sumek666

Sytuacja polityczna w Polsce okiem rolnika - 2020

Polecane posty

Ulman    5608
2 minuty temu, DTaras napisał:

mirro - mnie się częst tęcza pokazuje 🤭

LGBT? 


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
7 minut temu, DTaras napisał:

ale znów ja sobie wolę przyklęknąć koło orzecha, na podwórku.

A po co?? Chyba żeby orzecha podnieść🙃

4 minuty temu, Dariowola napisał:

A jaką wiarę wyznajesz co oznacza dla Ciebie słowo kościół!

Pewnie wizyta w galerii 😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6490
3 minuty temu, Dariowola napisał:

A jaką wiarę wyznajesz co oznacza dla Ciebie słowo kościół!

Ja z RCC . Dla mnie kościół to kościół . Zaś Kościół to wspólnota a parafia to mała Ojczyzna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witejus    8601
7 minut temu, DTaras napisał:

mirro - mnie się częst tęcza pokazuje 🤭

to do okulisty,to może być choroba oczu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DTaras    1971

A nawet jak lgbt to jest moja tęcza i proszę się od niej o... No. Orzechów nie podnoszę gdyż nie mam co z nimi zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
17 minut temu, staszek131415 napisał:

A jak lekarze zagrozili odejściem od łóżek pacjentów to z czego się nie wywiązali? Zwykłe bicie piany i tyle jak socjalista tylko  tyle potrafisz

Tylko, że lekarze nie obierają drogi życiowej której istotą jest prowadzenie ludzi drogą wiary.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dariowola    350
7 minut temu, mirro napisał:

Niedaleko był gościu co widział Matkę Boską na gruszce. Tak że ,ten tego ostrożnie.:lol:

Żeby  coś  zobaczyć  to jeszcze trzeba mieć  godność  ale byle świnia nieba nie ujrzy 😪

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dsbh    1278
32 minuty temu, mirro napisał:

Można tez liczyć na karetkę ze Cię zabierze z ulicy i sie nie doczekać. Choć ochronę życia gwarantowaną, jak twierdzisz. Zdychanie na chodniku to chyba żadem cymes?

Tu się zdziwisz. W ostatnim czasie chyba szybciej się na karetkę doczekasz niż znajdziesz miejsce w szpitalu. Cholera w zasadzie na jedno wychodzi.

24 minuty temu, galan99 napisał:

To od soboty pozamykane Galerie , Kina , Teatry za***iście się zaczyna a do wiosny daleko tak do kwietnia teraz Gospodarka się rozkręci będzie zębami drenować w pół metra mułu . 

Artyści znów zapłaczą i skrytykują rząd.

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DTaras    1971

Dario z woli Pana taki jesteś ale proś to może będzie Ci dane chlew opuścić..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6490
7 minut temu, Dariowola napisał:

Żeby  coś  zobaczyć  to jeszcze trzeba mieć  godność  ale byle świnia nieba nie ujrzy 😪

całe życie  powtarzam. "Jam nie godzien Panie"'.:efendi2:

Edytowano przez mirro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
27 minut temu, dsbh napisał:

 

Popatrz. W moim regionie słabo z pracą a domy jednorodzinne budują. Nikt nie chce uciekać a wręcz przeciwnie.

 

To u mnie moda na budowanie i sprzedawanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dariowola    350
9 minut temu, DTaras napisał:

Dario z woli Pana taki jesteś ale proś to może będzie Ci dane chlew opuścić..

Przyjdźe czas to opuszczę chlew jak to napisałeś ale na pewno ty nie będziesz mie powoływał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
27 minut temu, Dariowola napisał:

A jaką wiarę wyznajesz co oznacza dla Ciebie słowo kościół!

Wroga należy zawsze najpierw dobrze poznać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
23 minuty temu, DTaras napisał:

A nawet jak lgbt to jest moja tęcza i proszę się od niej o... No. Orzechów nie podnoszę gdyż nie mam co z nimi zrobić.

Nie jadasz, czy zębów już brak? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dariowola    350
1 minutę temu, Ywa napisał:

Wroga należy zawsze najpierw dobrze poznać.

To zaproś  sobie jakiegoś  islamiste  to ich poznasz ale jak oni Ciebie  poznają to nie wiem czy tak będziesz pisać.😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DTaras    1971

Taa... No ale jam przecież niegodzien😁


Ursus - specjalnie dla Ciebie wyzbieram i wyślę na własny koszt. Chcesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
7 minut temu, Dariowola napisał:

To zaproś  sobie jakiegoś  islamiste  to ich poznasz ale jak oni Ciebie  poznają to nie wiem czy tak będziesz pisać.😁

Kurcze, ile znałam i pracowałam z Afgańczykiem, Kurdem, Indonezyjczykiem, Egipcjaninem i z in. Wszyscy fajni, pomocni, żartobliwi -bardzo miło wspominam naprawdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
1 godzinę temu, nie napisał:

nie widziałem żebyś w sierpniu tak pisał; to już wszystko w twoim planie?

wszystkie państwa otworzyły szkoły we wrześniu i większość ma otwarte do dzisiaj, nawet przy mocnym lokdałnie gospodarki

ale muszę się z tobą zgodzić, też uważam, że szkoły powinny być zamknięte, tylko tyle, że jest to pierwsza taka pandemia i wszyscy dopiero uczą się  właściwych zachowań

każdy jest mądry po fakcie

z wiosennej edycji covida powinni wyciągnąć masę wniosków. zachęcanie ludzi do wakacji nawet tylko w polsce przy pomocy bonów też wirusowi pomogła

a już na pewno nie otwieranie wprost szkół po powrotach z wakacji. nie było też egzekwowania zaostrzeń w kościołach

wiosną masę było przypadków związanych z kościołami a jesienią to olano i księża w ogóle się tym nie przejmowali, mimo że kolejni się zakażali  

 

A teraz co mamy kolejny nie wiadomo skąd i po co wzięty obowiązek zakładania masek dla biegaczy, kolarzy. taki pisior jeden z drugim chyba w ogóle takich sportów nie uprawia wprowadzając takie coś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
5 minut temu, DTaras napisał:

Egipcjanin móhł być koptem..

naprawdę ucywilizowani rzekłabym Europejczycy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
4 godziny temu, hubertuss napisał:

Wam chyba chodzi o to, by przekręcać i robić zamieszanie. Nikt nie ma pretensji o to, ze zamknęli. Ludzie mają pretensje, ze zrobili to nieudolnie. Można było ogłosić kilka dni wcześniej. Ludzie by sobie poszli na raty, handlowcy sprzedali by kwiaty. A tak niedojdy z pisu okłamywały ludzi do samego końca, ze nie zamkną. A potem zamknęli a za kwiaty wypłacą handlowcom lekką ręką dziesiątki milionów z naszych pieniędzy. Jak by nie było teraz innych wydatków. Mamy rząd nieudaczników, którzy nie umieją niczego zaplanować i przeprowadzić. Decyzje są podejmowane pochopnie i potem ponosimy jako kraj dodatkowe nie potrzebne koszty tych głupich decyzji.

 

I nie trzeba byłoby wtedy marnotrawić 180 milionów na chryzantemy 😂

Ale przecież ze swoich nie płacą to po co mają szanować pieniądze 🤣

Edytowano przez racyl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj