yacenty

Znalezione na allegro i nie tylko - 2020

Polecane posty

Gość   
Gość
24 minuty temu, Rolnik_z_Podkarpacia napisał:

Nie wiem o co masz ten żal d*py, kupiłem co mi pasuje nie każdy ma czas na dłubanie przy niemieckim złomie i lepienie dziur.

Wychodzi na to, że żadnemu jutiperowi nie wolno napisać krytyki bo są tacy wspaniali że poza czubkiem własnego nosa nic nie widzą🤔🤔

Zawód YouTuber, jak by ktoś Ci mówił że źle pracujesz czy tam gnoj wyrzucasz też byś nie był zadowolony. 

Dla przykładu wczoraj oglądałem film z Frizem, ze sklepu milion obrotu miesięcznie, z yt podchodzi pod 10 mln rocznie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

 Ale na tym polega to wasze pokazywanie czy tam obnażanie swojego gospodarstwa , mi nie musi się podobać jak wywalasz gnój i mogę napisać co o tym sądze . A Wy tam zaraz gorączki dostajecie... Chcesz być osobą "publiczną" to do negatywnych komentarzy trza podchodzić z dystansem

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesio200    3400

Jak by nie bylo kasy to by nie nagrywali byle gowna proste. A tak kasa plynie i trzeba nagrywac.


czesio200

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
soltys48 napisał:

1 godzinę temu, MarcinNH napisał:

 

 

@farmtrac8244

Polnohospodar czyt. polnydebil

Wiesz,ze o Tobie też tak ludzie mogą napisać?

Mogą ale z jakiego powodu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

@czesio200 dokładnie robią to dla kasy , 

osobiście to staram oglądać się filmy tego typu. Tutaj przykład można się wiele nauczyć,zobaczyć ,troche wiedzy łyknąć . A nie gówniarzy z przerośniętym ego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
griga    1082
Rolnik_z_Podkarpacia napisał:

Stelaż to nieudolna podróbka Woprola który taki patent stosuje od lat i nie ma się co oszukiwać.

Troszkę Cię fantazja ponosi. Takie plandeki kuhn stosuje od tak dawna że nie wiem czy firma wopro tyle istnieje. Zresztą podobne rozwiązania mają inne zachodnie. Najczęściej to krajowe firmy nieudolnie coś kopiują zamiast samemu wymyślić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szymon09875    9946
3 godziny temu, bratrolnika napisał:

co widać że działa, nawet po postach kolegi @MarcinNH tutaj powyżej

O tym samym wczoraj mowilem, brak im zajecia to chca sie tłuc o to kto za ile 3p kupil :Dzapraszam do rozbiorki poniemieckich fundamentow raz dwa głupot sie odechce :D

2 godziny temu, soltys48 napisał:

Wiesz,ze o Tobie też tak ludzie mogą napisać?

Kali ukrasc dobrze, kaliemu ukradli to zle :o

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matisz    121

Ma ktos cos takiego, albo jakies opinie jak sie to sprawuje, odczyty wiarygodne? Bo roznica w cenie miedzy tym a Draminskim jest kolosalna....

Potrzebuje go zeby tylko w zniwa zmierzyc wilgotnosc czy zboze nadaje sie do koszenia i potem przed sprzedaza. Czyli z 10 pomiarow w ciagu roku.

https://allegro.pl/oferta/miernik-wilgotnosci-ziarna-zboza-wilgotnosciomierz-8522068770?utm_feed=aa34192d-eee2-4419-9a9a-de66b9dfae24&utm_source=google&utm_medium=cpc&utm_campaign=_DIO_pla_dom_narzedzia&ev_adgr=Przyrządy+miernicze+-+Pozostałe&gclid=EAIaIQobChMIlpTQncmo5wIVxY2yCh0_ywcvEAQYBSABEgLnnfD_BwE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Belaruss820    1559
2 minuty temu, tobi866 napisał:

https://m.olx.pl/oferta/plug-unia-grudziadz-CID757-IDDqp3S.html#position=7&page=3 moze ktoś potrzebuje solidny pług?? Taki sam stoi u mojego dziadka w pokrzywach juz ze 20 lat,odda pewnie za połowe tej ceny

Znajomy ma taki pług tylko 5 skib. Jak jeszcze nie widziałem tego pługa to tak się chwalił że "piątki" ciąga i myślałem że podorywki te nowsze to i tak za dużo,a jak zobaczyłem ten pług to już wiedziałem jakie to.piatki,i jeszcze kolo trochę większe od tego założone metalowe,a zabierał lekko więcej niż dwójki grudziądzkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bartek1992    145

http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=5684241645 czy te kołka sie nadaja do wagi inwentarzowej ?


Sprzęt rolniczy Zetor 7211 -U-R-S-U-S- C-360 Władymirec T25A2+tur
Massey Ferguson 186 Anna Z-644
Hesston 5540

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slawek74    12199
Ursus932 napisał:

Co na przyczepie ta co miałes wykończyłeś? 😁


tobi866 napisał:

https://m.olx.pl/oferta/plug-unia-grudziadz-CID757-IDDqp3S.html#position=7&page=3 moze ktoś potrzebuje solidny pług?? Taki sam stoi u mojego dziadka w pokrzywach juz ze 20 lat,odda pewnie za połowe tej ceny.

A jak sprawa z obciażnikami?


Belaruss820 napisał:

https://www.olx.pl/oferta/kosiarka-dyskowa-jarmet-2-5m-jar-met-kuznia-talex-kowalski-pronar-CID757-IDtgGRP.html

Dam radę c-4011 użytkować tego sprzętu? Czy jednak coś mocniejszego trzeba?

zapomnij gdyby to było lely splendimo to ok ale nie polski rzemieślnik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Jeszcze nie Ale ruszam z masówką bo @bratrolnika kończy produkcje I wyczułem nisze na rynku 😎to trzeba wincy sprzyntu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igor10246    380
1 godzinę temu, Ursus932 napisał:

koniecznie potrzebujesz nowej ? ja za tą cenę to bym porządnej używki szukał, chodzić 24/7 nie będzie a z ustawianiem itd łatwiej

39 minut temu, Belaruss820 napisał:

https://www.olx.pl/oferta/kosiarka-dyskowa-jarmet-2-5m-jar-met-kuznia-talex-kowalski-pronar-CID757-IDtgGRP.html

Dam radę c-4011 użytkować tego sprzętu? Czy jednak coś mocniejszego trzeba?

a ta 40stka to po ilu remontach silnika. teoretycznie powinna pociągnąć ale jak chcesz się dowiedzieć czy na pewno to spróbuj ją z 185cm rotacyjną jak ją pociągnie to tą bez problemu. moja 55 śmigała teraz z kuhn gmd66 select i jak dla mnie to bez problemu a te na comerach mogą mieć większe opory ruchu i 40 może mieć problem 


Polak, perkusista, rolnik, mechanik amator

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uziu92    7977
Rolnik7343 napisał:

@Uziu92 i co bedziesz na CTR ? 🤣bo biznesmen napisał na jutubach że bedzie B|

może się wybiorę , jeszcze nie wiem na 100%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

@igor10246 patrzyłem na używki ale w mojej okolicy nic sensownego w tych pieniądzach nie znalazłem , a na jeżdżenie po Polsce nie mam czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uziu92    7977
czesio200 napisał:

Będzie spotkanie dwóch jutuperów na szczycie heh

że mnie i jego ? ja nie jutuber, a jego mam w głębokim poważaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez sintia
      Získání dokumentů EU, pasů, občanského průkazu, řidičského průkazu a lodního průkazu je s naší pomocí snadné. Nabízíme rychlou a efektivní službu, díky které získáte dokumenty, které potřebujete, během okamžiku. Kontaktujte nás https://continentaldocs.com/cs/
      Telegram: @ChooseAn
        E-mail: minskoert@gmail.com
       
    • Przez Paweł8484
      Witam, Mam problem z ładowarką teleskopową manitou mt1135 rozrusznik kręci ale maszyna nie chce odpalić tak jak by była jakaś blokada. Wyświetla się czerwony trójkąt z wykrzyknikiem. Może ktoś coś wie coś na ten temat

    • Przez Filip98
      Witam serdecznie,  poszukuje kompletną kabinę do kramera 612slx,  czy wiecie może gdzie udało by mi się kupić? Pozdrawiam serdecznie 
    • Przez Nikkallo
      Co w obecnych czasach jest lepszą opcją? Najem długoterminowy auta czy jednak jego zakup? Mam obecnie dylemat, chcę kupić samochod. Mam 100 tysięcy gotówki (mam świadomość, ze przy obecnych cenach samochodów nie kupię niczego naprawdę konkretnego).
      Obawiam się, że już przy wyjeździe z salonu auto sporo straci na wartości. I po kilku latach eksploatacji będzie warte 50% tego co zapłaciłem.
      Jakieś opinie?
    • Przez kubakuba678
      Witam mam pytanie czy pamięta ktoś jakie był ceny ciągników kombajnów maszyn rolniczych w latach 90? Pytam z ciekawości możne porównać cenę do dzisiejszej. Jak ktoś pamięta niech podaje oczywiście nowego wtedy sprzętu
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj