yacenty

Znalezione na allegro i nie tylko - 2020

Polecane posty

witejus    8522
14 minut temu, bratrolnika napisał:

No to wychodzi że ze mnie h... nie spawacz

nie pochlebiaj sobie🤓

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
40 minut temu, bratrolnika napisał:

No to wychodzi że ze mnie h... nie spawacz, czyli w sumie tak jak myślałem

Spawarke mam za 700zl

 

20200620_165615.jpg

Co Ty chcesz z inżynierem się kłócić:ph34r: nie pospawasz i uj9_9

Edytowano przez Ursus932

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek73    579
12 godzin temu, darro-farmer napisał:

Jaki w tym jest szwindel?

 

https://www.olx.pl/oferta/bizon-z056-kombajn-CID757-IDFzBWU.html

 

Dodzwoniłem się,gość od ręki chce sprzedać,na 3 tys spuszcza do tego transport załatwia.Aż za łatwo.O co tu chodzi?Przelewu nie chciał,jakby ktoś myślał,że to oferta jak wpłacisz przelew to rezerwuję,choć maszyny i tak nie zobaczysz.

Chcesz kupić. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mario5    49

Witam jaki rodzaj zębów do agregatu dłutowego będzie lepszy typu horsch czy Delta Flex do uprawy na głęboko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mecha    110
9 godzin temu, Rolnik_z_Podkarpacia napisał:

A po co kupować tokarkę żeby użyć dwa razy w miesiącu nie lepiej pojechać do kogoś kto ma porządny sprzęt ?? 🤔🤔

Ktoś kto ma porządny i umiejętności sprzęt to najszybszy termin za pół roku. A np w żniwa czas się liczy

 

Jakie opinie o hassia dkl 250?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlamaj1    186

Dokładnie, ponadto zamówienia ilościowe i z pojedynczymi duperelami nie chce się bawić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, tomek73 napisał:

Chcesz kupić. 

Nie powiem zastanawiałem się,ale dziwi mnie małe zainteresowanie,cena poniżej wartości złomu oraz lepiej by było zobaczyć maszynę na żywo,a nie kupić kota w worku,bo co można zobaczyć z kilku zdjęć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28759

bo to mina, ktoś sobie jaja robi, odbiera telefony, a podaje adres w drugim końcu Polski

tutaj nawet kiedyś było pisane jak pewnego dnia u kogoś na wiosce pokazało się kilkunastu handlarzy i szukali nieistniejącego adresu żeby zabrać nieistniejący sprzęt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
29 minut temu, Mecha napisał:

Ktoś kto ma porządny i umiejętności sprzęt to najszybszy termin za pół roku. A np w żniwa czas się liczy

 

Jakie opinie o hassia dkl 250?

W żniwa to się jedzie do sklepu i kupuje co potrzebujesz a nie bawi się na tokarce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szymon09875    9916
1 godzinę temu, Ursus932 napisał:

Co Ty chcesz z inżynierem się kłócić:ph34r: nie pospawasz i uj9_9

Przypomniało mi się jak pewien inżynier się klocil ze krzychu amelinium nie pomaluje 

33 minuty temu, Mecha napisał:

Ktoś kto ma porządny i umiejętności sprzęt to najszybszy termin za pół roku. A np w żniwa czas się liczy

 

Jakie opinie o hassia dkl 250?

Nie wiem co za rejon ale u mnie w promieniu 10 km mam kilku jak nie kilkunastu tokarzy. W tym jeden ulubiony ktory nie robi tego dla pieniędzy i od lat juz zamyka warsztat :D

2 minuty temu, Rolnik_z_Podkarpacia napisał:

W żniwa to się jedzie do sklepu i kupuje co potrzebujesz a nie bawi się na tokarce.

Na os do prasy musialem 4 dni czekac, co powiesz na to? W 20 minut tokarz mi dorobił. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mecha    110

Zależy co się wy.. zepsuje. Temat rzeka, to nie jest miejsce na udowadnianie kto ma rację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daron64    4258
3 godziny temu, bratrolnika napisał:

No to wychodzi że ze mnie h... nie spawacz, czyli w sumie tak jak myślałem

Spawarke mam za 700zl

 

20200620_165615.jpg

A skąd mamy wiedzieć, że to nie jest element płotu?

Rozetnij jakiś spawany element to zaraz Ci ocenimy jakość spawu :)

Swoją droga, tak  po postach zauważyłem, że hubetrtb jest specjalistą we wszystkim. 

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28759
6 minut temu, daron64 napisał:

skąd mamy wiedzieć, że to nie jest element płotu

a ja nigdzie nie napisałem co to jest😋

6 minut temu, daron64 napisał:

Rozetnij jakiś spawany element to zaraz Ci ocenimy jakość spawu

muszę kiedyś takie coś własnie zrobić, jak znajde wolną chwilę, dla samego siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19716
1 godzinę temu, szymon09875 napisał:

Przypomniało mi się jak pewien inżynier się klocil ze krzychu amelinium nie pomaluje 

Nie wiem co za rejon ale u mnie w promieniu 10 km mam kilku jak nie kilkunastu tokarzy. W tym jeden ulubiony ktory nie robi tego dla pieniędzy i od lat juz zamyka warsztat :D

Na os do prasy musialem 4 dni czekac, co powiesz na to? W 20 minut tokarz mi dorobił. 

Proszę mi się z Rysia nie nabijać🤣

Ostatnio jak zajechałem to od razu pyra czy wczoraj nie miał mi tego zrobić 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
1 godzinę temu, bratrolnika napisał:

bo to mina, ktoś sobie jaja robi, odbiera telefony, a podaje adres w drugim końcu Polski

tutaj nawet kiedyś było pisane jak pewnego dnia u kogoś na wiosce pokazało się kilkunastu handlarzy i szukali nieistniejącego adresu żeby zabrać nieistniejący sprzęt

k**wa ja tak zostałem zrobiony W ch*ja 😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szymon09875    9916
9 minut temu, soltys48 napisał:

Proszę mi się z Rysia nie nabijać🤣

Ostatnio jak zajechałem to od razu pyra czy wczoraj nie miał mi tego zrobić 😉

Złoty chłop z niego  ;) i najważniejsze że wystarczy mu powiedzieć co potrzebujesz i tak zrobi, a niektórym bys dal rysunek techniczny z wymiarami i opisem a jeszcze spie***la...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bananek    16868
bratrolnika napisał:

6 minut temu, daron64 napisał:

skąd mamy wiedzieć, że to nie jest element płotu

a ja nigdzie nie napisałem co to jest😋

6 minut temu, daron64 napisał:

Rozetnij jakiś spawany element to zaraz Ci ocenimy jakość spawu

muszę kiedyś takie coś własnie zrobić, jak znajde wolną chwilę, dla samego siebie

potnij przyczepę sołtysa 😀

  • Haha 4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19716
3 minuty temu, Bananek napisał:

potnij przyczepę sołtysa 😀

A wpierdal Chcesz?

  • Haha 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
11 minut temu, darro-farmer napisał:

mógłbyś przybliżyć historię?

Jakieś 10 lat do tyłu ,szukaliśmy prasy zwijającej ,dwa razy pojechałem do nie istniejącego adresu , za drugim to nawet kilku ludzi z całej Polski się zjechało ,były bardzo ładne zdjęcia ,maszyny przedstawione jako idealne ,ceny nie jakoś specjalnie promocyjne Ale sprzęt ładny , tel zawsze inny po dojechaniu na miejsce tel już wyłączony 😕 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

pewnie był w ofercie i nikt nawet nie zdzwonił albo handlarze  dawali połowę   ....to teraz  gość szuka odreagowania bo to przeważnie  handlarze  dzwonią i dają połowę od reki 

Edytowano przez ogarek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bananek    16868

słuchajcie, nie zdziwcie się, że po przyjeździe okaże się, że nie ma takiego adresu. przecież wyraźnie napisane, że koleś likwiduje gospodarstwo... 😉

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Paweł8484
      Witam, Mam problem z ładowarką teleskopową manitou mt1135 rozrusznik kręci ale maszyna nie chce odpalić tak jak by była jakaś blokada. Wyświetla się czerwony trójkąt z wykrzyknikiem. Może ktoś coś wie coś na ten temat

    • Przez Filip98
      Witam serdecznie,  poszukuje kompletną kabinę do kramera 612slx,  czy wiecie może gdzie udało by mi się kupić? Pozdrawiam serdecznie 
    • Przez Nikkallo
      Co w obecnych czasach jest lepszą opcją? Najem długoterminowy auta czy jednak jego zakup? Mam obecnie dylemat, chcę kupić samochod. Mam 100 tysięcy gotówki (mam świadomość, ze przy obecnych cenach samochodów nie kupię niczego naprawdę konkretnego).
      Obawiam się, że już przy wyjeździe z salonu auto sporo straci na wartości. I po kilku latach eksploatacji będzie warte 50% tego co zapłaciłem.
      Jakieś opinie?
    • Przez kubakuba678
      Witam mam pytanie czy pamięta ktoś jakie był ceny ciągników kombajnów maszyn rolniczych w latach 90? Pytam z ciekawości możne porównać cenę do dzisiejszej. Jak ktoś pamięta niech podaje oczywiście nowego wtedy sprzętu
    • Przez Mattti
      Witajcie! Jaki według was powinien być samochód rolnika? Co preferujecie? Pickup, terenówka, czy jakiś dostawczy? Diesel czy benzyna? Mi osobiście podoba się Suzuki Samurai- wszędzie dojedziesz, i zawsze coś na pakę wrzucisz Coś takiego: http://otomoto.pl/suzuki-samurai-off-road-C24269089.html Co waszym zdaniem jest warte uwagi?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj