Polecane posty

wiesiek63zmc    893
42 minuty temu, masa24 napisał:

Te b0 to nie jest czasem odbarwiany opał? Skąd to biorą skoro rafinerie robią tylko b7

No właśnie też pytałem hurtownika o ON bez bio to mówi że takiego niema chyba że jakiś import

Sean    1973
58 minut temu, masa24 napisał:

Te b0 to nie jest czasem odbarwiany opał? Skąd to biorą skoro rafinerie robią tylko b7

Kto ci nagadał takich bzdur, prosto z Orlenu mi przywieźli B0,  to jak może nie być? chyba że u hurtownika jest paliwo niewiadomego pochodzenia i odbarwiany olej opałowy, potem pompa i wtryski zardzewiałe bo parę groszy chciało się zaoszczędzić.   :P

Edytowano przez Sean

Czasami człowiek sądzi że ujrzał już dno ludzkiej głupoty,     :) 

ale spotyka kogoś, dzięki komu dowiaduje się,

że ta studnia jednak nie ma dna.      ;) 

STEPHEN KING

Wiadomość z agroFakt.pl

Sean    1973

Nie ma w Polsce stacji Orlen, ich samochody biorą prosto ze swoich baz i jadą bezpośrednio do klienta.

STEPHEN KING

Azor07    340

U mnie w Świętokrzyskiem na stacji orlen, lotos, BP 5.22 a Shell 5.26 .

• Haha 1

rafooo    8
1 godzinę temu, masa24 napisał:

Obdarowany opał ?   Hmmm , z rejestrowanyn transportem SENT nie sądzę......

masa24    233
40 minut temu, Sean napisał:

Nie ma w Polsce stacji Orlen, ich samochody biorą prosto ze swoich baz i jadą bezpośrednio do klienta.

Nie odpowiedziałeś ma moje pytanie. Jaka ilość zamawiałeś ze Orlen ci przywozi

rafooo    8
1 godzinę temu, masa24 napisał:

Z orlen  biorą hurtownicy i 1000l możesz mieć paliwa orlenowskiego 

Sean    1973
19 minut temu, masa24 napisał:

Nie odpowiedziałeś ma moje pytanie. Jaka ilość zamawiałeś ze Orlen ci przywozi

Ostatnio akurat mi 1500 przywieźli.

6 minut temu, rafooo napisał:

Z orlen  biorą hurtownicy i 1000l możesz mieć paliwa orlenowskiego 

Oczywiście, nie tylko stacje orlenowskie wożą paliwo z Orlenu.

STEPHEN KING

galan99    964

Kupuje on w Zamościu do karnistów po 60 l po cenie takiej .Od dzisiaj Zamość tankuje jeszcze taniej! Cena ON na stacji E. Leclerc – 4.75! 

Bananek    3412

U nas na orlenie 5,25zl/l, a bylem teraz w Białymstoku to na auchanie wziąłem do auta po 4,85zl/l. niezła przebitka. ropa ta sama pewnie.

masa24    233

Mysle sean ze albo gadasz głupoty albo ktoś cię w konia robi. Orlen nie zawracałby spbie d*py twoim 1000 l i nic by ci nie wiozl

interesowalem się tematem jakiś czas temu i b0 jest bardzo ciężko dostępne i nie wiem skąd ono się bierze bo w Polsce jest wymóg robienia b7.

cos lotos podobno ma ale temat niepewny. 
wiec z tym bo śliska sprawa. Ja miałem b0 z Falco 4500 l, przywieźli do mauzera i w ropie miałem pełno szlamu, rozwarstwiony olej. Ale czy to te paliwo to zrobiło czy w zbiornikach na dnie był osad po innym paliwie tego nie woem

Pigmei    563
22 minuty temu, masa24 napisał:

Mysle sean ze albo gadasz głupoty albo ktoś cię w konia robi. Orlen nie zawracałby spbie d*py twoim 1000 l i nic by ci nie wiozl

interesowalem się tematem jakiś czas temu i b0 jest bardzo ciężko dostępne i nie wiem skąd ono się bierze bo w Polsce jest wymóg robienia b7.

wiec z tym bo śliska sprawa. Ja miałem b0 z Falco 4500 l, przywieźli do mauzera i w ropie miałem pełno szlamu, rozwarstwiony olej. Ale czy to te paliwo to zrobiło czy w zbiornikach na dnie był osad po innym paliwie tego nie woem

Lotos miał w sprzedaży B0 przed świętami Bożego Narodzenia, później już tylko B7. Wiem ze mają nałożone jakieś limity na dodatki bio, ale tematu nie zgłębiałem  na jakich zasadach i kiedy.

Na koniec stycznia kupione  Lotosowe B7 po 4,72 2400 L

masa24    233

Bezpośrednio z lotosu bierzesz pigmei? 
sean jak to nie ma w Polsce stacji Orlenu???

Pigmei    563

Mój dostawca bierze bezpośrednio z lotosu, ja tam jako rolnik wstępu nie mam na bazę paliw choć od rafinerii dzieli mnie jakieś 30 minut jazdy

Edytowano przez Pigmei

Sean    1973
8 godzin temu, masa24 napisał:

Słuchaj, paliwo Orlenowskie biorę lata temu, i nie mam problemu z jakimś szlamem, a ty masz, więc wyciągnij wnioski i zmień hurtownika, dobrze ci radzę.    :P Mój błąd, paliwo brałem 11 grudnia, teraz nie wiem czy mają B0, ale nie opowiadaj że jest ciężko dostępne, skoro tobie przywożą jakiś szlam i opierasz się na zapewnieniach jakiegoś hurtownika o podejrzanej reputacji, jak hurtownik w dzisiejszych czasach leje ci do mauzera 4500 l, to albo hurtownik do d*py, albo ty wodę lejesz że wziąłeś więcej niż 450l  :)

6 godzin temu, masa24 napisał:

sean jak to nie ma w Polsce stacji Orlenu???

A napisałem że nie ma?   xD

Edytowano przez Sean

STEPHEN KING

rafooo    8

Masz rację  kolego Sean jakiś podejrzany dostawca .. żaden w mojej okolicy nie naleje do mauzera tym bardziej 4500litrów może 0 zgubiłeś to możliwe .po za tym trzeba mieć rejestrację na PUESC. Ja 5 lat mam jednego dostawcę i nie miałem nigdy żadnych problemów przyworza mi B0  i B7 zależy co ma na cysternie  teraz akurat mam B0. Nie wiem z czym kolego Masa24 masz problem

jarecki    1232

POW 10 METRÓW SZESCIENYCH trzeba odebrać w naftobazie i każdy może sam kupować tylko warunek 10 metrów szeciennych i transport też odpowiednim pojazdem i przedpłata oczywiscie .  . do mie kiedyś przywoził gość z naftobazy  emilianów na pytanie o jakość paliwa  okazywał dokument jakosci paliwa które zatankował , i wszyscy którzy tankują cysterny mają takie dokumenty [ CERTYFIKAT ]  odnosnie jakosci czy specyfikacji danego paliwa , można poprosić obejżeć zrobic sobie kopie  kartka formatu A4           DOKŁADNA DATA - GODZINA ODBIORU - NR REJ.POJAZDU CO ODEBIERAŁ 

Edytowano przez jarecki

masa24    233

Jacy z was fachowcy skoro nie wiecie ze rolnik nie ma obowiązku żadnej rejestracji w tym systemie PUESC

falco chwalone przez was mi przywiozło i nie wiem czy to te paliwo było do d*py bo brałem z różnych miejsc. Sean 450 to może ty bierzesz. Ja w sezonie potrzebuje 15000 l

poprostu zastanawiam się skąd to b0 skoro w Polsce jest wymóg b7

nie każdy hurtownik ma b0

muske ze albo to zagranica albo odbarwiany opal

ahten    77

b0 z napewno z malaszewicz biora, wiec import.

Z innych miejsc przy wschodniej granicy pewnie tez.

Zamowione 490 po 4.55 b0

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Matey
      Jakie będą ceny pszenicy w sezonie 2020? W jakich cenach jest zboże ozime w różnych regionach Polski? Z tego co pisaliście w poprzednim temacie o notowaniach pszenicy, ceny rosną. Jak myście do kiedy będzie ten wzrost? Kiedy najlepiej sprzedać? Czy ubiegłoroczna susza tak mocno wpływa na ceny zbóż? Jakie są opinie rolników? Zapraszamy do dyskusji!
      Kontynuacja tematu z 2019 roku: https://www.agrofoto.pl/forum/topic/273036-ceny-pszenicy-2019/
    • Przez DzikiSimental25
      Ceny mleka w 2020 roku zaczynamy od 1.36. Jakie są u was ceny za mleko? Jak płacą poszczególne mleczarnie? Podawajcie ceny w swoich regionach. Jak sądzicie, na jakiej cenie skończymy rok 2020? Będzie lepszy czy gorszy?
      Link do kontynuacji tematu :  https://www.agrofoto.pl/forum/topic/273029-ceny-mleka-2019/

• Przez DzikiSimental25
      Nowy temat. Ciekawe jakie będą ceny nawozów sztucznych w tym roku.
      Link do kontynuacji tematu : 

• Przez TomaszRol
      Witam szanownych AgroFotowiczów forumowiczów,

chciałem zasięgnąć Waszej opinii na temat firmy WS TRADE z Puław, która skupuje zboża.

Proszę o wypowiedź tych osób które zetkneły się z tą firmą lub współpracowały. Czy ta firma jest wypłacalna? w jakich terminach płaci itd?

Firma WS TRADE oferuje ceny jak wszystkie inne, ale dodatkowo zapewnia własny transport.

Pozdrawiam i życzę ciepłej wiosny
      Tomasz
    • Przez kowal1108
      Jak w temacie. Jakie są u Was ceny żyta? 
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj