Go艣膰

Koronawirus

Polecane posty

dysydent    880
Napisano (edytowany)

no pisa艂em 偶e mam dobry ubaw cho膰 coraz bardziej 艣mier膰 ludzi cho膰 w obecnej sytuacji nieunikniona to i tak mi coraz bardziej t臋 weso艂o艣膰 tonuje. ale poczynania reszty to jak na szalonej kresk贸wce o jakich Smerfach co Gargamela z Klakierem z聽lasu聽us艂yszeli

Edytowano przez dysydent

Udost臋pnij ten post

Udost臋pnij na innych stronach

Wiadomo艣膰 z agroFakt.pl

dysydent    880
Napisano (edytowany)

nie setki a tysi膮ce
setki to jak zamkniemy i nie b臋dziemy durno wewn si臋 zachowywa膰.
I bez epidemii nasza s艂u偶ba zdrowia ledwie "cipa艂a " to jak na raz si臋 zwali ....oj nie jeden/na o tym tu nawet ju偶 ....
powt贸rze tylko kolejny raz co uznaj臋 za bardzo istotne
Dba膰 o zdrowie szczeg贸lnie bo lepiej teraz nie chorowa膰 na cokolwiek a i zwyk艂a grypa niepotrzebnie obci膮偶y system聽bo zaraz testy kwarantanny i ... zanim test da wynik negatywny a do szpitala z jak膮 inn膮 chorob膮 trafi膰 to ju偶 ca艂kiem.

Edytowano przez dysydent

Udost臋pnij ten post

Ywa    90
Napisano (edytowany)

My艣l臋, 偶e聽liczba wyzdrowie艅 jest聽mimo wszystko bardzo optymistyczna.聽Przechodzi powoli (patrz Chiny)Na 艣wiecie na godzin臋 8.00 16 marca zanotowano 170 192 infekcji, 6 527 zgon贸w i 77 786 wyzdrowie艅. Wcze艣niej na 15 marca na godzin臋 8.00 zanotowano 156 948 infekcji wywo艂anych koronawirusem. Zmar艂o 5 839 os贸b. Do zdrowia powr贸ci艂o 75 939 os贸b. O godzinie 9.00 zaka偶onych by艂o 157121 os贸b. O godzinie 21.00 choruj膮cych by艂o 169 217 os贸b, zgon贸w - 6 492. Wyzdrowia艂o 76 615 os贸b.

Liczba stwierdzonych przypadk贸w wyst膮pienia koronawirusa w Polsce. Wykres dzie艅 po dniu 20.03.2020 (godz. 12.00)Koronawirus w Polsce [WYKRES] / Esri Polska / gov.pl:

Liczba stwierdzonych przypadk贸w wyst膮pienia koronawirusa w Polsce. Wykres dzie艅 po dniu 20.03.2020 (godz. 12.00)

Edytowano przez Ywa

Lewy pas to nie k贸艂ko r贸偶a艅cowe

Udost臋pnij ten post

Napisano (edytowany)
6 godzin temu, staszek131415 napisa艂:

Jakie s膮dy takie wyroki chcia艂oby si臋 rzec ......

A 偶eby nie by艂o mi Owsiak nie przeszkadza chce ch艂op zarobi膰 pomagaj膮c przy tym innym ale nie podoba mi si臋 stawianie go na piedestale jakby niewiadomo co zrobi艂

W艂a艣nie ch艂op mia艂 pomys艂 jak si臋 dorobi膰 hajs贸w przez pomaganie i nic mi do tego. Ale te偶 nie rozumiem jak ludzie stawiaj膮 go za wz贸r i popadaj膮 w przesadny zachwyt. Jak z puszek do kieszeni co艣 skapnie to Owsiaka zobaczysz w ka偶dej reklamie Ale teraz siedzi cicho jak mysz pod miot艂膮, czy to nie dziwne??聽馃

6 godzin temu, cinek1808 napisa艂:

Nie wiem jak w innych cz臋艣ciach kraju ale u nas policji to nie ma za wiele na drogach. Siedz膮 pochowani za biurkami i taka to Polska policja.

Edytowano przez Rolnik_z_Podkarpacia
  • Like 1

Udost臋pnij ten post

bezbarwny    233

A ja by艂 dzisiaj na przeja偶d偶ce brzegiem Nysy 艁u偶yckiej i tak jad臋 i jad臋, a偶 naraz w oddali jakby 鈥瀔ibel sieciowy鈥 widz臋. Podje偶d偶am bli偶ej i ju偶 w膮tpliwo艣ci 偶adnych nie mam. Na wale, stoi Toi-toi, a tu偶 obok, radiow贸z policyjny. W tym miejscu, jest stary most, kt贸ry w czasie wojny, zosta艂 cz臋艣ciowo wysadzony. Tzn, nad korytem rzeki jest, ale zaraz za, zerwany. W ramach wsp贸艂pracy przyleg艂ych z obu stron granicy wsi, po wej艣ciu do strefy szengen, zosta艂y postawione/wybudowane tam schody, dzi臋ki kt贸rym mo偶na przedosta膰 si臋 na drug膮 stron臋 rzeki. Korzystaj膮 z tego piesi, rolkarze i rowerzy艣ci. Tak, czy siak, teraz policja przeprawy pilnuje. Tzn, chcia艂em podjecha膰, bo troch臋 w膮tpliwo艣ci mia艂em i zapyta膰, czy oni tego mostu pilnuj膮, czy sracza, bo most tu od dziesi臋cioleci stoi i policji nigdy nie widzia艂em, a toi toi pierwszy raz widz臋, i mo偶e oni tu przez to? Pomaca艂em kieszenie i doszed艂em do wniosku, 偶e bez dokument贸w 偶adnych, to wychyla膰 si臋 nie wypada, wi臋c nie doje偶d偶a艂em do nich by wjazdem/zjazdem z brzegu poza wa艂 si臋 wydosta膰, tylko 偶贸艂wia w艂膮czy艂em i w poprzek wa艂 pokonawszy, oddali艂em si臋 ku uciesze swojej i policjant贸w niesmaku chyba, bo gdy ty艂em do nich ju偶 by艂em, to w lusterku widzia艂em, 偶e z radiowozu wyle藕li. Toi toi na wale...No tego to jeszcze w kinie nie grali...a mo偶e wzd艂u偶 granicy znacznie wi臋cej ich stoi? To by t艂umaczy艂o zwi臋kszone zapotrzebowanie na papier toaletowy i mo偶e st膮d jego braki swego czasu.聽

• Thanks 1
  • Haha 3

You Shook Me All Night Long

M&M

Udost臋pnij ten post

tess    128

Jakie wypracowanie 艣liczne馃槀馃ぃ馃ぃa偶 pucharka dostaniesz馃榿 ale szkoda 偶e nie podjecha艂e艣 i nie zagada艂e艣馃構 teraz b臋dziemy 偶yli w tej strasznej niewiedzy... 馃槒馃構馃構馃構

Szkoda tej dziewczyny co zmar艂a a co z dzieckiem? Nie wiedzia艂am, 偶e mia艂a cesark臋 my艣la艂am, 偶e seps臋?聽

• Thanks 1

Udost臋pnij ten post

Napisano (edytowany)

Kobieta jest z Janowa Lubelskiego聽 a urodzila w Nisku przez cesarke,聽 zarazi艂a si臋 od swojej mamy i trafi艂a do 艁a艅cuta na zaka藕ny, mia艂a sepse i to raczej przyczyni艂o si臋 do 艣mierci chocia偶聽 korona pewnie te偶 mia艂a wp艂yw.

Edytowano przez Rolnik_z_Podkarpacia
  • Sad 1

Udost臋pnij ten post

tess    128

A te dziecie te偶 ma Koronawirusa?聽

Dzi艣 rozmawia艂am z dziewczyn膮 co te偶 ma urodzi膰... W艂a艣ciwie my艣la艂am 偶eby mi przes艂a艂a na@ papiery ze szpitala do macierzy艅skiego, a TO jej nie chce na ten 艣wiat i 40 tydz. siedzi u mamusi... Niech siedzi馃グ... Bo teraz to聽 strach... Masakra wsp贸艂czuj臋 wszystkim kt贸rzy musz膮 w tej chwili si臋 tak zamartwia膰. 馃槓

Udost臋pnij ten post

dysydent    880
Napisano (edytowany)

albo nie
zmieni艂em tre艣膰 posta 偶eby nie by艂 pusty

Edytowano przez dysydent
  • Confused 1

Udost臋pnij ten post

bezbarwny    233
21 minut temu, tess napisa艂:

Jakie wypracowanie 艣liczne馃槀馃ぃ馃ぃa偶 pucharka dostaniesz馃榿 ale szkoda 偶e nie podjecha艂e艣 i nie zagada艂e艣馃構 teraz b臋dziemy 偶yli w tej strasznej niewiedzy... 馃槒馃構馃構馃構

Je艣li Panowie policjanci ca艂膮 dob臋 tam stoj膮, to marnotrawienie zasob贸w zwyczajne, bo wystarczy艂oby schody zdemontowa膰.聽
Poza tym, od niewiedzy, nic Ci nie b臋dzie. Za nawozu siew si臋 bierz, bo u mnie rozsiewacz po drugiej dawce ju偶 si臋 myje馃檮馃構

M&M

Udost臋pnij ten post

Ywa    90
Napisano (edytowany)
54 minuty temu, bezbarwny napisa艂:

A ja by艂 dzisiaj na przeja偶d偶ce brzegiem Nysy 艁u偶yckiej i tak jad臋 i jad臋, a偶 naraz w oddali jakby 鈥瀔ibel sieciowy鈥 widz臋. Podje偶d偶am bli偶ej i ju偶 w膮tpliwo艣ci 偶adnych nie mam. Na wale, stoi Toi-toi, a tu偶 obok, radiow贸z policyjny. W tym miejscu, jest stary most, kt贸ry w czasie wojny, zosta艂 cz臋艣ciowo wysadzony. Tzn, nad korytem rzeki jest, ale zaraz za, zerwany. W ramach wsp贸艂pracy przyleg艂ych z obu stron granicy wsi, po wej艣ciu do strefy szengen, zosta艂y postawione/wybudowane tam schody, dzi臋ki kt贸rym mo偶na przedosta膰 si臋 na drug膮 stron臋 rzeki. Korzystaj膮 z tego piesi, rolkarze i rowerzy艣ci. Tak, czy siak, teraz policja przeprawy pilnuje. Tzn, chcia艂em podjecha膰, bo troch臋 w膮tpliwo艣ci mia艂em i zapyta膰, czy oni tego mostu pilnuj膮, czy sracza, bo most tu od dziesi臋cioleci stoi i policji nigdy nie widzia艂em, a toi toi pierwszy raz widz臋, i mo偶e oni tu przez to? Pomaca艂em kieszenie i doszed艂em do wniosku, 偶e bez dokument贸w 偶adnych, to wychyla膰 si臋 nie wypada, wi臋c nie doje偶d偶a艂em do nich by wjazdem/zjazdem z brzegu poza wa艂 si臋 wydosta膰, tylko 偶贸艂wia w艂膮czy艂em i w poprzek wa艂 pokonawszy, oddali艂em si臋 ku uciesze swojej i policjant贸w niesmaku chyba, bo gdy ty艂em do nich ju偶 by艂em, to w lusterku widzia艂em, 偶e z radiowozu wyle藕li. Toi toi na wale...No tego to jeszcze w kinie nie grali...a mo偶e wzd艂u偶 granicy znacznie wi臋cej ich stoi? To by t艂umaczy艂o zwi臋kszone zapotrzebowanie na papier toaletowy i mo偶e st膮d jego braki swego czasu.聽

Nie strasz, mam nadziej臋, 偶e jutro normalnie b臋dzie w sklepie i jakie艣 bajki tu opowiadaj膮 o jego braku. Inaczej zostanie mi chyba 偶ebranie.

https://www.gazetaprawna.pl/artykuly/1461402,koronawirus-pruszcz-gdanski-policjanci-kwarantanna.html

24 minuty temu, Rolnik_z_Podkarpacia napisa艂:

Kobieta jest z Janowa Lubelskiego聽 a urodzila w Nisku przez cesarke,聽 zarazi艂a si臋 od swojej mamy i trafi艂a do 艁a艅cuta na zaka藕ny, mia艂a sepse i to raczej przyczyni艂o si臋 do 艣mierci chocia偶聽 korona pewnie te偶 mia艂a wp艂yw.

A to te偶 bardzo przykre聽https://serwisy.gazetaprawna.pl/zdrowie/artykuly/1461847,koronawirus-w-polsce-ginekolog-poznan.html

Edytowano przez Ywa

Lewy pas to nie k贸艂ko r贸偶a艅cowe

Udost臋pnij ten post

tess    128

Bezbarwny ja ju偶 to co mia艂am pory膰- to pory艂am, wczoraj opryskiwacz zaprz臋g艂am, przejrza艂am- a tam mu guma p臋k艂a馃槄i teraz musz臋 jecha膰 szuka膰 odpowiedniej... ale uwierz, 偶e jako艣 niby nie- a siada na 艂eb to wszystko i nic聽 si臋 nie chce - nic nie cieszy... Bo co tu zaplanujesz jak.... Ehhhh馃槕

Udost臋pnij ten post

dsbh    129
34 minuty temu, tess napisa艂:

Nic straconego. @bezbarwny jed藕 jutro jeszcze raz, tylko we藕 dokumenty z sob膮 :).

• Haha 1

Udost臋pnij ten post

bezbarwny    233

Jutro, to ja dmucham, zbo偶e, ale w niedziel臋 na sping si臋 tam wybior臋 bo woda 艂adna, to i zajad臋, i zapytam, czy skorzysta膰 mog臋, bo te偶 godnie bym chcia艂. Swoj膮 drog膮 to ciekawe, 偶e do kontroli radarowych na przyczepkach toi toi nie wo偶膮, no bo jak wtedy gdy 鈥瀗a stron臋鈥 si臋 zachce? Wtedy 鈥瀏odnie鈥 聽uchodzi膰 nie musi?聽

• Like 1
  • Haha 1

M&M

Udost臋pnij ten post

Genera艂    193

W Niemczech聽 p艂yn聽 do聽 dezynfekcji聽 r膮k聽聽 pojemnik 250ml聽聽 8 euro.聽聽 Orlen聽 powinien聽 produkcje聽 podwoi膰 聽聽 i聽 eksportowa膰聽

• Like 1

Pandemia聽 艢wi艅skiej Grypy聽 2010 rok聽 - 艢pijcie聽 spokojnie, pracujcie聽 spokojnie, cieszcie si臋聽 wiosn膮聽 wszystko jest聽 pod聽 kontrol膮- m贸wi艂a聽 minister zdrowia聽 w rz膮dzie PO-PSL Ewa聽 Kopacz -聽 180 ofiar聽 艣miertelnych聽 艣wi艅skiej grypy

Rzecznik rz膮du M. Kidawa-B艂o艅ska zapytana o brakuj膮ce 19mld z reformy OFE聽 2014 rok聽 - ,,to s膮 na pewno jakie艣 kwoty聽 wynikaj膮ce z pewnych dzia艂a艅,,

Udost臋pnij ten post

Pafnucy    841

Ty z tych co i na聽 nieszcz臋艣ciu by艣 kas臋 trzepa艂.聽

DLACZEGO MODERATOR TOLERUJE TEGO聽TROLA??

Udost臋pnij ten post

dysydent    880
Napisano (edytowany)

usuniesz piewc臋 aktualnej w艂adzy?
i to by膰 mo偶e w przeddzie艅 stanu wyj膮tkowego

Edytowano przez dysydent

Udost臋pnij ten post

Pafnucy    841
Napisano (edytowany)

Ale to nie piewca. to najni偶sza forma hejtera. Nie wiem ile mu p艂ac膮 ,ale u mnie odraz臋 wzbudza takie co艣.

Ludzie umieraj膮, a to co艣 ma pomys艂 jak na tym zarobi膰. Jak nazwa膰 takie BYDLE ?聽

Edytowano przez Pafnucy

Udost臋pnij ten post

racyl    1962

1584375745-olquvf-500.jpg

35 minut temu, Pafnucy napisa艂:

Ale to nie piewca. to najni偶sza forma hejtera. Nie wiem ile mu p艂ac膮 ,ale u mnie odraz臋 wzbudza takie co艣.

Ludzie umieraj膮, a to co艣 ma pomys艂 jak na tym zarobi膰. Jak nazwa膰 takie BYDLE ?聽

mieli przenie艣膰 kampani臋 to internetu i to zrobili 馃槀

• Like 1
  • Haha 1

Udost臋pnij ten post

Pafnucy    841

Jeszcze ze dw贸ch takich聽gienera艂贸w聽i ludzie z obrzydzeniem na PiS zaczn膮 patrze膰聽

Udost臋pnij ten post

dysydent    880
Napisano (edytowany)
50 minut temu, Pafnucy napisa艂:

s膮 gorsze formy聽 jeszcze politycznego oddzia艂ywania.
je艣li ograniczaj膮 si臋 tylko do takich to jeszcze nie jest tak 藕le
nawet nie wiem czy takiego bym nie wynaj膮艂 aby mia艂 moich przeciwnik贸w wychwala膰 bo kogo by nie wychwala艂 robi mu tylko nied藕wiedzi膮 przys艂ug臋
no patrz
nie zauwa偶y艂em Twego ostatniego posta bo w sumie doszli艣my do tego samego wniosku i niepotrzebnie pisa艂em
no mo偶e ja troch臋 dalej - tak na prawd臋 to czort wie kto go wynaj膮艂

Edytowano przez dysydent
  • Like 1

Udost臋pnij ten post

Pafnucy    841

Ale co taki ma we 艂bie? W艂a艣ciwie to raczej nie ma?聽 呕al聽 聽Ze wstydu bym si臋 spali艂 po takich s艂owach.

Udost臋pnij ten post

racyl    1962

mo偶e za bardzo si臋 zdezynfekowa艂 tym orlenowskim p艂ynem co go tak wychwala 馃槃

Udost臋pnij ten post

B膮d藕 aktywny! Zaloguj si臋 lub utw贸rz konto

Tylko zarejestrowani u偶ytkownicy mog膮 komentowa膰 zawarto艣膰 tej strony

Utw贸rz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj si臋

Posiadasz w艂asne konto? U偶yj go!

Zaloguj si臋

• Podobna zawarto艣膰

• Przez yacenty
      Zapraszam do dzielenia si臋 swoimi przemy艣leniami na temat sytuacji politycznej w Polsce w nowym temacie.
      Stary zamykam, poniewa偶 jest strasznie d艂ugi i wolno dzia艂a.
      Link do starego tematu:聽https://www.agrofoto.pl/forum/topic/89483-obecna-sytuacja-polityczna-w-polsce/

• Go艣膰 Profil usuni臋ty
      Przez Go艣膰 Profil usuni臋ty
      jak modzi nie mog膮 to ja temat za艂o偶臋
      aby wszystkim 偶y艂o si臋 lepiej... nie tylko tym z PO

czyta艂 kto艣 ksi膮偶k臋 "Czy mogli艣my przetrwa膰" R Szeremetiewa?
    • Przez manko
      czy kto艣 z was koledzy agrofotowicze interesuje si臋 tzw. teoriami spiskowymi?? np. atakiem z 11 wrze艣nia??
    • Przez Matey
      W zwi膮zku z brakiem odpowiedniego tematu na forum dotycz膮cego "codziennej polityki" zak艂adam nowy w膮tek. Tutaj bez obaw mo偶ecie porusza膰 tematy polityczne zwi膮zane m. in. z dop艂atami bezpo艣rednimi czy projektami ustaw
    • Przez Krzynio257
      Witam Was serdecznie zak艂adam ten temat aby Was troszk臋 poruszy膰, zach臋ci膰, zmobilizowa膰 do uczestnictwa w projekcie Konfederacji Rolniczo Konsumenckiej. Prosz臋 Was o komentarze jak to widzicie, Wasze uwagi, spostrze偶enia, problemy wyst臋puj膮ce w naszym kraju zar贸wno w rolnictwie jak i problemy konsument贸w, czyli nas wszystkich. Jako przewodnicz膮cy Konferencji Rolniczo Konsumenckiej w wojew贸dztwie Podlaskim zachecam r贸wnie偶 do kontaktu oraz brania udzia艂u w tworzeniu struktur Konfederacji Rolniczo Konsumenckiej. Poruszamy najwa偶niejsze sprawy, stw贸rzmy godna reprezentacj臋 Nas rolnik贸w. Sp贸jrzmy na to jak膮 偶ywno艣膰 jest nam sprzedawana, co jedz膮 nasze dzieci.Pokazmy Nasz膮 si艂臋 w walce o lepsze jutro i godne 偶ycie. Pozdrawiam Krzysiek Jab艂o艅ski
  • Utw贸rz nowe...

Wa偶ne informacje

U偶ywamy plik贸w cookies, aby poprawi膰 funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowuj膮 tre艣膰 strony, w tym wy艣wietlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowa艅 u偶ytkownika, pozwalaj膮 nam r贸wnie偶 zrozumie膰, w jaki spos贸b korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawie艅 dotycz膮cych cookies oznacza, 偶e b臋d膮 one zamieszczane w Twoim urz膮dzeniu ko艅cowym. Mo偶esz dokona膰 w ka偶dym czasie zmiany ustawie艅 dotycz膮cych cookies. Wi臋cej szczeg贸艂贸w w naszej Polityce prywatno艣ci i plik贸w cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikacj臋
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj