Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
nunu85    499
jeszcze trochę i będą mieli złotówkę marży na litrze. powiedzieć złote czasy to mało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slawek74    12203
Rolnik1973 napisał:

A piotrans jak teraz z jakością?

nie wiem czy to nie plotki ale podobno mają kończyć działalność 4.5 za 1000 dostawa tomeks b7


Uziu92 napisał:

Siedlce Orlen 5,15 i nic nie spada

bo tam bogate ludzie mieszkają😜

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yacenty    3887

wrocław - centrum miasta shell - 4.99 :P zobaczymy co dostanę w hurcie


Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Ceny Nawozów,
Najprostsza karta pola: www.AgroDzienniczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ansu    392

Cieszyłem się, że kupiłem tanio 4,50zł, tu 4,43zł/l propozycje na AgroPark Lublin 

Auchan Lublin 4.72zł/l

Edytowano przez ansu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yacenty    3887

zamówiłem b0 po 4.6. b7 po 4.53


Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Ceny Nawozów,
Najprostsza karta pola: www.AgroDzienniczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PawelS    282

Sziptrade wpisz w google siedziba w Białej kilka lat od nich biorę i jestem zadowolony koleżanka tam pracuje i zawsze cenę lepszą mam :) 

Edytowano przez PawelS
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PawelS    282

Nie mam pojęcia musisz zadzwonić i spytać, ale leją w mauzery bez problemu na miejscu jak przywiozą. Dzisiaj załatwiałem ten profil zaufany i byłem w US w Białej to czarna magia oni nie widzą co tam się dzieje i że takie rzeczy muszą robić, byłem by potwierdzić konto i dostać identyfikator cyrk Ludzie w koło to się tylko śmieli 😜 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnik1973    15396

No to jak w mauzera wleją to dobre, bo jak nie to bym wolał tam zajechać i kupić 499l 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
walkman12    25

Jakieś naciągacze (rozmowa telefoniczna nie wiem skąd mieli nr. tel.) jakaś firma z Radomia Orlenowskie B0 4.50Brutto lub 3,2 bez faktury. Proponowali również zbiornik dwu płaszczowy 2500L w dzierżawę, który po wykupieniu 8tys. litrów ON przechodzi na własność 😀  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marulekk    5365
11 minut temu, Rolnik1973 napisał:

No to jak w mauzera wleją to dobre, bo jak nie to bym wolał tam zajechać i kupić 499l 

A czemu akurat 499l możesz i 736,5l se kupic, tyś rolnik nie przedsiębiorca

Co do paliwa z szip to też słyszałem od znajomych że pewny towar

  • Like 1

sprzedam pług 3-skibowy ruski stan dobry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

 1000l 4.59 może coś jeszcze zjada bez targowania taka cena . Stały dostawca 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arek    218
5 godzin temu, walkman12 napisał:

Jakieś naciągacze (rozmowa telefoniczna nie wiem skąd mieli nr. tel.) jakaś firma z Radomia Orlenowskie B0 4.50Brutto lub 3,2 bez faktury. Proponowali również zbiornik dwu płaszczowy 2500L w dzierżawę, który po wykupieniu 8tys. litrów ON przechodzi na własność 😀  

Bez faktury bałbym się paliwo kupować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aro1975    324
7 godzin temu, PawelS napisał:

Nie mam pojęcia musisz zadzwonić i spytać, ale leją w mauzery bez problemu na miejscu jak przywiozą. Dzisiaj załatwiałem ten profil zaufany i byłem w US w Białej to czarna magia oni nie widzą co tam się dzieje i że takie rzeczy muszą robić, byłem by potwierdzić konto i dostać identyfikator cyrk Ludzie w koło to się tylko śmieli 😜 

po profil jedzie się na ulicę Celników Polskich, a nie na ulicę Prostą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ansu    392

Przy zakładaniu profilu zaufanego deklarujesz gdzie potwierdzasz i idziesz do działu gdzie to robią i bez problemu. Dwa lata temu potwierdzałem US Lublin 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PawelS    282
12 minut temu, aro1975 napisał:

po profil jedzie się na ulicę Celników Polskich, a nie na ulicę Prostą

Na prostą jeździłem po profil zaufany na Celników Polskich o potwierdzenie konta na PUESC, na razie mam wysłane elektronicznie i czekam na odpowiedź a da się to załatwić jakoś szybciej na miejscu w Odziale Urzędu Celno Skarbowego >? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ansu    392

A nie lepiej założyć przez internet, a potwierdzić w wybranym US lub teraz to nawet na poczcie można

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PawelS    282

Tak własnie zrobiłem wniosek przez internet i od razu pojechałem do US by potwierdzić i tam dostałem potwierdzenie i identyfikator profilu 

Edytowano przez PawelS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aro1975    324
6 minut temu, PawelS napisał:

Na prostą jeździłem po profil zaufany na Celników Polskich o potwierdzenie konta na PUESC, na razie mam wysłane elektronicznie i czekam na odpowiedź a da się to załatwić jakoś szybciej na miejscu w Odziale Urzędu Celno Skarbowego >? 

konto zakładałem kilka lat temu i tak jak Ansu pisze elektronicznie - po kilku dniach musiałem podjechać do urzędu z D.O. potwierdzić tożsamość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nunu85    499
panowie, tożsamości nie potrzeba potwierdzać w urzędach. wystarczy, że macie bank z obsługą przez internet i tym kontem bankowym się potwierdzacie że wy to wy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Neveragain
      Jakie będą ceny kukurydzy mokrej i suchej w sezonie 2024? W jakich cenach sprzedajecie kukurydzę w Waszych regionach? Z tego co pisaliście w poprzednim temacie o notowaniach kukurydzy, ceny rosną.
    • Przez DanielFarmer
      Jakie są u was ceny mleka? Jak płacą poszczególne mleczarnie? Podawajcie ceny i parametry w swoich regionach. Uważacie, że nadchodzący rok 2024 będzie dla nas lepszy czy gorszy?
       
      Czas zacząć narzekania w nowym temacie 🙂
    • Przez aaimk
      Jakie będą ceny pszenicy w 2024 roku?
      każdy z nas zadaje sobie to pytanie. Rok 2023 w głównej mierze opierał się na spadkach cen ziarna.  Aktualna cena pszenicy nie jest już tak wysoka a same notowania cen ziarna nie napawają optymizmem. Rolnicy i handlowcy mają w magazynach jeszcze duże zapasy pszenicy paszowej i konsumpcyjnej którą chcieli by sprzedać po najwyższej cenie.  
      Jakie jest Wasze zdanie? Sprzedawać pszenice po obecnych cenach czy czekać na podwyżki? a może pszenica będzie tylko tanieć? 
      zapraszam do merytorycznej dyskusji, podwajając propozycje cenowe lub transakcyjne dopiszcie jakie są warunki sprzedaży, jakość pszenicy i miejsce z którego pochodzi oferta.
       
      Jest to kontynuacja tematu: 
       
    • Przez Bartek933
      Ceny nawozów utrzymują się nadal na bardzo wysokim poziomie. Cena i dostępność nawozu sprawia trudności z zaplanowaniem zakupów. Ciężko przewidzieć czy ceny będą spadać czy nieoczekiwanie będziemy obserwować ich wzrost
       
      Jak myślicie? czy ceny będą spadać? jaki nawóz najlepiej kupić? 
      Proszę o podawanie cen, miejsca zakupu i wolumenu ton dla której sprzedający zaoferował tą cenę 
      Temat jest kontynuacją: 
       
    • Przez yacenty
      Jakie są ceny rzepaku w sezonie 2023? Jaka może być cena rzepaku po żniwach 2023? Jaka jest opłacalność produkcji rzepaku? Zapraszamy do dyksuji.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj