diwad8900

kupię łąki i nieużytki

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
diwad8900    8
kupię łąki i nieużytki w województwie świętokrzyskim,chodzi mi tylko o akt że jest moja a zbierać ja może ta osoba co teraz zbiera całkowice bezpłatnie ponieważ nie mam hodowli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marl    443

Ja miałem dziś propozycje zakupu łąki w Chrobrzu. Dochodzi do rzeki Nida wiec ziemia taki piasek troche,.. Cena za 1 ha = 40 tyś :D

 Gdy sie sprzedający pyta: po co Ci łąka?.

Jak powiesz, ze hodujesz bydło to cena 40 tyś/ha - bo " odbijesz zakup łaki szybko bo zwierzęta masz i sprzedasz"

Jak powiesz, ze nie hodujesz to cena 40 tys/ha - bo "w głowie Ci dopłaty ,bedziesz miał  2000 zł/ha :) "

Edytowano przez Marl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marl    443
3 godziny temu, diwad8900 napisał:

40tys? chyba ktoś nie poważny jest... tak do 10tys za ha max

Sprzedajacy straszy,ze jak nie wezme to "ten od kukurydzy kupi... "... Ogólnie na tym rejonie mozna olać temat, ludzie rezygnują z hodowli. Jak sie człowiek pokreci to coś sobie znajdzie do koszenia. Oczywiście, trzeba miec łaki włąsne w razie jakiś problemów z gromadzeniem paszy... ale nie po 40 tys/ha... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masa24    2349

Na samych łąkach przy jakiejs małej średniej to nie uzbierasz wymaganego so

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
diwad8900    8
masa24 napisał:

Na samych łąkach przy jakiejs małej średniej to nie uzbierasz wymaganego so

mam 1,5ha swojego na tym pietruszka,łąki bez natury zaorze się wsieje słonecznik na kwiaty i wszystko będzie się zgadzać 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez rolnikgospodarny95
      mam pytanie jak na 56ar  ustawić wysiew  siewnik poznaniak z 1995roku dodam że mam 5kg lucerny i 10kg trawy dodam że do tego owsa dosypię  
    • Przez Balzak
      Wymieńmy doświadczenia kto co stosuje.
    • Przez tumek19
      Mam pytanie do was na temat uprawiania tej rośliny, ceny nasion, pielegnacji itp.
    • Przez dawid9721
      witam mam zamiar posiać koniczynę czerwoną 3 letnią po koniczynie czerwone też 3 letnie czy jest to możliwe czy raczej będzie lipa
    • Przez bibon98
      Witam, nie orientuje się ktoś czy na terenach natura2000 można wyorywać trwałe użytki zielone które nie są cenne? Ciekawi mnie to bo miałem ponad 2ha cennych tuzów, a teraz przy składaniu dopłat, wszystko zamieniło się w zwykłe tuzy.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj