yacenty

Znalezione na allegro i nie tylko - 2020

Polecane posty

Gość   
Gość

Widziałem kiedyś coś podobnego, na silnik elektryczny to było, gdzieś mi na yt mignęło czy w ogłoszeniach. To by był fajny patent.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrest    25696

Ale chcecie go na siłę uszczęśliwić do 4 rozrzutników gnoju. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
14 minut temu, 6465 napisał:

To ty albo jesteś nygus,  albo w dobrobycie urodzony.  Ja mam jedną taką obore że muszę z kojców widłami wywalić.  I wcale się tego nie wstydzę. 

Taaaaa w takim dobrobycie urodzony że zaczynałem od jednej świnki i 4 ha własności.  Też wywalałem gnój ręcznie od świń z kojcow ale tu była mowa o płycie i ładowaniu ubitego przegnitego obornika z kupy a to jest różnica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sebe1033    397
5 godzin temu, jedrus2020 napisał:

a propos tura. Mam obecnie na linkę przy 60. Wybieram obornik z kurnikow i trochę narusza ze po końcach zostaje. czy dolozenie krokodyla załatwili by sprawę ? I np. końcówki wybierać lyzko-rokodylem ?

mam tura na 330 i nie wyobrażam sobie pracy z obornikiem bez krokodyla , obornik od bydła , próbowałem samymi zębami to połowy nie weźmie tego co z krokodylem , z krokodylem tyle bierze że nie daje rady podnieść ani wyrwać 🙃 W galerii są dwa tury na linkę z 2 sekcją na zamykanie krokodyla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gregor1284    14148
10 godzin temu, PRIMO napisał:

Policz sobie najpierw co jest dla ciebie ważniejsze , ten tysiak czy kręgosłup?

dokładnie, dlatego teraz do ruska tura zakładam po to tylko żeby wysłodki wozić. lat nie ubywa ale zdrowia tak

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19780
4 godziny temu, Rolnik_z_Podkarpacia napisał:

 

Kurła jak narzucisz 4 rozrzutnik sam za pół dnia to ja jestem ksiądz 🤣🤣

kiedy chcesz sie święcić??

co tydzien min 4 przyczepy z kojców ręcznie

3 godziny temu, 6465 napisał:

@stempos1980Dzięki zadowolona wracać nie chciała,  a i ja z małżonką na huśtawkę wsiadł ale pierwszy i ostatni raz. Teść miał zrobić zdjęcie zrobił karuzeli bo nas stracił z pola widzenia. 

IMG_20200611_152115.jpg

Gdzieś był?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daron64    4266
13 godzin temu, stempos1980 napisał:

To 3.5 tonowy by w 10minut obskoczył

 

12 godzin temu, 6465 napisał:

To ty chyba nigdy gnoju widłami nie ładował.  Ja 3,5t. W moim wieku ładuje 30min. 

Tylko wagowo widłami mniej się chyba narzuci, bo maszyna wrzucasz duże ubite kawałki. Takie skompresowane, a widłami narzucane luźno na przyczepe? 

Ojciec zawsze powtarzał, że najgorsza robota jaka pamięta z młodych lat to wozenie gnoju - najpierw widłami na wóz, potem z wozu na kupki, potem kupki ręcznie na polu rozrzucić.

 

12 godzin temu, 6465 napisał:

@stempos1980Dzięki zadowolona wracać nie chciała,  a i ja z małżonką na huśtawkę wsiadł ale pierwszy i ostatni raz. Teść miał zrobić zdjęcie zrobił karuzeli bo nas stracił z pola widzenia. 

IMG_20200611_152115.jpg

Pojechaliśmy na dzień dziecka nad morze. Nigdzie nie zachodzikismy, tylko z auta na plażę i spowrotem do domu - po zachowaniu ludzi powiedziałbym że żadnego wirusa nie ma - nikogo w maseczce, pomimo że na głównej ulicy ludzie stłoczeni, wszystkie otwarte lokale pozapychane itd

11 godzin temu, 6465 napisał:

.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
9 godzin temu, soltys48 napisał:

kiedy chcesz sie święcić??

co tydzien min 4 przyczepy z kojców ręcznie

 

To wy chłopy macie zdrowie albo się wam nudzi zamiast usprawnić robotę to wy widłami jeszcze naginata. Nie te czasy, szkoda zdrowia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28761
42 minuty temu, daron64 napisał:

 

Pojechaliśmy na dzień dziecka nad morze. Nigdzie nie zachodzikismy, tylko z auta na plażę i spowrotem do domu - po zachowaniu ludzi powiedziałbym że żadnego wirusa nie ma - nikogo w maseczce, pomimo że na głównej ulicy ludzie stłoczeni, wszystkie otwarte lokale pozapychane itd

 

U mnie też mieli wywalone na wirusa, i nagle w przeciągu tygodnia coś koło 40 się zarazilo na jednej hali, cztery zmiany na kwarantannę, magazyn o powierzchni 5ha zamknięty na głucho. Też się śmiali jak im kazali w maseczkach chodzić, a teraz każdy obsrany, ponad 1000 osób na kwarantannie

Edytowano przez bratrolnika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlamaj1    186

Co z tego że ponad tysiąc osób na kwarantannie. Mieli (mają) jakieś objawy? Czy tylko jakimś cudem zostali zbadani i testy wyszły pozytywnie? Nie znam nikogo kto zmarł na koronowirusa, w okolicy u paru osób stwierdzono tego wirusa. O tych przypadkach co słyszę to wszyscy przechodzili bezobjawowo. Może gdybym został poddany testowi to wynik też byłby pozytywny. Nie twierdzę że koronawirus to fikcja, ale najprawdopodobniej jest to wirus jakich wiele i w większości przypadków organizm sobie z nim doskonale radzi nie informując o tym nawet swego właściciela. Mam wrażenie że media informacjami o coraz to nowych zakażeniach i zgonach chcą wywołać masową panikę, histerię - w jakim celu - nikt tego nie wie. Maseczki - sprawa dyskusyjna, nie wiadomo czy pomagają, być może szkodzą, tym bardziej że szyć je może każdy i z różnego materiału i importowane są z kraju, który jest "kolebką" koronawirusa. Kto pracuje fizycznie to maseczki nie używa - udusiłby się (piszę o pracy która wymaga jakiegoś wysiłku).

Mamy dostęp do informacji z całego świata, ale nie jesteśmy w stanie stwierdzić w jakim stopniu mówią one prawdę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3052
2 godziny temu, bratrolnika napisał:

U mnie też mieli wywalone na wirusa, i nagle w przeciągu tygodnia coś koło 40 się zarazilo na jednej hali, cztery zmiany na kwarantannę, magazyn o powierzchni 5ha zamknięty na głucho. Też się śmiali jak im kazali w maseczkach chodzić, a teraz każdy obsrany, ponad 1000 osób na kwarantannie

zrobiles sobie juz test ?? wlasnie w tv pokazuja mobilny punk poboru probek dla kazdego chetnego zarazonych w pajecznie jest juz ponad 100.

kra-znowu popadalo


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28761

Robili testy w zeszłą sobotę, z 716 testów wylapali prawie 40 zarażonych. Mi też robili choć nie jestem ich pracownikiem. Jutro zapraszają na ponowne testy. Wojsko robiło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daron64    4266
1 godzinę temu, wlamaj1 napisał:

Nie znam nikogo kto zmarł na koronowirusa

A ja nie znam nikogo, kto popełnił samobójstwo.

Może wirus jak każdy inny, ale do czasu zrobienia szczepionki jednak chyba nie taki jak każdy. 

Zresztą pal licho tego wirusa, ale pomyslcie co by się działo, gdyby to był jakiś wirus z dużo większą śmiertelnością?  Ile jest ogółem zarazonych? Z 7 baniek, jak ostatnio parę dni temu mi się gdzieś przewinęło. Do tego jeszcze jaki odsetek populacji jest przebadany? Jak im się coś groźniejszego spod kontroli wymknie to kiepski nasz los.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MF675ursus    1458

Właśnie jestem na Ptaku w Rzgowie. Osoby z maseczką można na placach jednej ręki policzyć.W rękawiczkach widziałem jedną, no i  tak na oko 1/30 sprzedających ma wystawiony płyn do dezynfekcji...

Edytowano przez MF675ursus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daron64    4266

U nas policja sobie w dzień targowy akcje zrobiła, po cały miasteczku latała na dwa radiowozy. A ostatnio wpadli do biedry, sypnęli mandatami i przed większym sklepem stali i kto wychodził bez maseczki to też mandacik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlamaj1    186

No cóż, to dla nich żniwa i to bardzo urodzajne. U siebie też obserwuję wzmożoną aktywność Policji - dają 500- ale standardowo: za jazdę po "setce" na rowerze. Wcześniej nie było ich widać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daron64    4266

Ostatnio po core jechałem do przedszkola, a tam policja mandat wypisuje - chłop stanął za blisko pasów. Zero ruchu, boczna uliczka osiedlowa, ani jednego samochodu, ani jednego pieszego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daron64    4266

Policja i inne formacje mają robić co im każą, niezależnie od tego, kto jest u władzy.

 

Pytanie - ile można dać za szpikulec do balotów - wieżyczka,  długie ramię, bez ramki z widłami na końcu? Muszę wziąć od wujka, bo parę rzeczy mam ciężkich do przestawienia na podwórku, a nie chce do nikogo w łache isc żeby z turem przyjechać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3052

nie znasz nikogo kto popelnil samobojstwo ???? niemozliwe..

Pogrzeb Wójta Gminy Czernichów Szymona Łytkasrodowy pogrzeb wojta, gdyby ktos nie znal to minister infrastruktury,wojewoda i vice malopolski,  na innych zdjeciach sporo policjantow- oni mieli maseczki,prezydent krakowa bez, tak samo z 10 ksiezy.


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
33 minuty temu, daron64 napisał:

Policja i inne formacje mają robić co im każą, niezależnie od tego, kto jest u władzy.

 

Pytanie - ile można dać za szpikulec do balotów - wieżyczka,  długie ramię, bez ramki z widłami na końcu? Muszę wziąć od wujka, bo parę rzeczy mam ciężkich do przestawienia na podwórku, a nie chce do nikogo w łache isc żeby z turem przyjechać

Zależy jak zrobiony i co tym można jeszcze podnosić, czy np. bigi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez sintia
      Získání dokumentů EU, pasů, občanského průkazu, řidičského průkazu a lodního průkazu je s naší pomocí snadné. Nabízíme rychlou a efektivní službu, díky které získáte dokumenty, které potřebujete, během okamžiku. Kontaktujte nás https://continentaldocs.com/cs/
      Telegram: @ChooseAn
        E-mail: minskoert@gmail.com
       
    • Przez Paweł8484
      Witam, Mam problem z ładowarką teleskopową manitou mt1135 rozrusznik kręci ale maszyna nie chce odpalić tak jak by była jakaś blokada. Wyświetla się czerwony trójkąt z wykrzyknikiem. Może ktoś coś wie coś na ten temat

    • Przez Filip98
      Witam serdecznie,  poszukuje kompletną kabinę do kramera 612slx,  czy wiecie może gdzie udało by mi się kupić? Pozdrawiam serdecznie 
    • Przez Nikkallo
      Co w obecnych czasach jest lepszą opcją? Najem długoterminowy auta czy jednak jego zakup? Mam obecnie dylemat, chcę kupić samochod. Mam 100 tysięcy gotówki (mam świadomość, ze przy obecnych cenach samochodów nie kupię niczego naprawdę konkretnego).
      Obawiam się, że już przy wyjeździe z salonu auto sporo straci na wartości. I po kilku latach eksploatacji będzie warte 50% tego co zapłaciłem.
      Jakieś opinie?
    • Przez kubakuba678
      Witam mam pytanie czy pamięta ktoś jakie był ceny ciągników kombajnów maszyn rolniczych w latach 90? Pytam z ciekawości możne porównać cenę do dzisiejszej. Jak ktoś pamięta niech podaje oczywiście nowego wtedy sprzętu
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj