peugeot

Members
 • Ilość treści

  1017
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Wszystko napisane przez peugeot

 1. Sprawdź elektrozawór, szczególnie ten od podnoszenia belki . Pewnie jest nie domknięty.
 2. O to co najmniej połowa uczestników tego forum dostała by takie zapytanie.
 3. Mam nadzieję że tak samo rozumiesz i popierasz interes np niemiecki czy francuski w całym tym zamieszaniu .
 4. Dobrze wiesz że to nie takie proste . Bajkami z mchu i paproci można nazwać wszystko nawet te transporty zboża z Ukrainy bo to tylko kwestia doboru argumentów i wyboru komu wierzymy lub nie.
 5. W tym temacie bardziej mnie interesuje co wyprawiają w Polsce i Ukrainie .
 6. No tak , zaraz będziemy się licytować kto koga bardziej nienawidzi . Ty pomyśl lepiej kto jest za to odpowiedzialny .
 7. SZZONE nie , transporty przejeżdżają bo ktoś je zamówił ( zgodnie z prawem ) . Ich zasługą jest to że spora część Polaków z tego powodu nienawidzi Ukraińców i w odwecie Ukraińcy nas . W takich okolicznościach nie trudno o nieszczęście , historia jest dobrym przykładem .
 8. Tak to już jest , ruskie farmy trolli pracują pełną mocą , nakręcają Polaków na Ukraińców i na odwrót. Polscy rolnicy protestują często na skutek ruskiej dezinformacji i spirala się nakręca . Dobrze to się nie zakończy .
 9. Czyli co , nie reagować wcale ? Nie , wiem aby odreagować złość to wyżyjemy się na Ukraińcach . Taka Wasza polityka
 10. To już historia i jej nie zmienisz . Jedna i druga strona ma coś na sumieniu.
 11. Ukraina produkuje jak chce a my zezwalamy na import , to nasz problem a nie ich . Będzie ich jeśli postawimy taki warunek .
 12. To dobra metoda stosowana w cywilizowanym świecie , ale nie przez polskiego rolnika . Polacy wolą obarczyć odpowiedzialnością kogoś innego aby tylko nie siebie .
 13. Rozumiem niezadowolenie z naszych polityków którzy do tego doprowadzili jak i protesty z tym związane . Ale nie rozumiem i nie zgadzam się z pogardą jaką niektórzy wypowiadają się o narodzie ukraińskim . Europa sprzedaje swoje towary w Ukrainie i to jest ok , a gdy Ukraina sprzedaje w Europie to już dla Was prawie zbrodnia . Polska cały czas zachęca inwestorów zagranicznych niskimi kosztami pracy i ulgami w podatkach , Ukraińcy mają prawo do tego samego. Chcecie równości i sprawiedliwości to bądźcie sprawiedliwi bo sami też tej sprawiedliwości od innych oczekujecie. Wstyd mi za niektórych Polaków, za ten brak obiektywizmu i egoizm .
 14. Polska ze swoim położeniem geopolitycznym nie ma opcji do wyboru , no może są dwie - walczyć albo nie istnieć .
 15. A polscy żołnierze np w czasie 2 wojny światowej o co walczyli poza granicami Polski ?
 16. Na stronie np wabco jest dokładnie opisana zasada takiego zaworu. Dla przykładu, po tłumaczeniu translatorem :
 17. Rolnictwo w takiej postaci będzie zanikać .Nie ma wyjścia jeśli chcecie dociągnąć do emerytury trzeba zacząć wspólnie kupować i sprzedawać potrzebne towary . Później sprzedać - wydzierżawić , dzieci do pracy w mieście . Ukraina nie jest tu powodem a wzrost wydajności i automatyzacja .
 18. Da się ale potrzebny jest np. generator funkcyjny . Kiedyś sprawdzałem też generatorem który jest częścią szukacza par przewodów .
 19. Konektor W to wyjście do obrotomierza , jeśli go nie ma to zmień alternator albo wyprowadź je z tego alternatora który masz teraz założony . W jest połączone do jednej fazy przed prostownikiem i występuje tam napięcie przemienne o częstotliwości proporcjonalnej do obrotów .
 20. Mam chińczyka i jest dokładniejszy ( sprawdzone odchyłki poniżej 1% ) od markowych przy czym był kilkukrotnie tańszy .
 21. Dla Ciebie ważny jest moment obrotowy , silnik o większej chłonności będzie miał wyższy moment i niższe obroty .
×
×
 • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj