Polecane posty

ahten    177

W te "olejowe" tak wchodzi 210-220 l., Mowie o tych starych na rope z peirscieniami.

Tam na cp, lane pod korek, zawsze wchodzilo max 201 l, jak pogieta to 195 l.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wieslaw16    79

Przywoził mi jeden dostawca z hurtowni, to w mauzerze tysiąc litrowym, gdy mu licznik wskazał tysiąc po zatankowaniu, to w mauzerze było równo z kreską oznaczoną jako tysiąc na zbiorniku,zmieniłem dostawcę i jak zatankuję mi tysiąc które wskazuje mu licznik ,to jest prawie pełen zbiornik tak że około 40 litrów więcej niż poprzedni mi przywoził, tak im działają liczniki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnik1973    15390

Bo jak przywiezie w upał 30° to powinno być nalane więcej jak tysiąc

Jak przywiezie zimą w mróz to ma być mniej niż tysiąc w baniaku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bambi14    97
może w różnych temeperaturach tankowanie?
może w różnych temeperaturach tankowanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uziu92    7975

ja którego dnia wybiorę do zera bo letnie jest i zobaczę ile u mnie jest więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wieslaw16    79
17 minut temu, Rolnik1973 napisał:

Bo jak przywiezie w upał 30° to powinno być nalane więcej jak tysiąc

Jak przywiezie zimą w mróz to ma być mniej niż tysiąc w baniaku.

To też brałem pod uwagę niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Strongman    3215

Znam takich ludzi co kupują paliwo zależnie od temperatury to znaczy ze jak w pogodzie idzie mróz to zamawiają,

Dostają niby tyle litrów za ile płacą ale latem litry się rozszerzą i mają wiencej litrów ale nigdy nie patrzyłem ile by to było zresztą ci co handlują paliwem to wiedzą jak z tym robić, nie wiem czy na wydruku z samochodu tez nie jest podana temperatura, może licznik się przestawia automatycznie.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dontcry    118

Od kogo bierzecie paliwa okolice turku,sieradza,kalisza? Szukam sprawdzonego dostawce. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nexeqadore    117
Dnia 11.11.2020 o 19:18, masa24 napisał:

ja w swimerze mam wskaznik zwykly, ze tak powiem mechaniczny a nie elektroniczny i tam zawsze zle  pokazuje, zawsze duzo za malo pokazuje 

Co do paliwa itp, podobno jak przywoza paliwo  i przepompowuja to tylko po to zeby ugrac pare litrow, licznik pokaze wiecej niz wlali

osobiscie kiedys przywozili mi paliwo i kierowca zapytal czy nie chce 50 l  po 3 zl bo ma akurat

A ja słyszałem że paliwo podgrzewają i stąd te braki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nexeqadore    117
Dnia 13.11.2020 o 20:54, melon10641 napisał:

A gdzie taka cena?

A czy to prawda że do b 0 trzeba dolać jakiś dodatek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacek1296    1682
11 godzin temu, nexeqadore napisał:

A czy to prawda że do b 0 trzeba dolać jakiś dodatek

A po co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
proxy8441    248
Dnia 13.11.2020 o 20:53, ansu napisał:

B0 już poniżej 3,80zł 

mi dostawca w czwartek powiedział że w ub tyg była dobra cena tj 3,8zł a teraz 3,95 ale w nadchodzącym tygodniu może coś spadnie, jak to jest u Was?


My siejemy, a Bóg daje plony

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ppiotr    55
Dnia 12.11.2020 o 20:14, Dontcry napisał:

Od kogo bierzecie paliwa okolice turku,sieradza,kalisza? Szukam sprawdzonego dostawce. 

Ochman Krotoszyn i jeszcze Eko-Jaz Turek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dontcry    118

Eko jaz turek biore caly czas ale ciezko u nich z dobra cena tym bardziej ze tyle lat biore. 

Nie cytuj poprzedniego posta

Edytowano przez danielhaker

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
danielhaker    6901
Strongman napisał:

Dostają niby tyle litrów za ile płacą ale latem litry się rozszerzą i mają wiencej litrów ale nigdy nie patrzyłem ile by to było zresztą ci co handlują paliwem to wiedzą jak z tym robić, nie wiem czy na wydruku z samochodu tez nie jest podana temperatura, może licznik się przestawia automatycznie.

Litry są przeliczane na ilość przy temp. 15 stopni

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slawek74    12196

Cza by termometr zamontować w zbiorniku a ciągnikiem tylko pracować jak gorąco to mniej spali 😀😉

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marecki2922    517

Przy ON to tak trochę trudno zauważyć różnicę , ale jak miałem auto na LPG to było widać różnicę , tankując rano gdy po nocy gaz był wychlodzony robiłem znaczenie więcej km w porównaniu do tankowania wieczorem gdy gaz był ogrzany 


Kupię rozsiewacz do wapna o ładowności 5 ton i więcej 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szymon09875    9920
Dnia 11.11.2020 o 20:05, Strongman napisał:

Ja zamawiałem od nich więc nie wiem przyjechał samochód i tyle.

Nie chce mi się wierzyć ze na stacji za 500l utną 40gr od podstawowej ceny.

U nas na lokalnej stacji za 1000 l chciał zjeść 38 gr. Jednak znalazl sie gosc ktory przywiózł do domu więc nie jechałem sam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez DanielFarmer
      Jakie są u was ceny mleka? Jak płacą poszczególne mleczarnie? Podawajcie ceny i parametry w swoich regionach. Uważacie, że nadchodzący rok 2024 będzie dla nas lepszy czy gorszy?
       
      Czas zacząć narzekania w nowym temacie 🙂
    • Przez aaimk
      Jakie będą ceny pszenicy w 2024 roku?
      każdy z nas zadaje sobie to pytanie. Rok 2023 w głównej mierze opierał się na spadkach cen ziarna.  Aktualna cena pszenicy nie jest już tak wysoka a same notowania cen ziarna nie napawają optymizmem. Rolnicy i handlowcy mają w magazynach jeszcze duże zapasy pszenicy paszowej i konsumpcyjnej którą chcieli by sprzedać po najwyższej cenie.  
      Jakie jest Wasze zdanie? Sprzedawać pszenice po obecnych cenach czy czekać na podwyżki? a może pszenica będzie tylko tanieć? 
      zapraszam do merytorycznej dyskusji, podwajając propozycje cenowe lub transakcyjne dopiszcie jakie są warunki sprzedaży, jakość pszenicy i miejsce z którego pochodzi oferta.
       
      Jest to kontynuacja tematu: 
       
    • Przez Bartek933
      Ceny nawozów utrzymują się nadal na bardzo wysokim poziomie. Cena i dostępność nawozu sprawia trudności z zaplanowaniem zakupów. Ciężko przewidzieć czy ceny będą spadać czy nieoczekiwanie będziemy obserwować ich wzrost
       
      Jak myślicie? czy ceny będą spadać? jaki nawóz najlepiej kupić? 
      Proszę o podawanie cen, miejsca zakupu i wolumenu ton dla której sprzedający zaoferował tą cenę 
      Temat jest kontynuacją: 
       
    • Przez danielhaker
      Jak Waszym zdaniem będą się kształtować ceny paliw w 2024? Czy można liczyć na obiecywane w kampanii wyborczej spadki?
      Dziś wiodące koncerny zaktualizowały cenniki uwzględniając nowe stawki podatków i opłat, a więc olej napędowy drożeje o +5,3gr
      Najlepszego w Nowym Roku
       
      kontynuacja zeszłorocznego tematu:
       
    • Przez Neveragain
      Jakie będą ceny kukurydzy mokrej i suchej w sezonie 2024? W jakich cenach sprzedajecie kukurydzę w Waszych regionach? Z tego co pisaliście w poprzednim temacie o notowaniach kukurydzy, ceny rosną.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj