Gość

Koronawirus

Polecane posty

jacus    3050

marecek juz zapomnial co pinokio opowiadal ??

to znowu przekaz kondona z kurwizji


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
galan99    7594

Armia chce zwiększyć liczbę rezerwistów. Może wezwać nawet 200 tys. osób .

W przyszłym roku armia planuje zwiększyć liczbę rezerwistów wzywanych na obowiązkowe ćwiczenia. Wszystko zależeć będzie od tego, jak w przyszłym roku rozwinie się epidemia koronawirusa.

W 2021 roku armia chce wezwać 200 tys. rezerwistów na ćwiczenia wojskowe

Rzeczniczka Sztabu Generalnego Wojska Polskiego płk Joanna Klejszmit dodaje jednak, że ostateczna liczba przeszkolonych podana zostanie za rok. Wielkość wezwań uzależniona jest bowiem od długości ćwiczeń wojskowych oraz potrzeb poszczególnych jednostek. Zazwyczaj rezerwiści wzywani są na obowiązkowe ćwiczenia, które trwają od pięciu do 14 dni kalendarzowych.

 

Bardzo wielu pójdzie w kamasze na 14 dni .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jarecki    3274
Dnia 19.10.2020 o 13:59, dysydent napisał:

@jarecki po pierwsze to się powtarzasz z tą "większością" a skoro już to niech Ci. będzie. :)

ooo i dziś jest własciwy moment na powtórzenie co to jest wiekszość sejmowa .a to wczoraj to tyczyło sie odwołania premiera olszewskiego przez wiekszość sejmową ,pewno za kilka dni przez opozycje bedzie dramat w walce z cowid 19  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

 

Logika działań nierządu w pigułce.

Pokazówka ze stadionem zrobiona - wczoraj pierwszy przydupas vatowieckiego z kolegami od koryta udzielali wywiadu na tle rozładowywanego tira. Kij z tym, że dostawy przyjmuje się w innym miejscu - sytuacja jest tragiczna i trzeba to zrobić akurat tam dla podkreślenia powagi sytuacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6412
2 godziny temu, galan99 napisał:

Bardzo wielu pójdzie w kamasze na 14 dni .

Jak tak dalej pójdzie, to nikt nie pójdzie na 14 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6412
10 minut temu, jacus napisał:

polacy tez tak mysleli na wiosne..

Na wiosnę, to ja bym sie upierał że u nas już to było.:lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3050

trudno powiedziec-cos zle sie czulem po powrocie z niemiec,danii i szwecji 😂, nawet na poczatku lutego pelno bylo turystow z chin i wloch.  nieraz zartowalem ze znajomymi za juz s-wirusa mialem, 

0_1_104769_Sylwester_2020_przez_krolakkk.jpg

Edytowano przez jacus

buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4616
3 godziny temu, jacus napisał:

trudno powiedziec-cos zle sie czulem po powrocie z niemiec,danii i szwecji 😂, nawet na poczatku lutego pelno bylo turystow z chin i wloch.  nieraz zartowalem ze znajomymi za juz s-wirusa mialem, 

0_1_104769_Sylwester_2020_przez_krolakkk.jpg

hmmm czy kto jest złe czy dobre ? warszawiaków na narodowym tak z politykami to wyjdzie nam na zdrowie 


Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dysydent    3142

parafrazując Lema - jest jedna praktyczna strona internetu; można poznać ilu nas otacza autentycznych debili
Oczywiście na myśli mam bohaterów filmu (jeśli by kto mnie opatrznie lub tendencyjnie chciał zrozumieć )

to może dla tego rządy próbują przejęć kontrolę nad wolnym przekazem informacji aby ukryć jakiego elektoratu są reprezentacją.

 

 

Edytowano przez dysydent

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
peugeot    378

Oni , znaczy się rządzący , mają na koncie nie gorsze teksty , a że plotą do mikrofonu to się rozniosło po narodzie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Co  to  się  stało  że  sejmowa  konfitura   zaczęła  zakładać  maseczki  w  sejmie  ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Strongman    3228

Szpital narodowy to show z tego co słyszałem to lekarze i pielęgniarki tam się pchają ale tylko dla wybranych,kamery sława.

Ludzie na wsiach testów nie robią bo jak by wyszło ze masz i ktoś by umarł to twoja wina będzie,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3050

za to do szpitala w krakowskim centrum kongresowym chetnych brak-wojewoda wyslal zaproszenia i nie ma odzewu...personelu brakuje w kazdym szpitalu wiec mnie to nie dziwi.


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
    • Przez tomek1974
      wojna na ukrainie dzień 330 
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj