yacenty

Znalezione na allegro i nie tylko - 2020

Polecane posty

pawel885    2279
2 minuty temu, Partyzant85 napisał:

cwaniakuje tylko. On potulny jak baranek

No źle napisałem lał, skakał by a to różnica :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrest    25863
4 minuty temu, Partyzant85 napisał:

Niech się jedna skończy.

A zawęziłem bo w niczym innym do 50 k po 90 roku nie znajdę niczego z ehr.

Myślę jeszcze nad DF agrotron z pierwszych serii bo mają super widoczność ale tu już trzeba budżet zwiększyć do 65 000. Chyba, że jakiegoś gruza kupię tanio i ogarnę przez zimę.

@pawel885  -  cwaniakuje tylko. On potulny jak baranek :D

Szukaj a znajdziesz. Landini 2003r  za 50,5 tys sprzedałem😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jahooo    9281

ja zawężam poszukiwania do ZT323 aczkolwiek nie jest to jedyny wybór, ograniczeniem jest budżet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Zt bardzo polecam. Aczkolwiek bardzo uważnie oglądaj przed kupnem. A najlepiej weź kogoś kto się na tym zna. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel885    2279
Gość   
Gość
9 minut temu, pawel885 napisał:

Tak to zazwyczaj się kończy.... szukają, szukają a i tak kończy się tuningiem 60-tek .... Znam wielu młodych "głupich" co chcą się rozwijać, ale tak jak Tobie nie przetłumaczy.... Kupują jakieś skoczki typu 4514 czy zetor 7245 zamiast normalnego woła roboczego w 6 garach bo ojciec i tak puka się w czoło bo 60-tką całe życie obrabiał ( tylko jaka dziś baba łazi w chlewach jak rolnik w polu?), nowe sipmy/warfamy za cenę ładnej zmiennokomorówki claasa czy jd , dochodzi jakaś tam dzierżawa a to więcej bydła do obejścia i zaczyna się lament bo trzeba nocami robić bo robota nie ubywa . Potem mądrzeją, no może i by kupił coś lepszego - ale najpierw trzeba sprzedać np prasę, przecież ma tylko 2tys bel, nówka - a tu zonk, dają z bólem 30tys a dało się ponad 50.... 

Co tam za ból d*py znów masz, mówię że dajcie sobie spokój z linkami bo narazie mam ważniejsze zajęcia, i po co kobietę do chlewa gonisz 🙆‍♂️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jahooo    9281
Przed chwilą, marcin19071980 napisał:

Zt bardzo polecam. Aczkolwiek bardzo uważnie oglądaj przed kupnem. A najlepiej weź kogoś kto się na tym zna. 

Sugerujesz, że ja się nie znam na "zemście Honeckera" ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacek3773    230
7 minut temu, Partyzant85 napisał:

Niech się jedna skończy.

A zawęziłem bo w niczym innym do 50 k po 90 roku nie znajdę niczego z ehr.

Myślę jeszcze nad DF agrotron z pierwszych serii bo mają super widoczność ale tu już trzeba budżet zwiększyć do 65 000. Chyba, że jakiegoś gruza kupię tanio i ogarnę przez zimę.

@pawel885  -  cwaniakuje tylko. On potulny jak baranek :D

Jest case 5140 chyba 92r za 42tys

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jahooo    9281
2 minuty temu, Agrest napisał:

To ten tiger co rano wstawiałem za 14000

jaki tiger ? Ten bez dokumentów ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
danielursus3p    5231
2 godziny temu, Partyzant85 napisał:

Niech się jedna skończy.

A zawęziłem bo w niczym innym do 50 k po 90 roku nie znajdę niczego z ehr.

Myślę jeszcze nad DF agrotron z pierwszych serii bo mają super widoczność ale tu już trzeba budżet zwiększyć do 65 000. Chyba, że jakiegoś gruza kupię tanio i ogarnę przez zimę.

@pawel885  -  cwaniakuje tylko. On potulny jak baranek :D

Ford NH 7740/7840, ale tu już lepiej niechby ktoś kto się dobrze zna obejrzał. Mocne twarde i oszczędne.

A tak poza tym na co ci tyle pstryczków i pokręteł w traktorze :D

Edytowano przez danielursus3p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
Gość   
Gość
9 minut temu, danielursus3p napisał:

A tak poza tym na co ci tyle pstryczków i pokręteł w traktorze :D

 Żeby się nie nudzić. Na dokładkę się jeszcze tableta dołoży albo radio 2din gdzieś w wygodnym miejscu to  i filma się obejrzy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
18 minut temu, jahooo napisał:

Sugerujesz, że ja się nie znam na "zemście Honeckera" ??

Nie no gdzie bym śmiał. Tylko przypomniał mi się przypadek takiego napalenca co zapatrzył się na mojego i pojechał kupić taki sam i jego radość po zakupie trwała tydzień. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gregor1284    14228
24 minuty temu, Ursus932 napisał:

Co tam za ból d*py znów masz, mówię że dajcie sobie spokój z linkami bo narazie mam ważniejsze zajęcia, i po co kobietę do chlewa gonisz 🙆‍♂️

Nie brak gonić, sama idzie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jahooo    9281

Znam te ciągniki i silniki bardzo dobrze, od dawna to naprawiam, zwłaszcza ten cały dodatkowy osprzęt, który większość mechaników wycina, a potem płacz, bo to czy tamto nie działa albo ciężko chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KarolStach88    19
25 minut temu, Ursus932 napisał:

Co tam za ból d*py znów masz, mówię że dajcie sobie spokój z linkami bo narazie mam ważniejsze zajęcia, i po co kobietę do chlewa gonisz 🙆‍♂️

Jak to poco do chlewa goni. na sianeczku sianie... Każdy zna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19861
4 godziny temu, Ursus932 napisał:

 

Na rynkach i giełdach pełno handlarzy z tym towarem do wyboru i koloru 

Gdzie? Chętnie bym kupił

2 godziny temu, Narko napisał:

Czy taki zbiornik mozna uznac za dwuplaszczowy?

 

pobierz (2).jpg

pobierz (1).jpg

Jaknajbardziej

13 minut temu, Agrest napisał:

Tak.

 

Ten w pizdu daleko. Ciekawe co go boli że cena podana za silnik

https://www.olx.pl/oferta/case-1455-jedyny-na-olx-1255-xl-international-stan-bdb-CID757-IDF7B2S.html

Zajechany na maksa, od bardzo dawna ogłaszany

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TheraRolnik    4172
48 minut temu, pawel885 napisał:

Tak to zazwyczaj się kończy.... szukają, szukają a i tak kończy się tuningiem 60-tek .... Znam wielu młodych "głupich" co chcą się rozwijać, ale tak jak Tobie nie przetłumaczy.... Kupują jakieś skoczki typu 4514 czy zetor 7245 zamiast normalnego woła roboczego w 6 garach bo ojciec i tak puka się w czoło bo 60-tką całe życie obrabiał ( tylko jaka dziś baba łazi w chlewach jak rolnik w polu?), nowe sipmy/warfamy za cenę ładnej zmiennokomorówki claasa czy jd , dochodzi jakaś tam dzierżawa a to więcej bydła do obejścia i zaczyna się lament bo trzeba nocami robić bo robota nie ubywa . Potem mądrzeją, no może i by kupił coś lepszego - ale najpierw trzeba sprzedać np prasę, przecież ma tylko 2tys bel, nówka - a tu zonk, dają z bólem 30tys a dało się ponad 50.... 

Nie każdy robi po nocach bo musi 👍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19861

Nowe markowe spodnie robocze, na moją skromną osobę zakup obuwia roboczego jak i ubrań to ciężki temat. Buty wyjściowe to już męka zeby kupić

6 minut temu, gregor1284 napisał:

@soltys48 co byś kupił? 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stempos1980    7909
Przed chwilą, soltys48 napisał:

Nowe markowe spodnie robocze, na moją skromną osobę zakup obuwia roboczego jak i ubrań to ciężki temat. Buty wyjściowe to już męka zeby kupić

 

A jaki numer buta masz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez sintia
      Získání dokumentů EU, pasů, občanského průkazu, řidičského průkazu a lodního průkazu je s naší pomocí snadné. Nabízíme rychlou a efektivní službu, díky které získáte dokumenty, které potřebujete, během okamžiku. Kontaktujte nás https://continentaldocs.com/cs/
      Telegram: @ChooseAn
        E-mail: minskoert@gmail.com
       
    • Przez Paweł8484
      Witam, Mam problem z ładowarką teleskopową manitou mt1135 rozrusznik kręci ale maszyna nie chce odpalić tak jak by była jakaś blokada. Wyświetla się czerwony trójkąt z wykrzyknikiem. Może ktoś coś wie coś na ten temat

    • Przez Filip98
      Witam serdecznie,  poszukuje kompletną kabinę do kramera 612slx,  czy wiecie może gdzie udało by mi się kupić? Pozdrawiam serdecznie 
    • Przez Nikkallo
      Co w obecnych czasach jest lepszą opcją? Najem długoterminowy auta czy jednak jego zakup? Mam obecnie dylemat, chcę kupić samochod. Mam 100 tysięcy gotówki (mam świadomość, ze przy obecnych cenach samochodów nie kupię niczego naprawdę konkretnego).
      Obawiam się, że już przy wyjeździe z salonu auto sporo straci na wartości. I po kilku latach eksploatacji będzie warte 50% tego co zapłaciłem.
      Jakieś opinie?
    • Przez kubakuba678
      Witam mam pytanie czy pamięta ktoś jakie był ceny ciągników kombajnów maszyn rolniczych w latach 90? Pytam z ciekawości możne porównać cenę do dzisiejszej. Jak ktoś pamięta niech podaje oczywiście nowego wtedy sprzętu
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj