Daoran23

John deere 6800 zimny pali ciepły nie

Polecane posty

Daoran23    0

Witam otóż mam taki problem wszystko było w porządku do momentu to znaczy palił zimny jak i ciepły ja zgasiłem rozgrzanego chce go zapalic przekręcam kluczyk i nic tylko kontrolki numer 8,9 13,14 sie zapalały a wskaźniki od temp. i paliwa szły na zero jak przy wyłączonym  i nic tylko jakieś cykanie przy bezpiecznikach słychać było pomógł mi akurat gościu który troche lepiej kapuje ode mnie bo to pierwszy taki  ciągnik spróbował na zwarcie i zapalił bez problemu kontrolki żadne sie nie świeciły na polu tak samo go zapaliłem na zware a w domu na kluczyk nic i na zware tylko kręcił i nie odpalał więc stał tak do rana a rano zapalił na kluczyk bez problemu :D normalnie cyrk jak przekręce kluczyk to pompke w zbiorniku słychać i przy pompie paliwowej to od odcinania tez cyka prosze o pomoc i wyrozumiałość

jd6800.jpeg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mikad    1136

Nayebałeś jednym zdaniem że w drugim wersie odechciało mi się czytać.

  • Haha 1

"Robiąc cokolwiek stajesz się kimkolwiek, nie robiąc nic stajesz się nikim"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrest    25718

Klemy nie zasiarczone, bezpieczniki łączą, masa na kabinę nie zaśniedziała?

Poruszaj rewersem w trakcie odpalania, może do końca nie rozłączać i nie chce odpalić. Mój były landini tak miał że raz palił z kluczyka raz nie. Właśnie rewers do końca nie rozlączał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wsbil    29

Akumulator lub rozrusznik. Na ciepłym jak nie będzie chciał zakręcić podepnij się z kablami pod inny pojazd....


Ursus C360
Ursus C330
Sprzęty stare ale jadą, po swojemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Shaun    243
8 godzin temu, Daoran23 napisał:

Witam otóż mam taki problem wszystko było w porządku do momentu to znaczy palił zimny jak i ciepły ja zgasiłem rozgrzanego chce go zapalic przekręcam kluczyk i nic

jd6800.jpeg

wskazuje na kiepską pompę paliwową,  a poza tym instalacja do przejrzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dawid_1592    12

Czujnik rewersu zacina się. Wyjmij poruszaj "kulką" tylko uważaj bo olej leci ze skrzyni - ja przetrzymalem palcem, wkrecilem z powrotem i działa jak na razie. Najlepiej wymienić na nowy ale po co. I to nie wina aku czy rozrusznika - elektromechanicy tylko koszty nie potrzebnie mi zrobili. Daj znać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daoran23    0
Dnia 29.02.2020 o 18:51, mikad napisał:

Nayebałeś jednym zdaniem że w drugim wersie odechciało mi się czytać.

nikt ci nie każe

10 godzin temu, Dawid_1592 napisał:

Czujnik rewersu zacina się. Wyjmij poruszaj "kulką" tylko uważaj bo olej leci ze skrzyni - ja przetrzymalem palcem, wkrecilem z powrotem i działa jak na razie. Najlepiej wymienić na nowy ale po co. I to nie wina aku czy rozrusznika - elektromechanicy tylko koszty nie potrzebnie mi zrobili. Daj znać

a mugłbys mnie naprowadzic w kturym miejscu jest

Dnia 29.02.2020 o 19:47, Agrest napisał:

Klemy nie zasiarczone, bezpieczniki łączą, masa na kabinę nie zaśniedziała?

Poruszaj rewersem w trakcie odpalania, może do końca nie rozłączać i nie chce odpalić. Mój były landini tak miał że raz palił z kluczyka raz nie. Właśnie rewers do końca nie rozlączał.

ruszałem rewersem i niebardzo pomogło akumulator przegladałem klemy czyste płytki zakryte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dawid_1592    12

Trzeba się położyć pod ciągnik zdjąć metalową osłonę i po lewej stronie na środku ciągnika jest. Trzeba szukać, ciężko wytłumaczyć. Sprawdź w internecie jak wygląda i szukaj 100% to jest czujnik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Michał5678
      Jechałem sobie aż mi nagle odcięło wspomaganie w John Deere 5720 pompa działa filtr został wymieniony i trochę się polepszyło ale nadal nie jest idealnie gdzie szukać przyczyny ?Podnośnik podnosi normalnie .
    • Przez Leobone
      Kontrolka włącza się jak ciągnik się zagrzeje jak jest zimny nie swieci. Czujnik wymieniony na nowy. 
      Znajomy sugeruje zwarcie w wiązce przewodów. 
      Macie jakieś doświadczenia…?

    • Przez olo1104
      Witam, pomóżcie jak to uszczelnić? Te 2 przewody wychodzą ze skrzyni do pompy,pod pedałem hamulca,z jednego leci olej,model to john deere 1020,traktor może i stary,ale wierny,bez papiera i pewnie będzie do sprzedania ,

    • Przez BartoszK
      Posiada ktoś może instrukcję obsługi do John deere 6820? Najlepiej w pdf
    • Przez ENDRIUROL
      Witam
      Pacjent John Deere 66 20
      Bezpieczniki za siedzeniem
      Znikły mi plusy na radio radio nie działa który bezpiecznik jest od plusa radia.
      Czy ma ktoś schemat bezpieczników od 20 wersji będę wdzięczny
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj