Zaloguj się, aby obserwować  
sam22

MF 3060-Nie działają wyjścia hydrauliczne

Polecane posty

sam22    0

mam ciągnik mf3060 od kilku lat, teraz kupilem prasę JD 590 i zayważtłem, że działa tylko jedno wyjście hydrauliki w jednej parze a w drugiej nie działa żadne. Może ktoś wie co się mogło stać. Piszcie!

sam22    0

Tojedno wyjście udało mi sie naprawić tak więc podłączyłem już tą prasę, a ten potencjometr to gdzie się znajduje bo nie wiem.

Wiadomość z agroFakt.pl

KamilW    3

Zaraz nad gniazdami takie pokrętło pewnie z 4 cm średnicy ;) Regulujemy tym prześwit w zaworach, jeśli będzie zbyt mały ustawiony to nie uści ci oleju :D

sam22    0

ale ciągnik powinien odczuwać przy naciskaniu na wywrot a u mnie w ogóle nie odczuwa, dwa już mi działają a te drugie nie

Dołącz do rozmowy

Możesz pisać i zarejestrować się później. Jeśli masz konto,Zaloguj się teraz, aby publikować na swoim koncie.
Uwaga: Twój wpis będzie wymagał zatwierdzenia moderatora, zanim będzie widoczny.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez dereniek
      Siema mam pytanie z jakiej blachy zrobić obciążnik do Mf 3060 i jaką wagę dobrać bo talerzowka waży tonę
    • Przez MowMiStryju
      Witam wszystkich,
      Mam problem w swoim Ursusie 3512 z hydrauliką zewnętrzną. Po przestawieniu rozdzielacza na położenie podania oleju na wyjścia zewnętrzne z rozdzielacza nie leci ani gram oleju, gdy wrócę na stały wydatek żeby działał podnośnik wszystko jest w jak najlepszym porządku. Podnośnik działa normalnie i podnosi bez problemu. Nadmienie że traktor ma około 20 lat i z tego co wiem to nigdy hydraulika zewnętrzna nie była w nim używana. Czy problemem może być rozdzielacz? Z góry dzięki za sugestie.
      Pozdrawiam
    • Przez ceston
      Witam mam ostatnio problem z moim Masseyem. Od razu mowie ze olej i filtry nowe. Ostatnio pekl oring przy zlaczu ktore wchodzi do pompy hydraulicznej oring wymieniony, grubosc oringu 3,5, ale po chwili jak podzialac hydraulika to strzeli znowu. Tak za kazdym razem. Co ciekawe ramiona samoczynnie nie chca opasc musza czuc ciezar a gdy go nie ma to znow wracaja do gory. Czy jest gdzies w tym ciagniku regulacja cisnienia? i czy moze to byc od zapowietrzenia ukladu? Ponizej zdjecie tego wejscia gdzie peka. I czy ktos wie do czego jest to na drugim zdjeciu? czy to odpowietrznik?  

• Przez El_Chapo2812
      Witam wszystkich specjalistów, piszę do was z zapytaniem czy może ktoś wypowiedzieć się na temat montażu wspomagania w Ursusie 4512, gdyż planuje zakup takiego zestawu i zastanawiam się czy można to bez problemu samemu założyć czy lepiej zlecić to jakiemuś mechanikowi. 
      Pozdrawiam i liczę na jakieś porady.
    • Przez Maikel1987
      W moim bobcacie  wolno działa hydraulika ,  tzn podnoszenie opuszczenie iTP .  Jak podnoszę w górę to z taki przewami  jakby podnosił czy to na pusto czy z czymś. Jak po robie coś to olej jakby taki z bąbelkami powietrza był . Czy taki olej to norma ? A może pompa powoli juz kaput ?  
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.