Michał14

Wymiana wałka rozrządu ursus c-360

Polecane posty

Michał14    0

Witam czy ktoś mi napisze jak wymienić wałek rozrządu w 60 bo odkręciłem te 3 śruby co są za kołem zębatym i wałek nie chce wyjść czy jeszcze trzeba coś odkręcać 

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez klajcper
      Jak działa czujnik pęknięcia paska wentylatora w silniku deutz, czy ma coś piszczeć, świecić, jak to jest podłączone? 
    • Przez Patrick345
      Dlaczego olej leci z pod korka wlewu oleju
    • Przez yaboll
      Witam co sadzicie o tym zeby załozyc wtrykiwacze od poloneza dokładnie koncowki wtryskiwaczy do c330m ? słyszałem ze duzo daja
    • Przez akooo
      Ostatnio jechałem ciągnikiem i spadł mi pasek i jakoś zauważyłem dopiero jak zaczęło spod maski dymić,trochę wody z chłodnicy ubyło. Jak potem nałożyłem pasek i dolałem wody to chodzi ok ciągnik. Czy możliwe że coś tam się przytarło?
    • Przez arturo82
      Witam was panowie. mam pytanie. jak powinien być ustawiony rozrząd w c 330, przypuszczam ze na kołach zebatych są jakieś symbole a więc jak one powinny być dopasowane który z którym. Bo taki mam problem że bardzo ciężko mi pali nawet jak podgrzeję świece. Myśle ze moze być przestawiony o jeden ząb i dla tego tak sie dzieje. silnik po kapitalce. Prosze o odpowidz.
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj