PaweLisowicz

Przyłbica do spawarki

Polecane posty

PaweLisowicz    88

Witam. Potrzebuję dobrej przyłbicy do domowego majsterkowania i spawania zwykłą elektrodą. Przy spawaniu z reguły potrzebne obydwie ręce a brakuje ręki na trzymanie maski. Nie musi być nie wiadomo jaka bo rzadko będzie spawane, ale żeby działała i spełniała swoją funkcję. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertg7    4

Nie pamiętam jaką mam, kupiona za sto parę złotych i jestem zadowolony. Bez naświetlonych oczu świat jest piękniejszy. Wiec myślę, że jak nie spawasz codziennie to każda ze średniej półki cenowej będzie dobra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRIMO    8096
1 godzinę temu, PaweLisowicz napisał:

Witam. Potrzebuję dobrej przyłbicy do domowego majsterkowania i spawania zwykłą elektrodą. Przy spawaniu z reguły potrzebne obydwie ręce a brakuje ręki na trzymanie maski. Nie musi być nie wiadomo jaka bo rzadko będzie spawane, ale żeby działała i spełniała swoją funkcję. 

Dedra jest w sam raz ,mam takową i warta jak za taką cenę. 

5 minut temu, SamaPrawda napisał:

Co myślicie o tych lidlowych maskach?

Zdrowie ci nie miłe a raczej oczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vroobel    16

Ja mam przylbice pirotec, tragedii nie ma, ale moim zdaniem takie przylbice w minimalnym stopniu naświetlają oczy przynajmniej te tanie, bo po dłuższym spawaniu czuć że trochę oczy bolą.. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRIMO    8096
14 minut temu, SamaPrawda napisał:

aż taka tragedia?

Tragedia nie tragedia ale takie rzeczy to kupuje się raczej ze sprawdzonego źródła bo tu jednak chodzi o zdrowie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Artu82    5

Ja też rzadko spawam,kupiłem sobie przyłbice Spartus pro 301x. Cena coś koło 350 zł zależy gdzie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michal1993    462

Moje sprzęty:
- Władimirec T 25 A2
- MTZ 82
Jeżeli pomogłem kliknij na zieloną strzałkę w rogu mojego postu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daron64    4285

Ja dostałem że spawarka ideala takiego za sto parę złotych i w sumie był całkiem ok. No ale mu się zmarło po chyba 2latach. Teraz kupiłem sobie Shermana, takiego jak podlinkowales. Szukałem czegoś z możliwością większego rozjaśnienia, bo w idealu czasem nawet na maxa rozjaśnione było mi za ciemne, no i z większym polem widzenia. Parę elektrod nia wysoawalem narazie, jest ok. Całe "mocowanie" na głowę zdaje się być solidniejsze. No a reszta to się zobaczy jak to wytrzyma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arek    218

Ja kupiłem za 200zł Magnum True Color i jestem bardzo zadowolony, na 4 czujnikach jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Paulik91
      Cześć, proszę o podpowiedź, szukam pompy do studni kręgowej, jakiejś zatapialnej, chyba szlamówki. Krąg jest szerokości 1m, studnia jest głęboka na niecałe 6,5 m a wody w niej jest od lustra do dna ok 1,3m, na dnie jest szlam. Woda ze studni służy jednie do podlewania ogródka, do tej pory wyciągałem ją wiadrami. Nie wiem też jak szybko się znowu zapełni, bo nigdy jej nie wybierałem do końca.
      Myślę też nad zakupem zbiornika 1000l na deszczówkę ale za bardzo nie mam go gdzie postawić, chcę pompować tą wodę ze studni do zbiornika ale on byłby oddalony od studni o ok. 14 m + 6 głębokość studni. A później znowu ze zbiornika pompką pompować na ogródek a tu już się robi ok. 25m.
      Jaką pompkę byście polecili, która by podołała temu, czy  czy trzeba kupić 2 osobne pompki do studni i do zbiornika. Pozdrawiam
    • Przez LukaszPokrz
      Prośba o Waszą opinie.
      Szukam dobrej mocnej wkrętarki - tylko marki MAKITA https://domitech.pl/wiertarko-wkretarka-makita.
      Typowo do przy gospodarskich prac w warsztacie. Co wybrać - możecie polecić jakieś konkretne modele? 
      Budżet 2000 - 2500. Jaka seria będzie dobra, by przy dość regularnych pracach przetrwała długi czas. 
    • Przez kakus19
      witam chcialbym kupic klucz udarowy na baterie i mam pytanie do uzytkowników jaka moc musi miec taki klucz zeby odkrecic np. dluta od pluga czy elementy robocze od grubera?
      https://domitech.pl/product-pol-20466-Klucz-udarowy-DeWALT-DCF892P2T.html?gad_source=1&gclid=EAIaIQobChMIlZXS05rMhAMVF6hoCR16sgcOEAQYBCABEgK9tvD_BwE
      czy takie cos jest za duze/za male?
    • Przez Ziemas
      Jakie buty ocieplane polecacie do pracy w gospodarstwie. Chodzi mi o buty do pracy w zimie i w oborze. któe wg was są nacieplejsze. mam problem z krążeniem i marzną mi stopy.
    • Przez kingway
      Witam , w racji tego , że mam parę rzeczy pordzewiałych maszyn i wypadało by  je odświeżyć wpadłem na pomysł , żeby je wypiaskować . I tutaj właśnie myślę czy nie zaopatrzyć się właśnie w takie urządzenie albo coś takiego zrobić . Nie  mam o tym pojęcia żadnego także liczę na wasze odpowiedzi . Jedyne co posiadam to sprężarka Van - kompresor i ciekawe czy ciśnienie nie będzie za mało do piaskowania jak coś ? . Widzę , że można kupić sam pistolet do sprężarki , ale czy warto ?  Mam też karchera na zimną wodę , ciśnienie 230 bar. - może dokupić pistolet do tego ?   Dzięki za odpowiedzi .
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj