła w roku 2023? Jakie są ceny w waszych regionach? Ceny bydła pójdą w dół czy może tak korzystna tendencja dla nas hodowców się utrzyma 🙂
       
      Wpisując cenę podajcie od razu datę i region w jakim handlowaliście bydłem.
      Kontynuacja tematu 
       
    • Przez DzikiSimental25
      Nowy Rok to i nowy temat. 
      Link do kontynuacji tematu : 
       
    • Przez donweter1989
      Nowy rok, nowy temat. Zapraszam do dyskusji i podawania cen. Początek roku wygląda mało optymistycznie, a jak będzie dalej?
      Jakie proponują Wam ceny na wagę żywą i poubojową?
      Kontynuacja wątku 2022:
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj