Gość

Koronawirus

Polecane posty

Gość   
Gość

Przed chwilą Wet mówił że ludzie się boją mu rękę podać i dystans podczas rozmowy trzymają. 

Sąsiadowi byk kinola złamał, jutro jedzie do szpitala, też się boi czy z tamtąd nic nie przyniesie. 

Na miedzy sąsiad z ojcem się przewitali łokciem. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slawek74    12194
Paulina1985 napisał:

kurczę, ludzie mieli rację jak robili zapasy na armagedon...🤣 tylko dlaczego w biedronce wykupili wszystkie banany?????? 🤔🤔🤔🤔🤔

A po co Tobie?🤔🤯


U mnie był z częściami do dojarki też łokcie

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

🤷‍♀️ noooo coooo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ThePerkins    934

To się już robi chore, a obawiam się , że najwięcej naznoszą tego te mochairy, no bo jak to w niedziele nie być w Kościele i nie przeżegnać się wodą święconą i do komunii nie iść. Wyjść i tak będzie trzeba, jeść coś mus chyba nie ?... Ciekawe tylko jak długo będzie to trwało, ale jeśli wybuchnie epidemia i u nas to nie ma bata żeby się nie zarazić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kewink    141

A ja babkę po zabiegu zaćmy muszę wozić do szpitala na kontrolę 😞 z pierwszym okiem 7 wyjazdów było a teraz znowu się zacznie jazda 😑 może do Suwałk nie dojdzie. Rotavec corona działa na koronawirusy, może warto spróbować 🤔 10 ml powinno styknąć😅

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

teraz czas na robienie zakupów w malych sklepikach wioskowych, a nie jezdzic do molochow na spędy 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
33 minuty temu, mariusz4321 napisał:

@sabuliga Lotnictwo na Wacie ale chwilowo przez dwa tygodnie mam wolne ;)

I co cieżko. Słyszałem że na ta uczelnie przyjmuja po znajomości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kewink    141

Te wioskowe sklepiki to też nie takie bezpieczne 🙄 u nas koleś z Niemiec przyjechał to odrazu na piwo do sklepu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ThePerkins    934

U mnie nawet teraz nie ma sklepu ... Dziś w biedrze był taki szał , że sobie darowałem a chciałem sobie chlebek ze słonecznikiem kupić bo dobry jest :D 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Ja to tak się zastanawiam , czy nie lepiej zachorować teraz niż później ? 🤔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
leszek1000    1816

Rozdawanie Komunii świętej nie jest higieniczne. Moim zdaniem ksiądz powinien założyć białką lateksową rękawiczkę i rozdawać wiernym. 

Kurde a teraz święta idą. Trzeba do spowiedzi iść i komunie przyjąć 😬

  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

U nas za to poszczą, pijaki bo post, a sklepowa bo dochodów brak, chleba w sklepie we wsi to już 6 lat nie ma. Z wędliny to konserwa tłuszczową z Łukowa, może trza i kupić jutro, bo jeszcze i tego nie będzie😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Może chociaż ceny zbóż wzrosną, bo jak widać zapotrzebowanie jest spore. Dziś mydła w płynie nie uświadczysz. Ludzie się boją nie tylko o siebie ale i dziadków więc zakupy większe są zrozumiałe. Im mniej wyjazdów tym bezpieczniej dla wszystkich. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
leszek1000    1816

Na spokojny sen polecam paczkę tabletek nasennych. Dobranoc 

Taki żart. Już z Ukrainy w oponach środki jadą. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariusz4321    98
1 godzinę temu, sabuliga napisał:

I co cieżko. Słyszałem że na ta uczelnie przyjmuja po znajomości.

Czy ciężko to zależy dla kogo i jaki kierunek. Co do znajomości to nie potrzeba tu żadnych - wystarczą dobre wyniki na maturze a co do wojskowej rekrutacji to testy sprawnościowe są w miarę łatwe. Najciężej jest się dostać na najłatwiejszy kierunek czyli logistykę a z kolei na elektronikę jest bardzo niski próg bo nie ma chętnych.

Co do przyjmowania po znajomości to raczej chodziło pewnie o Dęblin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piotr30piotr    168

Księże proboszczu czy nasza parafia jest przygotowana na koronawirusa? Tak jest przygotowana właśnie dokupilem pół hektara na cmentarz. 

 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzysieek    337
1 godzinę temu, leszek1000 napisał:

Rozdawanie Komunii świętej nie jest higieniczne. Moim zdaniem ksiądz powinien założyć białką lateksową rękawiczkę i rozdawać wiernym. 

Kurde a teraz święta idą. Trzeba do spowiedzi iść i komunie przyjąć 😬

Komunikant to powinni do ręki dawać. Ile to razy podczas przyjmowania komunii ksiądz dotknął przypadkiem palcem moich ust. Jak tak każdemu dotyka to dziękuję bardzo... Weź tu się czymś nie zaraź... Temu rzadko chodzę.

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andrz_    432

Mam propozycje żeby zamknąć ten temat . Wokół jest tyle szumu  po co nam to jest tutaj potrzebne , 
Pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
danielhaker    6901

A gdy ksiądz podaje Ci komunikant z ręki do ręki, to już jest inaczej?

4 godziny temu, Pafnucy napisał:

No ba . Jak zwykle . Po co kusić los i wierzyć że Opatrzność nas ochroni .

Skoro miała by ochronić to po co nam to zesłała .

Tak się zastanawiam . @danielhaker , a jak rękę wypadnie podać kichającej i kaszlącej osobie obok ?? 🤔

Może ręka mi nie uschnie :ph34r: Po drugie od tego jest woda i mydło, aby ręce myć. Polecam ;);) 

Nigdy nie wstydzę się tego, że chodzę do Kościoła, ale ciekawi mnie jedna rzecz, że najwięcej do powiedzenia w spawie Kościoła mają zawsze ludzie, którzy do niego nie chodzą. Na af również doskonale to widać

Zaraz tu ogarniemy jakiś porządek, bo panika przed wirusem objęła już całe forum 😛

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
danielhaker    6901

Nie, chodzi o przeniesienie postów w odpowiednie miejsca

EDIT:

Tadam 👏

34 minuty temu, Andrz_ napisał:

Mam propozycje żeby zamknąć ten temat . Wokół jest tyle szumu  po co nam to jest tutaj potrzebne , 
Pozdrawiam wszystkich

Zdecydowanie nie. Jeśli mają panikować, to lepiej niech to robią w jednym temacie i wystarczy

Edytowano przez danielhaker
  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andrz_    432

Pewne i zdecydowane  raczej nie .
Skoro Wasza Troskliwość tak uważa 😃😃.

2 godziny temu, karol6130 napisał:

U nas za to poszczą, pijaki bo post, a sklepowa bo dochodów brak, chleba w sklepie we wsi to już 6 lat nie ma. Z wędliny to konserwa tłuszczową z Łukowa, może trza i kupić jutro, bo jeszcze i tego nie będzie😂

Powiedzcie co to jest że większość nałogowych alkoholików nie pije w poście . Da się ? 

Edytowano przez Andrz_

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przezuwaczka    446
57 minut temu, danielhaker napisał:

najwięcej do powiedzenia w spawie Kościoła mają zawsze ludzie, którzy do niego nie chodzą

U mnie jedna do komuni a druga do bierzmowania i nie będą chodzić do kościoła, aż się uspokoi. Babci mieszkającej z nami nie będą narażać😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
    • Przez tomek1974
      wojna na ukrainie dzień 330 
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj