Skocz do zawartości

Znalezione na allegro i nie tylko - 2020


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jedno i drugie nic dobrego ,najlepiej nie zachorować 

Ale nie zawsze się da uniknąć 

Opublikowano
2 godziny temu, danielursus3p napisał:

Po zakupy dziś jeździłem rano też ludzi jak zwykle. Dewotów moze trochę mniej. 

@jacus jak mi przyszło przejeżdżać tirem Kraków to aż nerwy człowiekiem szargały. Ani obwodnica ani miastem.. A idź pan w... ładne miasto ale tak go znienawidzilem że szok. 

nie dziwie sie 😛, raz widzialem jak policja turka eskortowala spod wawelu.

Opublikowano
9 godzin temu, danielursus3p napisał:

Na DK76 jak zwykle tyr tyra wyprzedza, mknąc na rzepie pospiesznym z Łukowa na Zgorzelec. Osobówek też w cale mniej nie widac. Talerzowałem ugór tam przy drodze dzisiaj to obserwowałem bacznie. 

Jechałem ostatnio dk10 w strone Szczecina, droga pusta, moze z 10 aut wyprzedzilem na odcinku 90 km. Wracalem w peletonie, to był pierwszy dzien jak usprawnili przekroczenie granicy i z Kołbaskowa tłumy ruszyły...

Opublikowano
22 godziny temu, daron64 napisał:

Pany, pytanie do tych, co montowali orbitrol na ciężka serie. 

Będę zamawiał do 8145

https://sklepdlarolnika.pl/pl/p/Wspomaganie-kierownicy-C-385A-U914-i-innych-pochodnych-4-i-6-cylindrowych-z-przednia-osia-napedowa-wersja-premium/3753

W przednim moście nie mam otworów na wspornik. Elektroda się przyspawa bez problemu? Znajomy spawacz i mechanik mówili, że lepiej by było przewiercić i nagwintowac, ale to od uja roboty - w porównaniu do spawania, jeśli się da.

 

Dla potomnych. Ze sklepiedlarolnika mi odpisali. W treści ogłoszenia jest po krótkim ogólnym opisie konkluzja "to nie jest zbyt skomplikowane". A w mailu że sklepu "Trzeba zdemontować oś, wyrównać ją do kąta prostego, poprzez nadspawanie płaskownika lub kątownika (nie wolno szlifować belki).
Następnie przewiercić otwory, nagwintować i przykręcić wspornik."

 

Troche roboty jednak jest

Opublikowano
19 minut temu, Ursus932 napisał:

Nawet ciekawy Ale co teraz zakaz podróżowania 😕 A miałem chęć jutro jechać oglądać Zetora

Będę jutro w twoich stronach, nie bój się zabiorę cię i pojedziemy razem. 

Opublikowano
17 minut temu, lukasx21 napisał:

Jak masz coś ciekawego na oku i sprzedający nie ma oporów żebyś przyjechał to jedz i oglądaj a nuż widelec uda się coś kupić

Zawsze mozna na gape pasażera przywiesc  koronawirusa ;)

Opublikowano

to żonę odwieźć, pasażerkę przywieźć. 😉 choć po kilku latach małżeństwa to już lepiej zostawić jak jest, a nie nowej szukać i na nowo się do wszystkiego przyzwyczajać.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Podobna zawartość

    • Przez magik503
      Hej
      Chciałbym poznać waszą opinie na temat tego samochodu: http://szukaj.pl.mobile.eu/pojazdy/showDetails.html?id=152997173
      Potrzebuję kupić jakiś samochód do jeżdżenia na uczelnie , mam troszkę daleko o pociągi nie jeżdżą już tak jaki kiedyś..
      Jakie są wasze opinie na temat tego Opla?
    • Przez Marcin821010
      Witam wszystkich,
      Mam pytanie gdzie w przyczepie Autosan D50 z 1990 r.  znajduje się tabliczka znamionowa i numery ramy
    • Przez Gremorg
      Witam, mam pytanie dotyczące obsługi, a konkretnie do czego służą te 3 przyciski w ładowarce Manitou MT 1740 SLT.
      Nie mam do niej instrukcji obsługi, a podczas pracy ciężko zaobserwować aby coś znacznie się zmieniało.
      Dzięki za pomoc i pozdrawiam !


    • Przez Paweł8484
      Witam, Mam problem z ładowarką teleskopową manitou mt1135 rozrusznik kręci ale maszyna nie chce odpalić tak jak by była jakaś blokada. Wyświetla się czerwony trójkąt z wykrzyknikiem. Może ktoś coś wie coś na ten temat

    • Przez Filip98
      Witam serdecznie,  poszukuje kompletną kabinę do kramera 612slx,  czy wiecie może gdzie udało by mi się kupić? Pozdrawiam serdecznie 
×
×
  • Dodaj nową pozycję...
v