yacenty

Znalezione na allegro i nie tylko - 2020

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
czesio200    3400

akpil zaczynał od zwykłych radel na podwójnej ramie, póżniej 1 belkowy mix i kmj na voglu. także jak ktoś nie zna tematu to zatrzymał się na tym pierwszym i wszystko wrzuca do jednego wora.

  • Like 1

czesio200

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uziu92    8012
2 minuty temu, 6465 napisał:

Akpil km80 i km180 wszystkie podzespoły v&n.

tylko to są obrotówki, sąsiada był zagonowy 4 skibowy na pewno nie na voglu. Kiedyś zobaczę model i napiszę, jak na złom nie sprzeda.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szmergiel    1053

jeden kij akpil i kvrneland. rydlem przekopie i tez bedzie. dyskusja niczym jakie cycki fajniejsze duze czy male. huk ide spac pojebany dzionek ,szklanka bimbru i swiat fajniejszy. swoja droga to babą ktos oral? ide spac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesio200    3400

kmj to to samo co km80 jeden zagon drugi obrót,

Ma ktoś życiowe porównanie jak wypada Ibis na odkładni long a np akpil km80?


czesio200

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uziu92    8012
2 minuty temu, slawek74 napisał:

A to jest jednobelkowy czy jaki?

jednobelkowy, tylko taki nie za duży, ciut większy jak zwykły UG4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6465    12516
2 minuty temu, Uziu92 napisał:

tylko to są obrotówki, sąsiada był zagonowy 4 skibowy na pewno nie na voglu. Kiedyś zobaczę model i napiszę, jak na złom nie sprzeda.

Ja piszę o tym co orałem, Unia ibis ciężko szła i słabo przykrywala może dlatego że na mniejszej odkladnicy. Akpil km80 i 180 dużo lżej idzie i super kryje. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uziu92    8012

nie wiem jak obrotowe, bo nie pracowałem nimi, ja się tylko odniosłem do akpila zagonowego, że tragicznie to orało.

1 minutę temu, danielursus3p napisał:

Daj namiar 

chcesz ten pług ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SamaPrawda    420

Akpile fajne jak stoją i nic nie robią, znajomy dwa razy złamał swojego 5 skib w obrocie, raz pękło za pierwszą skibą, pospawali i po dwóch latach to samo pękło zaraz za wzmocnieniem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesio200    3400

Pewnie mix40.

Tak samo unia ibis ma z 5 rodzaji odkładni. na longu to to raczej ciężko nie idzie. zresztą u mnie unia tur raczej idzie spoko a odkladnie z tych starszych. co prawda jak coś wysokiego ponad 30cm nie przykryje.


czesio200

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slawek74    12253
Uziu92 napisał:

2 minuty temu, slawek74 napisał:

A to jest jednobelkowy czy jaki?

jednobelkowy, tylko taki nie za duży, ciut większy jak zwykły UG4

może mix te to takie delikatne i łatwe do połamania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6465    12516

Mój zagonowy bomet 3 to porażka. W krzakach leży i czeka aż go kto wyciągnie. 

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
danielursus3p    5231
2 minuty temu, Uziu92 napisał:

nie wiem jak obrotowe, bo nie pracowałem nimi, ja się tylko odniosłem do akpila zagonowego, że tragicznie to orało.

chcesz ten pług ?

No przydałoby się 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uziu92    8012

nie polecam uwierz mi. Ale jak bedę na wsi to się zorientuję czy go ma jeszcze czy gdzieś to sprzedał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesio200    3400
1 minutę temu, Uziu92 napisał:

nie polecam uwierz mi. Ale jak bedę na wsi to się zorientuję czy go ma jeszcze czy gdzieś to sprzedał.

Agrest ma taki pług. i jakoś kupił kolejny tej marki heh,

sam mialem taki ale nie oralem nim prawie wcale. duzo delikatniejszy był od unii


czesio200

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uziu92    8012

ja nie polecam tego konkretnego. NIe wiem co tam jest nie tak, ale serio masakrycznie to orało, możę zle zespawany, CHGW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robi57362    2394

https://www.olx.pl/oferta/nowe-plugi-euro-masz-CID757-IDH9eqV.html jak iuz dużo o plugach piszecie to nikomu nie polecam tego czegoś nawet dobrze skopiowac nie potrafia. to juz kolejna sztuka z niedalekiej okolicy co prawie nowe i na sprzedaż mnie MR trzyma jeszcze rok i opchne to chocby po cenie złomu


jesli pomoglem kliknij fajne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stempos1980    7909
47 minut temu, Ursus932 napisał:

Bo miałeś stare, z nowszych to byś był podniecony po orce jak stonka po stosunku 🤭

@stempos1980to teraz od nowego sezonu wypierdzielaj z tą papryką na giełdę do Berlina, 😁

Ty mi grozisz, dzieciaku

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robi57362    2394
danielursus3p napisał:

Po 75 gr dam, przypomnij się za rok. 

półtora roku bo tyle muszę to trzymać


jesli pomoglem kliknij fajne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez sintia
      Získání dokumentů EU, pasů, občanského průkazu, řidičského průkazu a lodního průkazu je s naší pomocí snadné. Nabízíme rychlou a efektivní službu, díky které získáte dokumenty, které potřebujete, během okamžiku. Kontaktujte nás https://continentaldocs.com/cs/
      Telegram: @ChooseAn
        E-mail: minskoert@gmail.com
       
    • Przez Paweł8484
      Witam, Mam problem z ładowarką teleskopową manitou mt1135 rozrusznik kręci ale maszyna nie chce odpalić tak jak by była jakaś blokada. Wyświetla się czerwony trójkąt z wykrzyknikiem. Może ktoś coś wie coś na ten temat

    • Przez Filip98
      Witam serdecznie,  poszukuje kompletną kabinę do kramera 612slx,  czy wiecie może gdzie udało by mi się kupić? Pozdrawiam serdecznie 
    • Przez Nikkallo
      Co w obecnych czasach jest lepszą opcją? Najem długoterminowy auta czy jednak jego zakup? Mam obecnie dylemat, chcę kupić samochod. Mam 100 tysięcy gotówki (mam świadomość, ze przy obecnych cenach samochodów nie kupię niczego naprawdę konkretnego).
      Obawiam się, że już przy wyjeździe z salonu auto sporo straci na wartości. I po kilku latach eksploatacji będzie warte 50% tego co zapłaciłem.
      Jakieś opinie?
    • Przez kubakuba678
      Witam mam pytanie czy pamięta ktoś jakie był ceny ciągników kombajnów maszyn rolniczych w latach 90? Pytam z ciekawości możne porównać cenę do dzisiejszej. Jak ktoś pamięta niech podaje oczywiście nowego wtedy sprzętu
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj