Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Patryk1222    136

U mnie na stacji lotos 4.70 a hurt 3.9 takze dziwne różnica zwykle była max 30 gr a teraz utrzymuje się już dłuższy czas wręcz ostatnio potaniał hurt a na stacji lekko do góry 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stempos1980    7906
1 minutę temu, kr9292 napisał:

U mnie na stacjach 4.59-4.63 za b7

U mnie 4.12 cena z czwartku na lokalnych stacjach.A na firmowych Total 4.34 była a Orlen 4.46 a Amica 4.34

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uziu92    7975

w detalu na stacjach ok4.5 zł się cena kreci u mnie , b0 kupione jakieś 2 tyg temu po 3.85

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arek    218
Dnia 28.09.2020 o 20:17, 6465 napisał:

ELC  400l. 

U kogo ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZYLA    734

Jak oceniacie dostawce Olbenz z Białej. Przejęli pewnie bazę danych po Mlynku i przysyłają mi sms'y z całkiem dobrą ofertą, ale się cykam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malaczarna    1663
19 godzin temu, ZYLA napisał:

 3,67 przy 1000 litrach tydzień temu 

Dzis za 500 l chca 3.80 a za 1000l 3.78 jestes stalym klientem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZYLA    734

Niee. Dwukrotnie w odstępie około dwóch tygodni dostałem sms z ofertą dnia, ważną tylko dziś 

Screenshot_20201002-190502_Messages.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
artek27    355
Dnia 1.10.2020 o 08:11, ZYLA napisał:

Jak oceniacie dostawce Olbenz z Białej. Przejęli pewnie bazę danych po Mlynku i przysyłają mi sms'y z całkiem dobrą ofertą, ale się cykam. 

Ja brałem od nich na wiosnę b0  i jestem zadowolony nie było tańszej oferty a paliwo Lux. 

Dużo u mnie w okolicy ludzi od nich bierze bo często widzę ich samochody

Edytowano przez artek27

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malaczarna    1663
8 minut temu, ZYLA napisał:

Niee. Dwukrotnie w odstępie około dwóch tygodni dostałem sms z ofertą dnia, ważną tylko dziś 

Screenshot_20201002-190502_Messages.jpg

Jak sie zalapac na taka promocje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez DanielFarmer
      Jakie są u was ceny mleka? Jak płacą poszczególne mleczarnie? Podawajcie ceny i parametry w swoich regionach. Uważacie, że nadchodzący rok 2024 będzie dla nas lepszy czy gorszy?
       
      Czas zacząć narzekania w nowym temacie 🙂
    • Przez aaimk
      Jakie będą ceny pszenicy w 2024 roku?
      każdy z nas zadaje sobie to pytanie. Rok 2023 w głównej mierze opierał się na spadkach cen ziarna.  Aktualna cena pszenicy nie jest już tak wysoka a same notowania cen ziarna nie napawają optymizmem. Rolnicy i handlowcy mają w magazynach jeszcze duże zapasy pszenicy paszowej i konsumpcyjnej którą chcieli by sprzedać po najwyższej cenie.  
      Jakie jest Wasze zdanie? Sprzedawać pszenice po obecnych cenach czy czekać na podwyżki? a może pszenica będzie tylko tanieć? 
      zapraszam do merytorycznej dyskusji, podwajając propozycje cenowe lub transakcyjne dopiszcie jakie są warunki sprzedaży, jakość pszenicy i miejsce z którego pochodzi oferta.
       
      Jest to kontynuacja tematu: 
       
    • Przez Bartek933
      Ceny nawozów utrzymują się nadal na bardzo wysokim poziomie. Cena i dostępność nawozu sprawia trudności z zaplanowaniem zakupów. Ciężko przewidzieć czy ceny będą spadać czy nieoczekiwanie będziemy obserwować ich wzrost
       
      Jak myślicie? czy ceny będą spadać? jaki nawóz najlepiej kupić? 
      Proszę o podawanie cen, miejsca zakupu i wolumenu ton dla której sprzedający zaoferował tą cenę 
      Temat jest kontynuacją: 
       
    • Przez danielhaker
      Jak Waszym zdaniem będą się kształtować ceny paliw w 2024? Czy można liczyć na obiecywane w kampanii wyborczej spadki?
      Dziś wiodące koncerny zaktualizowały cenniki uwzględniając nowe stawki podatków i opłat, a więc olej napędowy drożeje o +5,3gr
      Najlepszego w Nowym Roku
       
      kontynuacja zeszłorocznego tematu:
       
    • Przez Neveragain
      Jakie będą ceny kukurydzy mokrej i suchej w sezonie 2024? W jakich cenach sprzedajecie kukurydzę w Waszych regionach? Z tego co pisaliście w poprzednim temacie o notowaniach kukurydzy, ceny rosną.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj